Populiariausi


Mėgstamiausias turinys

Rodyti mėgstamiausią turinį nuo 2018.03.20 visose vietose

 1. 38 taškai
  Skelbiame karą neaktyviems ir multi-acc žaidėjams, laikantiems nekilnojamąjį turtą! Projekte dažnai iš žaidėjų girdime skundus, kad yra neaktyvių žaidėjų, kurie ilgai laiko verslus ar namus. Vardan aktyvių serverio žaidėjų, patikrinome tokius skundus ir radome net aštuonis pažeidėjus, kurie turėjo verslus per kelias paskyras, arba prisijunginėįo prie neaktyvių draugų accountų ir prižiūrėjo verslus. Šį kartą buvo atimti tik antrinių registracijų verslai. Šio reido metu atimti 4 verslai. Sekančiam kartui pasiliekame galimybę atimti visus žaidėjo verslus ar pinigus. Taip pat nuo šiol įsigyvens dar viena naujovė. Reguliariai kas mėnesį tikrinsime nekilnojamojo turto savininkų pražaistą laiką per mėnesį. Jeigu žaidėjas per mėnesį nebus pražaidęs 600 minučių - savininkai rankiniu būdu atims turimą nekilnojamąjį turtą. Pirmosios neaktyvių žaidėjų patikros įvyks kelių dienų bėgyje.
 2. 26 taškai
  Rokas

  Su Šv. Velykomis! 2018

  Su Šv. Velykomis! 2018 Sveikiname visus serverio žaidėjus su Šv. Velykomis ir linkime skanių, bei stiprių margučių! Ši atnaujinimo versija yra šventinė, kurios metu buvo įdėta tik šventinė užduotis. Serverio atnaujinimas vis dar yra ruošiamas ir tiksli jo įkėlimo data yra nežinoma. Šios šventės proga buvo įjungta šventinė užduotis. Užduotis panaši kaip ir kiekvienais metais. Jūsų tikslas surinkti visus margučius. Tik šiais metais turime šiokių tokių naujovių. Gausite prizą ne už kiekvieną rastą margutį, bet už surastus visus atitinkamos spalvos margučius. Iš viso yra aštuonių, skirtingų spalvų margučių. Suradus visus, tos pačios spalvos margučius taip pat gausite pagrindinį margutį, kurį galėsite naudoti kitam žaidimui. Kitas žaidimas yra susijęs su kitais serverio žaidėjais. Bet kuriam iš serveryje esančių žaidėjų galėsite pasiūlyti mušti margučiais. Tik vienas reikalavimas, jog abu šiame žaidime dalyvaujantys žaidėjai turėtų bent po vieną pagrindinį margutį. Sudaužus margučiais žaidėjas, kurios margutis sudužo praras margutį, o žaidėjas, kurio margutis laimėjo, jis laimės atitinkamą kiekį /tdeze ir /sdeze, taip pat turės progą dar kartą mušti margučiais su tuo pačiu margučiu, su kuriuo laimėjo. Užbaigus Šv. Velykų užduotį kaip ir kiekvienais metais žaidėjai galės užsidėti šventinį kostiumą. Taip pat nuo 2018.04.01 iki 2018.04.08 perkant kreditus visais įmanomais būdais gausite +25% daugiau kreditų, nei perkant įprastai. Greenside administracija 2018, balandžio 1d.
 3. 26 taškai
  Matthew_Bennett

  Permainos ties gaujomis

  Labas vakaras, visiems kurie skaito, dar viena visiškai nereikšminga tema, tačiau šiam kartui turėčiau suintriguoti nevieną žaidėją skaitintį šį tekstą. Pradėsim nuo turbūt netokių linksmų naujienų. Nusprendžiau, kad laikas kažką keisti ir paleidau Rebeka ieškoti kitų kelių. 4 mėnesiai ir 5 dienos, tai yra gan ilgas laiko tarpas, per kurį galima nuveikti tikrai daug, nors ir tas 4 mėnesių kelias, nebuvo rožėmis klotas, tačiau jau įsitikinau, ką Rebeka sugeba geriausia. Žinoma mano žodis "ačiū" tikrai neatsispirs į tą darbą, kurį jinai įdėjo atlikdama gpp pareigas. Tad ką norėjau jau parašiau tau į pm, tad dar kartą didelis AČIŪ už idėta darbą. Kodėl priimiau tokį sprendimą? For sure benetis nėra amžinas ir jau pradėjau žvalgytis, kas galėtų pakeisti mane šiame poste. Rinkausi Rebeka su tokia pat vizija, tačiau per tuos 4 mėnesius pamačiau, kad jai tokios pareigos nėra sutvertos. Žinoma patirties buvo gera, manau kad tas laikas tikrai nenuėjo veltui, o ir darbo padaryta iš ties daug. O dabar važiuojam prie kur kas linksmesnių žinių. Žengiau dar vieną, gan sudėtingą žingsnį tikslo link., bet aišku, iki to tikslo dar toli gražu. Dabar daugeliui kyla klausimas, koks tai tikslas? kaip ir minėjau aukščiau surasti gerą pakaitala, ties savo pareigomis, kuris nebijotų spaudimo, mokėtų tvarkytis su cancer publika, kuri dažniausia neturi objektyvios nuomonės, apie įvairias situacijas, Pasirinkau žmogų turintį, gan daug patirties, ties gaujų veiksmus, žinančio ką daryti įvairiausiomis situacijomis, žinai galbūt tai skambės, galbūt šiek tiek juokingai, bet čia jau yra antras dublis, kada šiam žmogui siūlau gpp. Pirmas kartas buvo dar prieš Rebekos atėjimą į gpp pareigas, tačiau tuo metu, tas žmogus atsisakė pareigų, asmeninių priežaščių. Tad atėjus antram dubliui, kuris jau buvo planuotas gan senai, kadangi variantų, kaip ir daugiau nemačiau, tad šiam kartui pasirinkau Edvis_Srekas į savo pagalbininkus ir pažiūrėsim kaip jam seksis.
 4. 25 taškai
  Marko_Escobar

  Paskirtas 'farmacininkų' direktorius

  Rinkimų rezultatai, Direktoriumi tampa Dimitri_Russia! Direktoriaus atrankos apibendrinimas, Kandidatūromis mano dėmesį atkreipė Dimitri_Russia, Saulius_Tuneriss, Kenshin_Yona, Belenkoks_Chuligans ir Jason_White. Tada pradėjus gilintis į detales, dėl ankstesnių anketų plagijavimo, kas nesimbolizuoja noro tapti direktoriumi, atkrito Tuneris. Jason_White - rašyti tu moki, ir jau vieną kartą savo motyvaciniais laiškais buvai nustebinęs, tačiau rezultatai pareigose buvo apgailėtini, todėl linkiu rasti projekte vietą kur galėtum įrodyti, kad esi pasiruošęs pareigoms. Kenshin_Yona ir Belenkoks_Chuligans turi šį tą bendro - panašus aktyvumas, panašaus svorio anketos, nepasistengėt labiau išdirbti savo būsimos firmos koncepcijos. Kurie nepaminėti - turite kur tobulėti. Eziukas_Rusky ir Saulius_Tuneriss kopijavo ankstesnes savo praeitų kandidatūrų anketas, tik pastarasis dar bent vidurius perrašė, bet ne medikų atrankoje reikia rašyti apie lagaminėlių vežiojimus arba pd firmą. Bili, kaip nepastebėjai? Dimitri_Russia irgi abejojau dėl ankstesnių laikų, tačiau detalesnis pasiruošimas direktoriavimui, rodomas noras ir aktyvumas serveryje paperka šiuos rinkimus. Tikiuosi bus gera kadencija, o mano baimės nepasiteisins, pagaliau šios firmos vadovybė pakeista. Taip pat į mano stebėjimo radarus pateko porą asmenų, o tai reiškia jog pavargusių direktoriauti ilgai laikyti neverta.
 5. 24 taškai
  Skrajojantis_Olandas

  Dekanidzės

  Dekanidzės 1991-1993 m. ypač suaktyvėjo nusikaltėlių siautėjimas Lietuvoje. Gaujos vykdė verslininkų reketą, duokles turėjo mokėti dauguma verslininkų – pradedant stambiaisiais, baigiant kioskininkais. Nusikaltėlių grupuotės dalyvavo valstybės turto privatizavime, ieškojo ryšių politiniuose sluoksniuose. Kuomet pagrindiniai mafijos vadai sėdo, arba buvo nužudyti, ši nusikalstama grupuotė iširo ir niekas nebemanė jog jie dar kažkada pasirodys. Praėjus kiek daugiau nei 24 m. niekam nežinant po truputi pradėjo burtis senieji nariai ir nusprendė, kad reikia naujo vado kuris sugebėtu visus suvaldyti, ir įdealiai organizuoti nusikalstamą veiklą. Visų sprendimu į šią vietą geriausiai tiktų Olandas, ir jo korišas Lukas. Taigi nieko nelaukę jie gavo kvietimą į rimtą pokalbį, kur ir buvo paskirti kaip pagrindiniai šios mafijos vadeivos. Kadangi dauguma narių sėdi kalėjimuose, Dekanidzės negali judėti 110% pajėgumu, todėl jie stiprėja po truputi, nes atėjo laikas, kuomet daugelis baigia atsedėti už padarytus nusikaltimus, ir prisijungia atgal į šią nusikalstamą grupuotę. Dekanidzės vadai: Skrajojantis Olandas Lukas_Duffas Dekanidzės gaujos nariai: (Bus pildoma)
 6. 23 taškai
  Atranka į direktorių prižiūrėtoją, 2018.04.11 - 2018.04.18 Kas yra direktorių prižiūrėtojas? Tai asmuo, kuris yra atsakingas už visus projekto direktorius ir jų veiklą serveryje bei forume. Toks žaidėjas turi būti pilnai susikoncentravęs tik į savo pareigas, todėl papildomų pareigų eiti negali. #MINIMALŪS REIKALAVIMAI, • Dauguma forume parašytų pranešimų turi būti argumentuoti; • Serveryje turėti bent 50.000 patirties taškų; • Amžiaus riba nuo 16 metų; • Mokėti tvarkingai rašyti lietuvių kalba; • Praeityje užimtos bent pavaduotojo pareigos (mūsų projekte) - privalumas; • Noras vadovauti ir išbūti pareigose kuo ilgesnį laiko tarpą. #PAGEIDAUJAMI REIKALAVIMAI, • Visi forume parašyti pranešimai turi būti argumentuoti; • Serveryje turėti bent 100.000 patirties taškų; • Amžiaus riba nuo 18 metų; • Mokėti tvarkingai rašyti lietuvių kalba; • Praeityje užimtos direktoriaus pareigos (mūsų projekte) - privalumas; • Didelis noras vadovauti ir išbūti pareigose kuo ilgesnį laiko tarpą. Už kokius darbus yra atsakingas direktorių prižiūrėtojas? Direktorių prižiūrėtojas yra atsakingas už direktorių atrankų organizavimą ir jų išrinkimą, už direktorių taisyklių kūrimą, už direktorių prižiūrėjimą ir už direktorių atsakomybės prisiėmimą esant pačio prižiūrėtojo klaidai. Kiek direktorių prižiūrėtojų rinksite? Tik vieną, pagrindinis direktorių prižiūrėtojas turės galimybę pasirinkti sau pagalbininką. Kaip dalyvauti atrankoje? Tiesiog šios temos atsakymuose parašykite pranešimą, kuriame turi būti: • Trumpas prisistatymas (amžius, vardas, pomėgiai ir visa kita); • Trumpas pasakojimas kaip atradote GreenSIDE.LT projektą ir kiek laiko jau esate šio projekto žaidėjas; • Išsami apžvalga apie patį serverį (kokią nuomonę spėjote susidaryti ir panašiai); • Priežastys kodėl pildote į direktorių prižiūrėtojo pareigas; • Trumpas pasakojimas kaip rinktumėte direktorius; • Trumpas pasakojimas kaip prižiūrėtumėte direktorius ir ko reikalautumėte iš jų; • Tobulo direktoriaus modelis; • Pagrindinės priežastys kuo jūs šioje srityje esate geresnis už kitus. • Pabaigoje paminėti kuriuos reikalavimus jūsų nuomone jūs atitinkate. • Prie visų šių punktų galite pridėti kažką ir savo, kas jūsų nuomone būtų svarbu. • Visą pranešimą sutvarkykite taip, kaip tvarkytumėte savo temą, einant direktoriaus prižiūrėtojo pareigas. #INFORMACIJA, • Pranešimus rašo tik tie, kurie nori tapti direktorių prižiūrėtoju. • Jūsų pranešimus matys tik forumo moderatoriai ir administratoriai. • Atranka vyksta iki trečiadienio (2018.04.18 20:00). Sėkmės atrankoje! PAGARBIAI GREENSIDE.LT ADMINISTRACIJA
 7. 20 taškai
  Pofka_Srd

  Peaky Blinders

  1919m. Birmingemas. Tvarka baruose, ramios lūšnynų gatvės vakarais, saugųs Birmingemo žmonės, visa tai Peaky Blinders grupuotės įtaka. Šios gaujos pinigų šaltiniais yra ginklų pardavinėjimas, reketai bei nelegalių statymų organizavimas. Galingiausias gaujos narys Thomas Shelby jautė, kaip stiprėja jo suburta grupuotė, suprato, kad visi pareigūnai jo kišenėje, kad būtent jis valdo miesto kalėjimą. 1924m. Peaky Blinders grupuotė pradėjo plėsti savo nusikalstamą veiklą. Iki tol gauja orentavosi į gatvės kovas, plėšimą ir reketą, todėl į organizuotą nusikalstamumą įsitraukti yra sudėtinga, ypač tada kai veiksmas persikėlė į Red County miestelių gatves... Gruopuotes lyderiai Thomas Shelby (Pofka_Srd) Arthur Shelby (Edvis_Srekas) John Shelby (Alanas_Micky)
 8. 19 taškai
  Edvis_Srekas

  Rollin 30s Outlaw Bloods

  Gauja uždaryta. Gaujos narių didžiąją dalį sudarė asmenys iš NGS sąrašo.
 9. 18 taškai
  Freez_Armani

  Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo paskyrimo anketa: (jei jūsų pasirinkimą turi patvirtinti DP, pildyti paskyrimą reikia gavus leidimą naujam pavaduotojui paskirti) 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Freez_Armani 2. Jūsų atstovaujama firma?: Policijos direktorius. 3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?: Dovis_Neaskysiu 4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?: Patikimas ir atsakingas žmogus jis yra bendraujantis draugiškas bei aktyvus. 5. Ar yra iš direktorių prižiūrėtojo palaiminimas naujam pavaduotojui?: Taip yra. 6. Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu 7. Pavaduotojo paskyrimo data?:2018/03/30
 10. 18 taškai
  Zveris_Rus

  Amnestijų prašymai

  Jūsų visi V_P esantys sąraše: Vadim_Putin(Vasilli_Moisejev , Tony_Baluchin, Tadas_Nba)Už kokias priežąstis atsidūrėte NGS: Nekompetetingas elgesys su gaujos dešiniają ranka , žaidimas su kitais acc būnant ngs , ddos atakų organizavimasLaisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: Sveikas Mantai,rašau amnestiją po tikrai ilgo laiko, apmaščiau savo veiksmus ka blogai padariau ir ištikruju pridariau daug klaidų, tie žaidimai su kitais acc būnant ngs, gailiuosiu dėl to nes daug nekaltu žmonių įtraukiau į šitas nesamones. Kita dėl tu ddos atakų nenoriu čia aiškinti viskas kaip buvo vistiek nepatikėsi, ir galvosi kad ddosinau t.t. Be gaujų nelabai yra ką veikti man tai, norėčiau gryšti i greenside gaujas po gan ilgo laiko ir išbandyta šita sistema be cbugo, susimokėjau labai daug tai ir norėčiau gaut amnestija žinau gali tekti palaukti tos amnestijos bet tikiuosi ją gauti, Atsiprašau tavęs ir visų kitų kuriem pridariau nesamonių. Visi esame pridarę klaidų dėl kurių gailimes, labai norėčiau gaut amnestiją ir bučiau tau labai dėkingas. Ačiū už demesį. Tiklus laikas , kada padarėte pinigų perlaida (pvz 2017-08-20 18:00) : 2018/25/3 17:42Išsipirkimo iš NGS banko perlaidos foto: https://imgur.com/a/vsC5N
 11. 18 taškai
  Heyooo, koks netikėtumas, po tokios pertraukos ir vėl rašau direktoriaus analizę, nors tai ne mano darbas... Bet su malonumu sutikau, kadangi esamas direktorių prižiūrėtojas Billy_Jack stovyklauja už ryšio zonos ribų. Taigi, GSPD rinkimai... Labai prasti, dalyvaujančių buvo tik du, bet tai man irgi nekelia nuostabų. O ir kandidatų pateiktos anketos tokios vidutiniškos ir lygiavertės kaip ir patys kandidatai - nėra matomi potencialiai stiprūs lyderiai. Iš esmės rinkimai priminė monetos metimą... Nesvarbu kuris, nes tai didelio skirtumo nesudaro. Tačiau išlikau profesionalus visoje rinkimų mechanikoje ir pradėjau ieškoti prie ko prikibti, kad sudėti pliusus ir minusus. Abiejų kandidatų anketose spindėjo didžiuliai norai, kaip visada aprašomos kasdieninės ir nereikalingos idėjos, kurios greitai užmirštamos tapus direktoriumi. Bet į konkretesnę firmos koncepciją leidosi direktorius, kuris ir tapo šių rinkimų laimėtojas. Dėl ko tema taip vadinasi? Nes manau jog tave palaiko tavo kompanija su kuria kartu iki šiol dirbai PD, todėl firmoje iš esmės niekas nepasikeis, o greičiausiai imsi pavyzdį iš buvusio direktoriaus. Taip, pavyzdį... Nes anketoje nors ir sakei, kad buvęs direktorius darė daug klaidų ir jų nebekartosi, bet net neįvardinai apie kokias klaidas čia kalbi... Tiesiog vieną paeinantį sakinį parašei su tikslu išmaudyti kitus DP. O pralaimėjęs atrankos dalyvis ne tik, kad didžiąją atrankos dalį skyrė kalboms apie save kaip jam nepasiseka pasiekti pareigų, bet dar ir žaidžia kitame projekte, baudžia žaidėjus ir rašo šiems jog reikėtų apsispręsti kur žaisti... Tau pačiam reikia apsispręsti kur žaisti, o ne tik pasirodyti ten kur norimos atrankos vyksta. Tai kaip iš ankstesnio posmelio supratote, tai buvo kalbama apie rinkimus pralaimėjisį kandidatą \x4f\x6d\x69\x73\x5f\x5a\x65\x6b\x61\x73. Rašyk tu kiek nori graudžių anketų, bet vertiname tik lojalius ir aktyvius kandidatus. O rinkimų nugalėtojui \x46\x72\x65\x65\x7a\x5f\x41\x72\x6d\x61\x6e\x69 galiu palinkėti sėkmės, kantrybės pareigose! UTF-8
 12. 17 taškai
  Marko_Escobar

  [ XIII ] VERSLO 800M2 AUKCIONAS

  Verslo 800m2 aukcionas, Dalyvauti aukcione galite tiesiog pervedę man (Marko_Escobar) į banko sąskaitą didesnę už pradinę verslo kainą sumą. Po 7d. (balandžio 8d.) daugiausiai pinigų pervedusiam serverio žaidėjui perleisiu verslą. Nelaimėję aukciono žaidėjai atgaus pinigus atgal. Pramonės šaka: Maistas Lygis: 5 Pradinė verslo kaina: 10.000.000 €. Verslo ID: 59 Tema užrakinama: 2018.04.08 20:00 Pervedus pinigus man į banko sąskaitą įkelkite pavedimo nuotrauką į šios temos komentarus. Aukciono statymai nebus viešinami, todėl statykite tokią suma, kuri garantuotų jūsų laimėjimą. Aukcionas vyksta iki balandžio 8d. Greenside administracija.
 13. 17 taškai
  Atsistatydinimo paraiška (atsistatydinantysis direktorius privalo informuoti DP dėl ketinimo atsistatytinti prieš parašant šią anketą, arba iškart parašius ir nurodžius adresą į atsistatydinimo anketos į DP forumo žinutę arba skype asmeniškai). 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Ernestas_Paklausk 2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: Mechanikai, direktorius 3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: 4mėn 20dienų, tiksliai 140 dienų. 4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Kaip ir viskam ateina pradžia, viskam ateina ir pabaiga. Taigi išaušo metas, kaip ir aš turiu palikti pareigas, kurių tikrai siekiau, bei norėjau. Einant direktoriaus pareigas, tikrai padariau klaidų, aišku už kurias buvau atitinkamai manau nubaustas. Nors kas gi klaidų nedaro, nėra nė vieno žmogaus, kuris yra idealus, bei nedaro klaidų. Aišku iš savo klaidų visada reikia mokytis. Palikimo priežastis tikriausiai, kad dingsta motyvacija kažką galvoti naujo. Nesinori būti direktorius ir tiesiog nieko nedaryti. Aišku firma tikrai manau gyvavo pakankamai neblogai, nepaisant darbuotojų kritimo skaičiaus, bei apkalbėjimų, kurie įtakos tikrai nepadarė, o dar stiprino patį mane, bei pačią firmą. Didžiausias ačiū Nico_Moretti, už suteiktą šansą paragauti direktoriaus duonos. Taip pat ačiū Domantui už pakeltą nuotaiką ir t.t., bei esu labai dėkingas darbuotojams, kurie dirbo pas mane ilgai, tris, keturis mėnesius, ar nuo pat pirmos mano darytos atrankos. Tai ačiū tariu darbuotojams, ar ex firmos darbuotojams: Valentinas_Gargalis, Tornado_Karolis, Laurynas_Leigon, Tony_Leet, Costello_Maserati, Micro_Cloth, Jordan_Fly, Renatas_Borys, George_Butler, Ežiukas_Rusky - visada liksi talismanas, kuris neužsičiaupia. Ačiū savo pavaduotojams, kurie padėjo su firma Xavier_Martinez, bei Michael_Pacano. Be jūsų nežinau ar dar iki dabar būčiau direktorius, nes, kaip neturėjau laiko - jūs prižiūrėdavote firmą, informuodavot mane. Ačiū Mariui, Karoliui, bei Rebekai už linksmai praleistus vakarus, bei rimtus pokalbius ar aptarimus. Noriu, kad direktorių gautų Michael_Pacano long story about this boy.... Bet kaip gi be prisiminimų iš pačios firmos gyvavimo laikų, ar random nuotraukų.
 14. 16 taškai
  KELETAS PATARIMŲ KAIP BŪTI GERESNIU ŽAIDĖJU IR BŪTI PRIPAŽINTAM SANP BENDRUOMENĖJE: 1. JEIGU VAIRUOJATE SUNKESNĮ TRANSPORTĄ, VISADA VAŽIUOKITE PRIEŠINGA KELIO PUSE :DDDDD JŲ BĖDOS KAD NESUGEBA PASITRAUKT IŠ KELIO 180KM/H GREITYJE :DDDDD 2. BAUSKITE VISUS UŽ MENKIAUSIUS PAŽEIDIMUS :DDDDDDDDD KAM IŠVIS ŽMOGELIS DARO TĄ EVENTĄ JEI NESUGEBA PARAŠYT [EVENT] PRIEŠ VIEŠUS PRANEŠIMUS :DDDDDDD 3. JEIGU JUS GAUDO POLICIJA IR JAU MATOT KAD GRĘSIA KALĖJIMAS, DARYKIT /Q :DDDDDDDDD 100 PROCENTŲ SAUGUS PABĖGIMAS NUO POLICIJOS :DDD JEIGU TAIP JAU NUTIKS KAD JUS UŽBANINS, VISADA RAŠYKIT PAPEIKIMUS IR BAN APELIACIJAS UŽ FREE UŽBLOKAVIMĄ :DDDD GI JŪS NEKALTAS, ČIA JIE KALTI KAD NESUGEBA PAGAUT ://////// 3. KAI IŠSIKVIEČIAT KOKIĄ NORS PAGALBĄ PER /KVIESTI, VISADA VAŽIUOKIT NUO DARBUOTOJŲ KUO TOLIAU IR GREIČIAU :DDDDDD KAI DARBUOTOJAS PASIDUOS IR PASIŪS JUS VELNIOP, APDOVANOKITE JĮ PAPEIKIMU :DDDDDD TAIGI ČIA JŲ PAREIGA JUS PASIEKTI :DDDDDDDDD 4. BŪKITE ABSOLIUTUS GRAMMAR NAZI ŽAIDIMO CHATUOSE IR PRISIKNISINĖKITE PRIE KIEKVIENOS GRAMATIKOS, STILIAUS IR LOGIKOS KLAIDOS :DDDDDDDD JEIGU JIE NESUGEBA NORMALIAI RAŠYT, KAM IŠVIS RAŠO ? :DDDDDDD 5. BŪTINAI KELKITE TEMĄ APIE SENAJĄ GAUJŲ SISTEMA :DDDD PATEIKITE SVARIAUSIUS ARGUMENTUS KOKIUS TIK IŠMĄSTOTE, NORS SERVERYJE ŽAIDŽIAT TIK KETURIAS VALANDAS IR PENKIASDEŠIMT DVI MINUTES :DDDD 6. VISADA PRAŠYKITE PINIGŲ :DDD JUK JŪS ESATE NAUJOKAS IR VISI KITI ŽAIDĖJAI PRIVALO JUMS PADĖTI BET KOKIAIS ATVEJAIS :DDDDD NA IR KAS, KAD TINGITE DIRBTI ? JUK PAIIMDAMI PINIGUS IŠ KITŲ ŽAIDĖJŲ GERINATE EKONOMIKĄ :DDDDDDDDD 7. NA O KAI PINIGŲ NEGAUNATE, BŪTINAI PASMERKITE SERVERĮ IR IŠPRANAŠAUKITE TOTALŲ ŽLUGIMĄ :DDDDDDD IR NEPAMIRŠKITE IŠEITI IŠ SERVERIO KAIP TIKRA LEGENDA :DDDDD 8. VISADA BŪKIT TAS ASMUO, KURIS ZYZIA PER DALYBAS KAD TĄ PATĮ ŽMOGŲ IŠTRAUKIA ANTRĄ KARTĄ NORS PUIKIAI ŽINOT KAD PRIZĄ GAUNA TIK VIENĄ :DDDDDDDDDD GALBŪT SAVININKAS NEPASTEBĖS IR JŪS JAM NORITE PRIMINTI ? ://////
 15. 16 taškai
  H'Rinha

  Savanna Club

  Savanna Club – žaidėjų grupė, kurie važinėja, ieško, išbando naujus stunt skirtus „Savanna“ automobiliui. Viso šito pradžia prasidėjo nuo vienintelio žaidėjo Pronis_Kadilaks, kuris pagal pavardę nusipirko kadilaką, parodė savo klasę važinėdamas, pasišokinėdamas ir tuom pritraukė kitus žaidėjus nusipirkti bei išbandyti „Savanna“ automobilį, kadangi daugeliui patiko stuntai, linksmi pasivažinėjimai, pasišokinėjimai, tuom buvo sugalvota sukurti šį klubą ir galbūt pritraukti dar daugiau žaidėjų kurie prisijungs prie šio klubo. Šis klubas įrodo jog galima suburti bent kažkokią „šutvę“ kuri gali linksmai praleisti laiką, gali labai linksmai pasijuokti. Klubo nariai įrodo jog nereikia nieko turėti geriausio, užtenka patiems būti geriausiems ir gerai praleisti laiką. Šis klubas nevyksta į jokius grobimus, zonų užėmimus ir kt. šis klubas apsiriboja tiesiog linksmu pasibuvimu, jeigu tau patinka tokia veikla LAUKIAME TAVĘS! Norint patekti į šį klubą nereikia pildyti jokių anketų, eiti atrankas, tiesiog būtina turėti „Savanna“ automobilį, ir automobilis turi atitikti kriterijus. Kriterijus pažiūrėsim pamatę jūsų „Savanna“ automobilį. Klubietis negali trugdyti kitam klubiečiui atliekant stunt, pravažiuoti šalia netrugdant jam. Nesipykti su kitais klubiečiais, nekelti vėjų klubo racijoje. Klubo organizatoriai Haku_Rinha / Pronis_Kadilaks / Tony_Delgado Šioje temoje tiek. Apie šį klubą tikiuosi supratote. Vaizdinės medžiagos keliamos Savanna Club narių. Norint prisijungti prie klubo, pranešti organizatoriams asmenine žinute forume arba sms žaidime. Temoje prašau nekomentuoti įvairiausių atsakymų, šis klubas nėra gauja. Komentuoti gali tik klubo nariai įkeldami prisiminimus, klubo veiklą.
 16. 16 taškai
  Rokas_Lays

  Firmų valdžios pokyčiai

  Atsistatydinimo paraiška 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Rokas_Lays 2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: Krovinių pervežėjų direktorius 3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: 6 mėn. t.y. 182 dienas 4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Nors ir motyvacija vadovauti neišblėso, tačiau šiame pasaulyje nėra nieko nesibaigiančio... Krovinių pervežėjų direktoriaus posto atrankos nebuvo 10 mėnesių, todėl noriu šias pareigas atiduoti žmogui, kuris yra puikiai apmąstęs savo sprendimą ir nori tapti šio darbo vadovu. Savo veiklą nutraukiu su mintimi, kad tai nėra pabaiga - "pabaiga yra visko pradžia." Per šiuos 6 direktoriavimo mėnesius teko dirbti kartu su 13 direktorių. Labiausiai dėkoju žmonėms, kurių dėka esu šiame poste @H'Rinha @Nico_Moretti @Billy_JackIšdirbęs 3 mėnesius fūristų darbe nemąsčiau apie būvimą pavaduotoju, bet vos Haku pasiūlė - aš sutikau, po sėkmingo vadovavimo gavau pasiūlymą iš Haku perimti jo firmą ir tęsti CLN gyvavimą. Ačiū mano pavaduotojams, kurie visi buvo šaunūs: @Arnas_Haiva , dėkoju, kad per tą Egipto savaitę pasaugojai mano firmą. @Dave_Destiny, ačiū už šaunų firmos valdymą ir linksmas veiklas, tačiau gaila, kad likimas taip susiklostė. @Ernis Pokemon ačiū, tau, kad visada manim tikėjai, tik gaila, kad neradom bendros kalbos. @Setth_Collins', norėčiau tave išvysti aukštesnėse pareigose, nes buvai nuostabus pavaduotojas, vos tik pasiėmus tave mano krūvis krito 50%, o ir dirbti su tavimi buvo šilta ir malonu. Dėkoju visam ištikimajam CLN kolektyvui, kuris mane skatino judėti į priekį ir šiame poste išbūti 182 dienas ! Ištikimi kolegos, kuriuos prisiminsiu dar ilgai: @Jaska_Zaur @Absolut_Fuksas @Yeti_Project @Bonnie_Rosa @Emke.Bmw @Get_Paid @Young_Evil @Furistas_Tomce @Deividas_SS @Vygantas_Sivickas @Domas_Rim1 @Erikas_Sweet. @Jeremy Malboro @Street_Workouts @Rebeka_Sander @Justas_Twiter @Pro_Mode @Mad_Winky @Kristis_Malibu @Aidas_Krosas @Keet_Marshow @Matas_Tarelka @Gra Nbk @Safari'Mesh @Scott_Gemini @Domis_End @Dany Winston @Vaidas_Sargas @Pablo Marcello @Modestas_Wolf @Terrance_Velaquez @Jack_Strike @Screamer_Mouse @Mantas_Soap @Pronis_Kadilaks @Domas Drifteris @Tomas_Hunger @Legend_Sabonis @Forever_Young @Denis_Xander, atsiprašau tų, kuriuos pamiršau paminėti. Palikimas: Tomas_Hunger kompensavau 280k, pirko čipsiukus už 300k ne per seniausiai 5 rangui. Tony_Delgado 150k, jau senokai 5 rangą pirktą turėjo. Visiems kitiems iš likusio fondo į banką pervedžiau 1'693'208, tai kiekvienam teko po 76'964 Pasiektas oficialus greenside direktoriavimo rekordas (182 dienos) To my haters Pagarbiai, Rokas_Lays 2017.10.13-2018.04.13
 17. 16 taškai
  Nico_Moretti

  DIENOS CITATA

  DIENOS CITATA
 18. 15 taškai
  Fūristų darbas - tai ypatingų direktorių traukos centras, kadangi ši firma turėjo mažiausiai direktoriaus rinkimų, nes direktoriai ne tik ilgai, bet ir efektyviai išlaikydavo firmą. Prie tokių legendinių fūristų firmos direktorių kaip Gvidas_Ham, Mister_Crime ir kt jau bus minimas ir Rokas_Lays vardas. Pareigas paliko jis ne dėl to jog atsibodo direktoriauti, o dėl to jog priimė teisingą sprendimą siekti kažko daugiau nei būti direktoriumi ligi tol kol iš viso atsibos samp'e laiką leisti. Už sėkmingą, ilgą ir efektyvią kadenciją direktorius yra vertas simbolinės premijos iš projekto administracijos, ir tai turėtų būti signalas ir kitiems direktoriams. TIkiuosi jog šiuose rinkimuose išrinktas vadovas taip pat pratęs tokias tradicijas fūristuose. Tai reiškia, jog atrankos mechanikoje kandidatai bus vertinami pagal pastovumą bei aktyvumą, kuris gebėti dar ir bandą pavaikyti. Skaitai ir galvoji jog tai apie tave? Neabejok ir kandidatuok! Rinkimų mechanika: Pirmoji rinkimų dalis tai dalyvių anketos, kurias DP išanalizuoja labai smulkmeniškai jeigu anketa yra kokybiška. Stipri anketa, su ryškia firmos koncepcija, unikaliomis įdėjomis, ir visa kita - sudarys stiprią konkursinę poziciją. Antroji rinkimų dalis tai ne tiek susijusi su pačiais rinkimais. Čia DP domisi galimu kandidatu, jo aktyvumas ir veikla forume bei žaidime, ar net ankstesniuose serveriuose, jo reputacija visuomenėje, galimai truputį pasiklausant liaudies balso, bet taip pat nevengiama ir atsiųsti kandidatui žmones, kurie su šiuo jam nežinant su juo bendrautų, šaudytų, gal net provokuotų ir panašiai. Šiame punkte iš esmės DP daugiau domisi paties kandidatu kaip asmeniu ir jo charakteriu. Būtiniausi reikalavimai: Forumo vartotojas su ne daugiau kaip 3 įsp. Brandus charakteris. Visos kitos galimybės pilnavertiškam žaidimui. O visa kita - jau DP darbas, visuomet pasilieku vietos išimtims. Kandidatų CV priimamas tik kaip komentaras šioje temoje. Pildyti į direktoriaus pareigas turite ne kaip anketą, o kaip CV - motyvacinį laišką. Jei atrankos dalyvis įkels netvarkingą laišką - kandidatūra nebus analizuojama, gali grėsti gėdos stulpas. Pateikite savo CV laišką taip grafiškai pavaizduodami, kaip tvarkytumėtes savo temose. Spalvos, šriftas ir kt nėra nurodyti. ATRANKA BUS UŽRAKINTA 2018.04.20 20:00 _______________________________________ CV Laiške paminėti privaloma: Trumpas prisistatymas; Tu kaip vadovas, pavaduotojo pasirinkimas ir jo funkcija, atrankos ir vertinimo kriterijai; Fūristų firmos koncepcija: senos ar naujos sistemos, idėjos, kas bus unikalaus; Kodėl siekiate direktoriaus, kodėl fūristai. Jūsų tikslai projekte. Ko trūksta ar nereikia fūristams tiek iš direktoriavimo, tiek iš sistemos pusės; +dar bent porą savų punktų ką svarbaus norėtumėte paminėti. _______________________________________ Sėkmės dalyvaujantiems atrankoje! Atrankos mechanika - Marko_Escobar
 19. 14 taškai
 20. 14 taškai
  Freez_Armani

  GPK || Bendra Darbo Informacija

  Generalinis policijos komisariatas – Teisėsaugos įstaiga kurios prioritetas ginti piliečių teises ir laisves, saugoti visuomenę nuo nusikaltėlių, kenkėjų ir teroristų. Policijos Departamento vadovybė: Firmos direktorius - Freez_Armani Direktoriaus pavaduotojas - GPK || Darbiniai ginklai: Nightstick. M4. Silenced 9mm. Tear gas GPK || Parigūnų išvaizda: 1Rangas [Praktikantas]: 2Rangas [Patrulis]: 3Rangas [Inspektorius]: 4Rangas [Komisaras]: 5Rangas [Viršila]: GPK || Transporto priemones: GPK || Darbo komandos: GPK || Darbo taisyklės. Spausk čia. BUS PILDOMA
 21. 13 taškai
  Karo prieš neaktyvius NT savininkus rezultatai! Praeitame pranešime minėjome, jog siekiame suteikti pilnavertišką žaidimą aktyviems žaidėjams. Todėl kovo 29-tą dieną patikrinome visų verslų ar namų savininkų aktyvumą per mėnesį, ir perėmėme 600 minučių per mėnesį nepražaidusių žaidėjų nekilnojamąjį turtą, kuris pasirodys aukcionuose. Rezultatai rodo, kad praktiškai visi neaktyvūs projekto žaidėjai iš kurių atimtas namas ar verslas per mėnesį pražaidė nuo 1 min iki 250 min intervale kuomet visi kiti aktyvūs pražaidė kur kas daugiau nei mūsų limitas, o ir vaizdas versluose tai įrodo. Ir tokius reidus atliksime reguliariai. Nepakanka tik prisijungti kartą į mėnesį, reikia ir jame laiko praleisti. Būkite suprantingi - jeigu jūsų nedomina žaidimas šiame projekte ir neketinate sugrįžti - parduokite turtą tiems, kuriems tai iš tiesų rūpi. Verslą ar namą praradusių žmonių sąrašas: Orestas_Lawrence 127 min Kolukio_Pirmininkas 25 min Gustas_Control 230 min Mojus_Sliuzas 3 min James_Corleone 3 min Lauris_Delarosa 15 min Tomas_Silkius 21 min Edwa_Nmz 191 min Edvis_Picca 3 min Dwayne_Onfroy 9 min Red_Bully 46 min Balan_Possui 21 min Young_Evil 11 min Red_Mamba 253 min Lukas_Barsukas 106 min Screamer_Mouse 3 min Electric_New 2 min Franklinas_Elo 21 min Pro_Manijak 1 min Zed_Zaidejas 82 min Anatolijus_Smirnoff 60 min Dovydas_Boo 5 min Gustis_Gustisss 184 min The_Franzis 10 min 123 Sultan_Traukia 491 min 126 Tadas_Olimp 250 min 128 Emka_Ltu 145 min 180 Donny_Frank 196 min 184 Arnelis_Carter 357 min 183 Aironas_Aivanna 318 min 187 Karolis_Neon 93 min 186 And_Miami 219 min Red_Bully 46 min Tomis_Gym 51 min Arnas_Lgp 43 min Pro_Manijak 1 min Oske_Sajanas 350 min Spalvotas_Cinamonas 61 min Mantas_Verone 14 min Donatas_Tusinukas 58 min Karolis_Neon 93 min Orestas_Lawrence 127 min Dream_Speed 3 min Forever_Young 80 min Hexa_Mark 0 min Jamal_Cartel 11 min Nike_Paukstis 22 min Erixsas_Hipster 47 min Salvatore_Russo 36 min
 22. 12 taškai
  Cause

  Prisistatau Earth_Ceejay

  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Earth_Ceejey• Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė ) : Samiras• Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu ): 1995-12-30• Jūsų gyvenamasis miestas: Vilnius• Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Neturiu priežasties slėpti savo asmenybės. Facebook: Šiaip Samiras• Apibūdinkite savo charakterį: Esu paprastas žmogus kaip ir visi, neišsiskiriantis, linksmas bei mėgstantis bendraut.• Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Fudbolas • Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Neesu išskirtinis, bet turiu savo galva, del laidiniu draugu ne einu už savus, kurie stume.• Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Užsiimu Muay Thai kas nežino tai kovos be taisyklių, Laisvalaikį žaidžiu sampa • Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Projekte kuriame žaidžiau seniau, (pirmajame projekte) sklido kalbos apie šį projektą, todėl kaip tik buvo startas apsilankiau, patiko.• Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: @Marko_Escobar @Karolis_Sudoku @Vycka_Flex• Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Realybėje planuoju būt žmogumi, kuo tikrai nepasižymi daugelis šiais laikais, kad ir kaip būtų gaila. varijantų daug o nežinau kaip pasirinkti, bus matyt. • Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Turiu sese broli • Ar turite merginą(vaikiną)?: Turėjau bet @Laura_Zvinkyte paliko mane, reikia pradeti iš naujo lapo. • Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Galbūt nori sužinoti ką nors plačiau? Reikia pagalbos? Kreipkis a-z, visada padėsiu. Soriukas už smulkų prisistatymą, neesu iškalbingas šiomis dienomis.• Jūsų nuotrauka (privaloma):
 23. 12 taškai
  Rokas

  DP užduotys firmoms

  [UŽDUOTYS] MEDIKAI : Dalyvaujančių 21. Užduotys direktoriui @Dimitri_Russia: Suvežioti 10.000 vnt. vaistinėlių; Pravažiuoti 15.000 km; Praleisti ne mažiau kaip 7 iškvietimus. POLICININKAI : Dalyvaujančių 24. Užduotys direktoriui @Freez_Armani: Sulaikyti 300 vnt. nusikaltėlių; Surinkti iš 600 vnt. pažeidėjų pinigines baudas; Praleisti ne mažiau kaip 5 iškvietimus. TAKSISTAI : Dalyvaujančių 17. Užduotys direktoriui @Micro_Cloth: Pravažiuoti 17.000 km Suvežioti 2.500 vnt. lagaminėlių Praleisti ne mažiau kaip 7 iškvietimus MECHANIKAI : Dalyvaujančių 20. Užduotys direktoriui @Michael_Pacano: Parduoti 2.000 vnt. įrankių Suremontuoti 250 automobilių Praleisti ne mažiau kaip 7 iškvietimus p.s. taisyklių keitimas, bandymas palengvinti sau užduotį skelbiant savaitės trukmės akcijas ir kita = diskvalifikavimas, sėkmės.
 24. 12 taškai
  Šiame darbe tau reikės gydyti žmones, juos blaivyti bei rašyti pažymas. Šis darbas toks pat svarbus kaip ir kiti, nuo jo serveryje daugelis žmonių neatliks reikiamų veiksmų. NORINTIEMS TAPTI MŪSŲ DALIMI: 1. Draudžiama būti „Nepageidautinų Darbuotojų Saraše“. 2. Turėti 3.000 žaidimo patirties. 3. Mokėti bendrąją medicinos informacija bei kitas temas. 4. Turėti automobilio teisęs. 5. Turėti 10.000€ darbo sutarčiai pasirašyti. 6. Turėti TeamSpeak3 programą. MŪSŲ DARBO KOMANDOS: • Norint sužinoti savo darbo komandas rašykite /medikas komandą žaidime. • Norėdami susirašyti su bendradarbiais naudokite /r komandą žaidime. • Norėdami pažiūrėti darbo pasiekimus rašykite /dpasiekimai komandą žaidime. • Norėdami užrakinti/atrakinti savo darbo transportą rašykite /dmraktas komandą žaidime. • Norėdami pamatyti bendradarbius bei jo statistikas rašykite /bendradarbiai komandą žaidime. • Norint vykti į paskirtus darbo iškvietimus naudokite /vaziuoju komandą žaidime. • Norėdami sunaikinti darbo transportą naudokite /sunaikinti komandą žaidime. ► Norėdami supakuoti lavoną į maišą spaudinėkite Y raide klaviatūroje priejus prie lavono. ► Norėdami paiimti vaistinele, ar ja iškrauti namo garaže spustelkite Y raide. ► Žmogaus gaivinimą galite pradėti laikydami Y raide prie nukentėjusiojo. ATLIEKAMŲ PASLAUGŲ SĄRAŠAS BEI JŲ KAINOS: • Išblaivymas: 50€ žaidimo valiutos. • Pagydymas: 100€ žaidimo valiutos. • Vaistinėlė: 500€ žaidimo valiutos. • 3 dienų medicininė pažyma 1500€ žaidimo valiutos. ► Turintiems paslaugas - paslaugų kainos mažėja 100% DARBO GRAFIKAS: • Pirmadienis: 14:00 - 21:00 • Antradienis: 14:00 - 21:00 • Trečiadienis: 14:00 - 21:00 • Ketvirtadienis: 14:00 - 21:00 • Penktadienis: 14:00 - 21:00 • Šeštadienis: 14:00 - 21:00 • Sekmadienis: 14:00 - 21:00 ► Darbo pertraukos skiriamos tik 2-kart per dieną ir tik atsiklausus darbo vadovų. DARBO TAISYKLĖS: ► - Neutrali taisyklė. ► - Būtina taisyklė(baudžiama nuo 1 iki 2 darbo įspėjimų). ► - Privaloma bei būtina taisyklė(grindžiama išmetimu). Skiriamasis ženklas B - Brigadai. ► Draudžiama naudoti žaidimą palengvinančias programas. (žr. skiltį). ► Visada turėti automobilio teisęs (Galimas patikrinimas). ► Draudžiama naudoti ADMIN privilegijas suteikiant sau pranašumą prieš kitus darbuotojus. ► Švyturėlius galima naudoti tik tuo atvėju kai žaidėjui yra reikalingas atgaivinimas ar yra atsiradęs lavonas. ► Draudžiama vogti iškvietimus iš darbuotojų suteikti pirmą pagalbą galite tik savo iškvietėjui, nebent draugo iškvietimas yra tik vienas. Pvz. temoje ► Darbo metu galima būti AFK tik darbo bazėje (t.y garaže ar interjere ar prie jos ribų). ► Per dieną darbuotojas privalo pradirbti 60 minučių, per savaite 420 minučių. ► Per savaitę būtina pradirbti 420 minučių. ► Baigus darbą sunaikinti darbo transporto priemonę. ► Naujokai įsidarbine į darbą tą pačia dieną pradirbti 40 minučių. ► Darbo metu yra reikalaujama dirbti ir neužsiminėti saviveikla. ► Paslaugos žaidėjams iki 1,500 patirties taškų yra suteikiamos nemokamai. ► Draudžiama dalyvauti event'e būti su darbo uniforma (vygdant darbo laikui, norint vykti į event'ą, pranešti darbo vadovui iš anksto). ► Draudžiama suteikti mediko paslaugas nemokamai kurie nėra paslaugų sąrašuose ar skirti akciją be firmos vadovų leidimo. ► Draudžiama naudoti švyturėlius norint išvengti bausmės. B► Draudžiama negražinti pinigų firmai(gaujai) ar žaidėjui turint užsisakius paslaugai, privaloma gražinti. BRIGADAI ► Draudžiama prašyti rangų pakėlimo ankščiau laiko. ► Vykti į gaujų zonų veiklą, ar į grobimus gali tik brigadai priklausantys nariai. ► Privaloma per 24 valandas pasirašyti darbo sutartį, jos nepasirašius darbuotojas bus išmestas. ► Draudžiama slėptis medikų garaže norint išvengti bausmės. ► Darbo metu draudžiama turėti nelegalias prekes (ginklus/narkotikus). ► Draudžiama įžeidinėti klientus/bendradarbius ar naudoti necenzūrinius/leksiką žodžius viešoje vietoje arba darbo racijoje. ► Draudžiama vykti į bendradarbio priimtus iškvietimus. ► Draudžiama trugdyti pareigūnų darbą ir kištis į jų veiklas. ► Draudžiama eiti į kitų darbų atrankas dirbant mediku. ► Draudžiama nusiiminėti darbo įspėjimus per /paslaugos. ► Draudžiama kenkti kolegoms, į juos šaudyti, ar taranuoti. ► Draudžiama dalinti TeamSpeak3 kanalo slaptažodžius. ► Draudžiama darbo metu būti AFK ofise. ► Draudžiama mūvėti darbo uniformą nedirbant ar darbo laikui pasibaigus (išimtis dirbantiems po darbo). ► GRIEŽTAI draudžiama būti gaujos nariu! DARBO INVENTORIUS: Darbo bazė, bei garažas. Ji randasi MontGomery miestelio viduryje, /gps > Medicinos centras. Ambulance - 4 sedimų vietų, 3 vietos lavonams. Greitis: 145km/h. Rancher - 2 sėdimų vietų, 2 vietos lavonams. Greitis: 132km/h. VADOVAS - Dimitri_Russia. PAVADUOTOJAS - nėra. Pasiliekų pilną teisę redaguoti šią temą ir apie pakeitimus pranešti viešai. © DIMITRI_RUSSIA bei HITAUTAS_WHITE
 25. 12 taškai
  Patvirtinti statymai, Mister_Crime 12.000.000 € Earth_Ceejey 16.000.000 € Matthew_Bennett 30.555.555 € Egidijus_Keza 31.900.000 € Aukciono laimėtojas Egidijus_Keza!
 26. 12 taškai
  Rokas_Lays

  Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo paskyrimo anketa: (jei jūsų pasirinkimą turi patvirtinti DP, pildyti paskyrimą reikia gavus leidimą naujam pavaduotojui paskirti) 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Rokas_Lays 2. Jūsų atstovaujama firma?: Krovinių pervežėjai 3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?: Setth_Collins 4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?: Žmogus, kuris mano firmoje dirba beveik 3 mėnesius. Užėmė kvalifikatoriaus post'ą, visada rodydavo motyvaciją. Su Setth lengva rasti bendrą kalbą, dažniausiai sutampa įdėjos ir lūkeščiai. Jis turi puikų kritinį mąstymą, todėl lengva patikėti firmą, jeigu teks pasiimti neaktyvumą, tikiuosi, kad jis prisidės prie mano firmos klestėjimo. Buvo ir kitų puikių kandidatų, tačiau jie nerodė motyvacijos dirbti t.y. sedėjo gaujose, pradėjo rodyti norą, tik tada, kai pavaduotojas atsistatydino arba neparodė noro vadovauti mano firmai. Tikiuosi, kad 3 kartas nemeluoja. 5. Ar yra iš direktorių prižiūrėtojo palaiminimas naujam pavaduotojui?: TAIP 6. Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu 7. Pavaduotojo paskyrimo data?: 2018-03-20
 27. 11 taškai
  Tamsos_Tvardarys

  Pristatau Tamsos_Tvardarys

  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tamsos_Tvardarys• Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė ) : Rytis-Rokas• Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu ): 2001-03-30• Jūsų gyvenamasis miestas: Kauno apskitis.• Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Va Facebook: https://www.facebook.com/rytis.marcinkevicius.37 • Apibūdinkite savo charakterį: Linksmas, bendraujantis, kartais būnu supykęs, bet dažniausiai gera nuotaiką mėgstu. Juoda Humorą kurio beveik niekas nesuprantą.• Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Irklavimas.• Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Tiesiog aš beveik visada esu linksmas.• Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Laisvalaiki praleidžiu su draugais, kartais nueinam pažvejoti.• Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Tiesiog ėjau per serverius ir pamačiau geros sistemos tai likau čia žaisti.• Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Sieksiu pareigų serveryje, @Marko_Escobar @Karolis_Sudoku @Egidijus_Keza• Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Realiai sieksiu būti geriausias Lietuvos irkluotojas. • Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Turiu 1 sese 1 brolį Bei 3 šunis mėgstamiausias Karališkas pekinas.• Ar turite merginą(vaikiną)?: Turiu mergina.• Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Mane ir taip visi jau pažįsta, tai nereikia čia man rašyt.• Jūsų nuotrauka (privaloma):
 28. 11 taškai
  Labai ačiū Mariau už suteiktą šansą, esu labiau motyvuotas parodyti iš kokio molio esu drėbtas. Ačiū visiems
 29. 11 taškai
  priderinimai čia jeigu ką
 30. 11 taškai
  Billy_Jack

  DP užduotys firmoms

  [REZULTATAI] PERVEŽĖJAI : Iš 34 dalyvaujančių - 29. Iš pravažiuotų 15000km su darbiniais transportais - 19757km. [įvykdyta] TAKSISTAI : Iš 21 dalyvaujančių - 18. Iš pravažiuoti 13000km su darbiniais transportais - 14767km. [įvykdyta] MECHANIKAI : Iš 17 dalyvaujančių - 14. Iš pravažiuotų 11000km su darbiniais transportais - 12280km. [įvykdyta] MEDIKAI :Iš 24 dalyvaujančių - 15.Iš pravažiuotų 12000km su darbiniais transportais - 10649km. [neįvykdyta} p.s. lauksim @Rokas_Lays seminaro apie darbuotojų motyvavimą užduočiai ir kaip per 24h pravažiuoti +7000km ridos.
 31. 11 taškai
  Alanas_Mickyy

  Peaky Blinders

  PEAKY FU*KING BLINDERS!! Valymo darbai buvo atlikti
 32. 10 taškai
  Aš neturiu ką į šį papeikimą atsakyti. Įrodymai viską kalba už mane
 33. 10 taškai
  Billy_Jack

  DP užduotys firmoms

  [REZULTATAI] POLICININKAI : Iš 19 dalyvaujančių 14. Iš 1000 duotų baudų [-100 dėl Velykų event'o, kurio metu žaidėjai nebuvo baudžiami už NON-RP ir kitų smulkesnių pažeidimų] - 920, 5 grobimai laimėti. [įvykdyta] @Freez_Armani PERVEŽĖJAI : Iš 33 dalyvaujančių 30. Iš 900 transporto priemonių - 1020, iš 2500 didelių krovinių - 3532. [įvykdyta] @Rokas_Lays @Setth_Collins' TAKSISTAI : Iš 19 dalyvaujančių 10. Iš 2800 nuvežtų lagaminų - 3165, nepraleido daugiau nei 2 iškvietimų. [įvykdyta] @Micro_Cloth
 34. 10 taškai
  Hitautas_White

  Firmų valdžios pokyčiai

  Atsistatydinimo paraiška (atsistatydinantysis direktorius privalo informuoti DP dėl ketinimo atsistatytinti prieš parašant šią anketą, arba iškart parašius ir nurodžius adresą į atsistatydinimo anketos į DP forumo žinutę arba skype asmeniškai). 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Hitautas_WHite. 2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: Medikų direktorius. 3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: 35 dienas. 4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Visas problemas iškelia laiko stoka, gyvenu užsienyje - pildydamas į direktoriaus pareigas žinojau jog bus nelengva įtilpti į laiką ir vadovauti firmai, tačiau viskas ėjosi gerai. Kita problema tai jog nuo šiol negalėsiu skirti tiek daug laiko kiek galėjau ankščiau, šis laikotarpis truks mažiausiai 3 savaites. Taigi einant prie atistatydinimo priežasties jog persikeliu į universitetą 3 savaičių verslininkavimo programai, pasiūlymą gavau šią savaitę, tačiau dvėjoti ilgai nereikėjo, problema buvo ką daryti su projekte užimtomis pareigomis. Nenoriu maišyti relybės su žaidimu, gyvenime pasiekimas neprilygs pasiekimui virtualioje erdvėje todėl direktoriaus posto tikrai nesiruošiu laikyti 3 savaites ar net ilgiau praktiškai per prievartą, nenoriu išsirinkti žmogaus kuriam tektų prižiūrėti firmą vienam, tokiam laiko tarpui, daug kam atrodys jog neverta palikti pareigų dėl 3 savaičių dingimo.. kitiem atrodo jog 3 savaitės yra labai mažai, tačiau kai yra darbo ir užsiėmimų atrodo visiškai kitaip, verčiau užleisiu pareigas kitam potencialiam asmeniui. Firmoje turėjau labai daug planų ir idėjų kurių taip ir nespėjau įgyvendinti, kas mane šiek tiek nuliūdino, taip pat labai gaila palikti žmones su kuriais dirbau kartu, su kuriais susipažinau ir su kuriais praleidau nemažai laiko. Dėkoju, @Billy_Jack @Night_Amber @H'Rinha @Chris_Toler @Lietuvis_Drifteriuga @Vilmante_Star @Ofke_Vilma @Zvonink_Man @Effyxerlina @Eddy_Frost @Edvis Gaming @Tony_Delgado @Timur_Gatiatulin @just_just @Dake_Ltu
 35. 10 taškai
  Michael_Pacano

  Firmų valdžios pokyčiai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Michael_Pacano 2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: Mechanikai (RCAC), pavaduotojas. 3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: 50 dienų. 4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Esminė pasitraukimo priežastis – atėjo kiek sunkesnis metas kai negaliu bent kolkas skirti tiek laiko firmai, kiek galėdavau seniau. Žinoma, galimas sprendimas yra neaktyvumas, bet nenoriu, kad firma stovėtų vietoje. Per visą laiką būnant pavaduotoju įgavau tikrai vertingos patirties, firmoje suteikiau šansą padirbti maždaug 35 – iems žmonėms, susipažinau su nemažu kiekiu įvairiausio „plauko“ asmenybių, įvedžiau keletą galbūt inovatyvių idėjų į mechanikų firmą. Labiausiai džiaugiuosi, kad vienu metu pavyko surinkti komandą, kuri buvo kaip kumštis ir kurioje kiekvienas nudirbdavo darbą kaip už tris žmones. Apskritai, mechanikų firma per mano buvimą pavaduotoju galbūt nebuvo tokia „super“ didelį kiekį darbuotojų turinti firma, bet kiekvieną vakarą prisijungę būdavo 80-90% darbuotojų. Žinoma, kiekvienoje kadencijoje neišvengiamas dalykas yra ir negatyvūs žmonės, kuriems taip pat didelis AČIŪ. Neišėjo nė vienam iš jūsų išprovokuoti, priešingai kaip tik dar labiau užgrūdinot, motyvavot eiti savu keliu. Mechanikų darbas yra antrasis darbas, kurį apskritai esu dirbęs serveryje, bet drąsiai galiu teigti, kad šis darbas yra geriausias darbas iš visų esančių tiek sistemų atžvilgiu, tiek pačios darbo specifikos atžvilgiu. Taip, daugelis dalykų yra taisytini ir dėl to nesiginčinu. Visų pirma, norėčiau padėkoti Ernestui @Ernestas Paklausk, kad suteikė šansą užimti pavaduotojo pareigas, Domantui @Billy_Jack už pavaduotojo palaiminimą. Na, o dabar linksmesnė dalis ačiū šiems esamiems ar buvusiems darbuotojams, kurie vienaip ar kitaip pasižymėjo firmoje per mano pavaduotojo kadenciją – @Eziukas_Rusky už pagalbą įvairiose situacijose, @Xavier_Martinez už pakeltą nuotaiką kiekvieną vakarą, kuomet pykdavotės su Paklausku. @Tornado_Karolis, @Costello_Maserati, @Tony_Leet, @Jordan_Fly, @Micro_Cloth, @Laurynas_Leigon už tikrą atsidavimą firmai, ilgą darbą joje, pokalbius įvairiausiomis temomis. @Klaidas Spinters už nežmoniškus rezultatus aktyvumo prasme (29d. – 80,000 darbo patirties, 11116 min~), @Benito_Mussolini, @George_Butler (už penktadienio vakarus kai užsukdavai ne kokios būklės į teamspeak ir iš tavęs buvo galima pasijuokti iki nukritimo) ir visiems kitiems, kurie prisidėjo vienaip ar kitaip prie firmos funkcionalumo. M`Pacano 02.11 – 04.01.
 36. 9 taškai
  Nico_Moretti

 37. 9 taškai
  Nico_Moretti

  Giriu Tamsos_Tvarkdarys !

  Sveiki, kad nekurt bereikalingai nauju temu - noriu prisideti prie sio pagyrimo. Tamsos Tvardarys vienintelis atsake i mano pagalbos prasyma kai pradejau zaisti siame projekte, jis su malonumu man aprode visas svarbiausias sio serverio vietas. Veliau jis stebejo mane per pzu, analizavo mano klaidas ir patarinejo kaip tureciau elgtis, kad mano zaidimas butu kokybiskesnis. Taip pat jis man pranese, kad cia yra draudziamas elm modas, del kurio jau galejau but bane, taciau Tamsos Tvardariui yra svarbesnis zaidejas negu pasirodymas pries projekto komandos narius. Siulau siam zaidejui pastatyti statula spawne, kad visi - tiek naujokai, tiek senbuviai zinotu si didi nick'a! Su pagarba, Nico Moretti.
 38. 9 taškai
  Freez_Armani

  Antroji analizė į GPK firmą.

  Hey, dauguma nesilaikė taisyklių, parašyta [išsamiai] rašo devynis žodžius, neparyškintas tekstas, daug klaidų situacijose Pildė: 18 Pateko: 10 Atkrito: 8 Pateko: Dioba_Launch Nedaz_Nedaz Rokis_Petrauskas Gytis_Side Bmw_Leons Skrajojantis_Vaske Need_You Larry_Green Edga_Bmw Club_Society DARBO SUTARTIS. Susisiekti su manimi turite lygiai 24 valandas.
 39. 9 taškai
  Skrajojantis_Olandas

  Vilniaus Brigada

  Ruoškit amunicijas, nes poto gali pritrūkti kulku, kai zonos bus Dekanidzių. Palaukit pora dienų bus seni 90 vėl serveryje, vyraus reketai, ir jei nesikiš visokie pridurkai su savo tais tikrinimais smagiai pasišaudysim
 40. 8 taškai
  Rezidentas(-ė) Į šį rangą patenka katik įsidarbinę žaidėjai į darbą. Neturi jokių privilegijų. Darbuotojai: Pijus_Seb - 100♗ Paulina_Russia - 0♗ Ink_Boom - 300♗ Lukas_Marto - 3296♗ Sargas_Makaras - 0♗ Lowry_Green - 0♗ Ofke_Vilma - 0♗ The_Fresh - 1175♗ Aironas_Hemedo - 0♗ Jefferson_Adam - 0♗ Jeremy_Osama - 750♗ Jimmy_Alonso - 0♗ King_Cemal - 0♗ Mazvydas_Smekla - 0♗ Roki_Reider - 0♗ Snow_Ball - 0♗ Tamsos_Tvardarys - 50♗ Elvinas_Miles - 250♗ Į šį rangą patenkti galima surinkus 3500♗, privalo padėti naujokams įsivažiuoti į darbą. Darbuotojai: Mathew_Escobar - 953♗ Need_You - 32♗ Edvis_Gaming - 405♗ Blake_Monster - 0♗ Lektorius(-ė) - Į šį rangą patenkti galima surinkus 5000♗, tampa brigados nariu automatiškai, gali vairuoti RANCHER automobilį, gauna nemokamai betkokį žodinį rangą. Darbuotojai: Timur_Gatiatulin - 24♗ Docentas(-ė) - Į šį rangą patenkti galima turint 7500♗, gauna didesnė premiją prie algų, gali vadovauti mažesnio rango atstovams. Darbuotojai: nėra Profesorius(-ė) - Į šį rangą patekti galima turint 10000♗, turi P raide Teamspeak kanale, galimybė padėti apklausinėti darbuotojus į darbą, galimybė padėti direktoriui vesti veiklą. Turi daugiau šansų patenkant į pavaduotojo pareigas. Darbuotojai: Dimitri_Russia[D] - unlimited♗ ŠABLONAS NORINTIEMS PRISIDĖTI DARBO VALIUTOS • Jūsų Vardas_Pavardė: • Kiek ♗ turėtumėte gauti?: • Teisingą formą pabraukti (algos, varžybos, ruletės laimėjimo, lentelių statistika): Pabraukus lentelių statistika: • Jūsų kaip bendradarbio lentelė savaitės pradžioje(pildantiems pirmą kartą nereikia): • Jūsų kaip bendradarbio lentelė savaitės pabaigoje: ŠABLONAS NORINTIEMS PIRKTI • Jūsų Vardas_Pavardė: • Kiek ♗ perkate?: • Įrodymai kad paaukojate tam tikrą suma pinigų: ŠABLONAS NORINTIEMS PRISIDĖTI TRENIRUOTES AR VEIKLOS METU • Jūsų Vardas_Pavardė: • Kiek ♗ turite gauti?: • Įrodymai:
 41. 8 taškai
  sw ol, Velykinių foto nebus, galit neprašyt xdd
 42. 8 taškai
  Ink_Boom

  Amnestijų prašymai

  ūsų visi V_P esantys sąraše: Ink_BoomUž kokias priežąstis atsidūrėte NGS: Didelio mąsto sandėlio vagystė, pasinaudojant rollback'uLaisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: Taigi sveiki skaitantis mano gailestingumo prašymą, prieisiu iškarto prie esmės kaip viskas prasidėjo, taigi prieš tą dieną kai patekau į NGS , ryte sugalvojau pravalyt sandelius, taigi paėmiau apie 800 narkotiku gal daugiau bei kitu ginklu neatsimenu kiek, po to per lv zona mane išmetė Benito turbūt supratau dėl ko, dėl to kad nepadalinau narku per zona, ir išmetė mane, kitą diena prisijungęs į serverį čia jau po rollback'o, pamačiau, kad vėl esu gaujoje tada vėl nuvažiavau patikrinti ar atrakintas sandelis, tada vėl sugalvojau viską pasiimti, po kurio laiko pasižiūriu, kad esu įrašytas į NGS ir dar gavau užblokavimą už serverio klaidu išnaudojimas. čia jau viską detaliai paaiškinau kaip ir kas buvo , tai tikiuosi atleisi man už mano padarytą klaidą, supratau ją ir galiu užtikrinti, kad tai tikrai nebe pasikartos, ir tikiuosi leisi vėl dalyvauti gaujos veiksmuose. Tiklus laikas , kada padarėte pinigų perlaida (pvz 2017-08-20 18:00) : 2018-03-22 21:08:06Išsipirkimo iš NGS banko perlaidos foto: https://www.part.lt/perziura/4809c3a3d25ddb92c828cba6380e0298112.png
 43. 8 taškai
  03.20 Comebackas. @Tomas_Hunger manau visos vaivorykštės spalvos bus šituose. @Edvis Gaming @Black'Hand (bus sekančiam nba), @George_Butler senai buvo šita tema, irgi sekančiam atnaujinime bus. <3
 44. 8 taškai
  Sveiki, Turiu prašymą. Rytoj 12:25 neparmirškit pasimelsti už mane gimtosios kalbos, viešojo kalbėjimo proga, Vienas pray, ir gyvensit smagiai !
 45. 7 taškai
  Freez_Armani

  GPK || Papeikimai

  Generalinis policijos komisariatas – šioje temoje galėsite parašyti nusižengusiam pareigūnui papeikimą. Taisyklės ∙ Įrodimus pateikti per 24h. ∙ Negalima redaguoti nuotraukų, video. ∙ Nuotraukas kelti į imigur.com. ∙ Atsakinėti į papeikimus GPK || Įrodymai. ∙ Privaloma pažymėti darbuotoja kurį peikiate. Pavyzdys: Darbuotojų sąrašas: Šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Pareigūno kuriam rašote papeikima Vardas_Pavardė: Kodėl pareigūnas blogai jus įtarė: Būtinai pateikite pažeidimo įrodymus:
 46. 7 taškai
  Dimitri_Russia

  Prisistatau Dimitri_Russia

  Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Dimitri_RussiaJūsų tikrasis vardas: pashka (meluoju), tikro vardo nesakysiu nors daug kas žino (Ačiū Paulinai) Jūsų amžius, gimimo diena: Jau galima sakyti 20,Jūsų gyvenamasis miestas: Gyvenu Jungtinėje Karalystėje (UK).Jūsų kontaktiniai duomenys (nebūtina, bet pageidautina):Jūsų hobiai, pomėgiai: Mano darbas siejamas su kompiuteriais nors ir nedirbu pagal tai, bet mano hobis turbūt nuo vaikystės - kompiuteris ir jo žaidimai.Trumpas jūsų charakterio apibūdinimas: Draugiškas, malonus, prikolnas žmogeliukas tai turbūt užteks.Kuo galite pasigirti, kuom išsiskiriate iš kitų?: Turbūt kad esam šeima su Paulina Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie jų vardai?: Katė (abiejų), vardo neturi Turite seserų, brolių?: Turiu seserį, bei brolį.Kaip sužinojote apie GreenSide.LT projekta?: Seniau žaidęs, tai sužinojau per SuperGames'ą, o grįžau čia atsitiktiniu būdu.Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės. Kokie jūsų serverio tikslai?: Marko_Escobar (galva), tikslai - linksmai praleisti laiką.Jei norite dar plačiau papasakoti apie save, rašykite čia: Jūsų nuotrauka (privaloma) Vasario 5 šiais metais, klubo rūkomasis Čia 2017, plaukai seni(jos)
 47. 7 taškai
  Justas_Rozenas

  [0.1.8.6] Antrankių nerf

  Serverio pasiūlymų skilties anketa: – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Matas_Ltu – Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau nunerfinti antrankius. Pirmiausia tai išimti migtuką 6 su kuriuo galime uždėti antrankius labai lengvai, nes dabar gaunas taip, kad važiuoja su motociklu policininkas, krenta nuo jo ir šveičia antrankius ant gaudomo žmogaus. Kaip kokiame fantastiniame filme. Tada vietoje /ant padaryti /antrankiai, kad neužsidėtų taip lengvai. Dabar aišku ateis policininkai ir pradės verkti į komentarus. Turit tazerį ir naudokitės juo. – Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Pagaliau būtų įmanoma kažkaip pabėgti nuo policijos, nes dabar jie iš mašinos šokdami antrankius uždeda. Tai yra netikroviška ir visiška nesamonė. – Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto):
 48. 7 taškai
  Lekiam nu šaika https://www.timeanddate.com/countdown/generic?iso=20180407T00&p0=3934&msg=Iki+Paklausko+kadencijos+pabaigos+liko...&font=cursive#
 49. 7 taškai
  Pats lieviausias eventas išvisų... 16val serve, nei vieno 21/21... Ką aš darau su savo gyvenimu..
 50. 7 taškai
  Pofka_Srd

  Peaky Blinders

  Ką čia tuo norėjai pasakyti? Mes atėjom smagiai pasišaudyti, nes turbūt vienintelis serveris išlikęs kuriame yra tvarka ir smagu šaudytis pakankamai. Nesiruošiu rašyti naujų istorijų, dėl to, kad įtikti tokiems kaip tu, nurašyta, tik tam, kad dėl vaizdo būtų. Ir taip, mes kopijuojam, va skin pasirinkom tarp kurių yra bent vienas su kostiumu, užsidėsim skrybelaitę vietoj beretes ir į trasą! Nepatinka? Nežiūrėk, juokis iš šono, man tas netrukdo. VISOS GAUJOS KOPIJUOJA PAVADINIMUS, DAŽNA IR ISTORIJA. Pakankamai turėjau kažkuo pasižymėjusių gaujų, kurių pavadinimai buvo kitokie nei visu. TAIP KAD LAISVAS.