Jump to content

Visi klubai

 • Uždaras klubas  ·  48 nariai  ·  Paskutinis aktyvumas

  „NYC Cab Co.“ firmos darbuotojams skirtas klubas. Klube pranešamos firmos naujienos, rengiami balsavimai bei organizuojami renginiai, kurie skirti tik firmos darbuotojams. Klubas taip pat naudojamas rangų pasikėlimo sistemoms.

 • Uždaras klubas  ·  46 nariai  ·  Paskutinis aktyvumas

  "Carlsberg Castle Anarchy" klubas kuris susieja viską ties gaujomis, bet jis nėra aktyvus. Šis klubas sukurtas tam, kad gaujos nariai laisvai galėtų išreikšti savo nuomonę ties gaujomis ir pasikapoti.

 • Public Club  ·  Paskutinis aktyvumas

  Sveiki atvykę į "Luxury Club"! Mes - aktyvus, draugiškas, komunikabilus kūrybingų jaunuolių klubas. Pagrindinė mūsų užduotis: Palaikyti draugišką atmosferą tiek mūsų klube, tiek visame serveryje, bei padėti naujiems žaidėjams apsiprasti ir tobulėti šiame projekte. Ką mes veikiame? Esminė mūsų klubo užduotis yra atskleisti didesnei auditorijai kasdien žaidimo pasaulyje vykstančius įvykius, kurie galbūt leis pritraukti naujų veidų i projektą, arba leis atsipalaiduoti senbūviams, po sunkios darbo dienos žaidime :). Būtent tam susikūrėme youtube kanalą ( https://www.youtube.com/channel/UCTH5wihKMF1pLJh5EadNKlA?view_as=subscriber ), visus , jau sukurtus vaizdo įrašus galite įvertinti čia. Raktas į kūrybingumą - tai noras kažką bandyti, rizikuoti ir pažiūrėti, kas bus. Būtent tokia ir yra mūsų klubo užduotis: kurti, bandyti kažką naujo, rizikuoti ir niekada nestovėti vienoje vietoje! Naujų žaidėjų priėmimas į klubą. Ar ieškome naujų žaidėjų? Žinoma! Kiekvienas žmogus - tai minčių ir idėjų rinkinys, taip pat motyvacija kitiems! Tačiau prieš prisijungiant į mūsų gretas turite suprasti: Draugystė ir komunikabilumas - tai mūsų pagrindinės vertybės. Taip pat mūsų klubas turi taisykles, su kuriomis susipažinti galėsite parašę man į discord: Tomas#9999. Jei iškils kažkokių klausimų ar nesusipratimų, su manimi susisiekti galite ten. LAUKIAME VISŲ <3
 • Uždaras klubas  ·  17 nariai  ·  Paskutinis aktyvumas

  „AH“ firmos klubas, kuriame bus skelbiama informacija apie firmos vidų, DP užduotis bei kitus faktorius susijusius su firmos veikla.

 • Uždaras klubas  ·  25 nariai  ·  Paskutinis aktyvumas

  Į šį klubą gali prisijungti visi projekto žaidėjai, norintys prisidėti prie naujų "GreenNight" naujienų portalo numerių kūrimų.

 • Uždaras klubas  ·  2 nariai  ·  Paskutinis aktyvumas

  Šis klubas neturi aprašymo.

 • Uždaras klubas  ·  62 nariai  ·  Paskutinis aktyvumas

  Šiame klube galite laisvai dalintis įvairiomis teisėsaugos gyvenimo momentais. Pirminis klubo tikslas yra supažindinti pareigūnus ir civilius apie įtarimus, t.y už ką galite gauti įtarimo ar įtarti žaidėją. Kiekvienas narys gali laisvai kelti vaizdo įrašus kuriuose jie įtaria žaidėja už tam tikrus padarytus nusižengimus (galite tiesiog įkelti įrodymams skirta vaizdo įrašą,kurio tikslas atsakyti į papeikimą). Prašome dalintis tais vaizdo įrašais kurie įrodo žaidėjo kaltę. Antras klubo tikslas yra susirašinėti su klubo nariais visokiausiais klausimais, kelti juokingus vaizdelius, dalintis įspūdžiais ar tiesiog laisvai dalintis tuo kas neprieštarauja forumo taisyklėmis.

 • Atviras klubas  ·  25 nariai  ·  Paskutinis aktyvumas

  "ExtraBET Lažybos" Lažybų kompanija. Statyk, Laimėk, PRATURTĖK !

 • Uždaras klubas  ·  11 nariai  ·  Paskutinis aktyvumas

  Klubas skirtas policijos departamento darbuotojams.

 • Atviras klubas  ·  23 nariai  ·  Paskutinis aktyvumas

  Čia parduodami transportai pagal norima savo kainą bei reikalavimus. Čia galite parduoti Mašinas,Motociklus,Laivus

 • Uždaras klubas  ·  15 nariai  ·  Paskutinis aktyvumas

  "Carlsberg Castle Anarchy" - tai klubas, kuriame išvysite greenside.lt žaidėjus, kurie didelią dalį savo laiko praleidžia gaujuose, arba turi daug patirties ties šia srytimi. Mes surenkame grupuotę, kurį atstos kaip viena gauja ir prireikus pagalbos jos nariai susijungia ir būna veiksmas. Taip pat laisvu metu vygdome pasišaudymus su cbug, be arba lagshote.

 • Uždaras klubas  ·  26 nariai  ·  Paskutinis aktyvumas

  Klubas, kuriame susirinkę žmonės bus informuoti apie cop chase taisykles, kurios būna naudojamos vakarais, darant tokius mini eventus tarpusavyje. Šio klubo ir evento esmė pamiršti eilinę diena Greenside ir pasijaust kaip roleplay serverio cop chase dalimi.

 • Uždaras klubas  ·  4 nariai  ·  Paskutinis aktyvumas

  AMARI SUPER CARS - Privatus klubas, kuriame bus įvairios dalybos, įvairios nuolaidos ir panašus dalykai, sertifikatu informacija.

 • Uždaras klubas  ·  25 nariai  ·  Paskutinis aktyvumas

  Panašus puslapis su panašiu turiniu egzistuoja ir FB svetainėje. Perspėjimas - tenai plagijuotojai! Šis klubas buvo sukurtas atsitiktinai, prie bonkos. Klubo veikla įvairi.

 • Uždaras klubas  ·  23 nariai  ·  Paskutinis aktyvumas

  „Premium Repair Service ir Dilly Auto Repair Service“ klube bus išskirtinai tik firmos darbuotojai. Šiame klube bus pateikiama informacija susijusi su darbu, o konkrečiau su planuojamomis veiklomis, DP paskirtų užduočių eigomis.

 • Atviras klubas  ·  25 nariai  ·  Paskutinis aktyvumas

   Kas yra GreenSide Sabre klubas? Besivažinėjant siauromis miestelio gatvėmis, pastebėta, kad turim ne vieną šios automobilio markės mėgėjų kurie važinėja ir neturi veiklos, užsiima piktavališka veika ar kitaip leidžia laiką. Šiai dienai nusprendžiau išspręsti šį klausimą, su kitais serverio žaidėjas įkurti Sabre automobilių bendruomenę, kitaip kalbant, klubą. Kuo tai gali pakeisti ar paįvairinti žaidimą? Neteko susidurti ar pamatyti panašaus tipo užsiėmimą, kuris suburtų vieningų žmonių kompaniją/grupę ir nedarant žalos kitiems serverio žaidėjams užsiimti mano numatyta ir kitų šio klubo narių pasiūlyta veikla. Kokios numatomos veiklos? Šiai dienai galiu pasakyti, kad turiu gan įvairių pasiūlymą, nes realybėje priklausau taip pat automobilių klubui. Realųs susitikimai man leidžia visą tai perkelti į žaidimą ir dadėti savo vaizduotės. Tad keletas mano suplanuotų veiklų:

 • Uždaras klubas  ·  82 nariai  ·  Paskutinis aktyvumas

  Ieškome - dalinamės, rastomis modifikacijomis iš interneto. Jeigu nesate šio klubo narys, bet ieškote tam tikros modifikacijos galite užpildyti tam tikroje temoje anketą (tema bus nurodyta apačioje), ir mes padėsim tau ją surasti. https://greenside.lt/forumas/topic/67692-modifikacij%C5%B3-krautuv%C4%97l%C4%97/

 • Uždaras klubas  ·  32 nariai  ·  Paskutinis aktyvumas

  Club Klubas skelbia savo egzistencijos pradžia ir kviečia prisijungti visus norinčius buti jame. Klubas skirtas Greenside automobiliu entuziastams. Tai žymiai pigesnis ir efektyvesnis būdas įstoti į vieną iš geriausių klubų. Tačiau... Yra šiokie tokie minimalūs reikalavimai, aš jūsų prašau įsigyti CLUB transporto priemonę, kaip minimalų reikalavimą.

 • Uždaras klubas  ·  35 nariai  ·  Paskutinis aktyvumas

  GROTTI - Tai kompanija Los Santos mieste kuri klientams teikia patikimą ir saugų ridos kėlimą.

 • Uždaras klubas  ·  11 nariai  ·  Paskutinis aktyvumas

  Šis klubas neturi aprašymo.

 • Uždaras klubas  ·  7 nariai  ·  Paskutinis aktyvumas

  Autosalono LUXUS klubo nariams bus teikiami specialūs pasiūlymai! Į klubą galimybę patekti turi nuolatiniai LUXUS klientai.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.