Jump to content

Populiariausi


Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų nuo 2019.12.29 visose vietose

 1. 40 taškai
  Atrankos apibendrinimas, Kadangi direktorių prižiūrėtojo pareigos yra vienos atsakingiausiu, tad nusprendėme šioje atrankoje pasirinkti tą žmogų, kuris degė noru labiausiai. Pasirinkome dar neišbandytą variantą, kuris turės daugiausiai noro kažką įrodyti sau ir kitiems. Tikiuosi, jog šį kartą rizika pasiteisins ir turėsime komandoje tokį žmogų, kuris tokiose pareigose nebijos prisiimti atsakomybės ir turės savo argumentuotą nuomonę jo kompetenciją atitinkančiose situacijose. Naujasis direktorių prižiūrėtojas: Hitautas_White „Greenside“ administracija
 2. 25 taškai
  Tony_Express

  Tick - Tock

  - Gauja įsikūrė maždaug 1990 metais, Los Santos mieste. Anksčiau „Tick - Tock“ gauja buvo vieną geriausių gaujų ir gyvavo apie 15 metų. Jai vadovavo negailestingi, patyrę gaujos lyderiai. Vienas iš gaujos lyderių - James - Jo vaikystė buvo žiauri, skurdi ir skausminga tiek jam tiek jo šeimai. Žiaurumas jį išmokė būti negailestingu po begalės jo vaikystės patirtų skaudžių prisiminimų jis pradėjo užsiiminėti nusikalstama veikla nuo visokiausių vagysčių iki užpuolimų. Gaujos lyderis sulaukęs 18 metų jau buvo įvykdęs keletą žiaurių nusikaltimų. Žmogžudystė ir apiplėšimas, bet tie nusikaltimai jo nesustabdė. Toliau kėlė chaosą, o sulaukęs 24 metų įsivėle į rimtus reikalus prieš rūsų gauja. Per šį įsivelimą jis sutiko ,Tony, kuris buvo kartu su ,Onyx, jie dviese taip pat turėjo reikalų su ta pačia gauja kurią apvogė James'as. Visos šios tryjulės tikslas buvo toks pat, išsikapstyti iš bėdų bei klestėti nusikalstamoje veikloje. Tony kartu su Onyx į nusikalstamą veiklą atvedė jų senelių bei tėvų nužudymai, jų tėvai taip pat užsiiminėjo nusikalstama veikla ir vieną dieną buvo sušaudyti rūsų gaujos narių, po tos dienos jie du nori atkeršyti rūsų gaujai. Atkrešyję rūsų gaujai visa tryjulė labai susibendravo ir suartėjo. Gaujos atidarymas prasidėjo kai tryjulė įsivėlė į rimtus reikalūs prieš vieną gaują dar gerai nepažinoję vienas kito. Pirmą kartą įsivėlę į reikalus su gaujomis jie jautėsi neapsaugoti ir neturintys pakankamai jėgos kariauti prieš gaujas, tad su vienu tikslu jie nusprendė įkurti grupelę žmonių kurie bus išvien iki galo, po truputį žmonių daugėjo, pelnas augo ir savo gaują pavadino „Tick - Tock“ - Gaujos pavadinimas atspindi laikrodžio tiksėjimą, o gaujos pelnas augo greitai kaip tiksintis laikas. - Lyderiai: - Tony_Express - Onyx_Smoker - James_Switch Reikalavimai norintiems įstoti į gaują:
 3. 18 taškai
  „Paaukok“ šventinės užduoties nugalėtojai, Viso surinkta 45.247.258 € kurie buvo sėkmingai pašalinti iš serverio ekonomikos. Išrinkome 10 žaidėjų, kurie laimėjo atitinkamus prizus. Nugalėjai buvo renkami tikimybių būdu. Daugiausiai pinigų paaukoję žaidėjai turėjo didžiausią tikimybę laimėti. Kadangi pinigų surinkome daugiau nei tikėjomis, dėl šios priežasties atidavėme iš viso 4 unikalitas tr. priemones išrinktiems nugalėtojams. Jeremy_Redwood laimėjo unikalią tr. priemonę „SandKing“ . Kimba_Marcius laimėjo unikalią tr. priemonę „Hotring Racer A“ . Kent_Mendez laimėjo unikalią tr. priemonę „Hotknife“ . Keet_Marshow laimėjo unikalią tr. priemonę „Bandito“ . Domantas_Sultanas 1500 kreditų ir 3 /kdeze raktus. Ignas_Eox 1500 kreditų ir 3 /kdeze raktus. Benito_Mussolini 1500 kreditų ir 3 /kdeze raktus. Jack_Marzo 1500 kreditų ir 3 /kdeze raktus. Egidijus_Keza 1500 kreditų ir 3 /kdeze raktus. Wizard_Airidas 1500 kreditų ir 3 /kdeze raktus. Visi užduoties nugalėtojai negavę prizų turi asmeniškai susisiekti su manimi (Mafijos_Tevas). „Greenside“ administracija, 2020 sausio 3d.
 4. 16 taškai
  Šv. Kalėdų dėžių raktus dalinsime šiandiena 18:00 (GMT+2) serveryje. Tikimybė laimėti raktą kiekvienam žaidėjui bus lygi 50%! Šv. Kalėdų dėžes galite laimėti serveryje šiuo metu dar vykstančiose Šv. Kalėdų užduotyse.
 5. 15 taškai
  Onyx_Smoker

  Tick - Tock

  GALERIJA Video by Tony_Express and Onyx_Smoker. Video by Tony_Express. Video by James_Switch. Video by Tony_Express. Video by Tony_Express. Video by James_Switch. Video by Tony_Express.
 6. 11 taškai
  demarcus gallery. • šioje temoje talpinsiu savo gamybos avatarus, jeigu vis gi darbai patinka galite paspausti mėlyną širdelę, tai mane motyvuoja. taipogi savo tematikas galite rašyti žemiau arba į asmeninę žinutę. [#1] gang/aesthetic tematika by @Paul_Hoonigey
 7. 8 taškai
  Tony_Express

 8. 8 taškai
  Gordon_ Hells

  Firmų valdžios pokyčiai

  Atsistatydinimo anketa • Jūsų Vardas_Pavardė?: Gordon_Hells • Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: VP Express{Pervežėjai} direktorius • Kiek tiksliai dienų išbuvote savo „poste“?: Apie 60 dienų. • Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Sunku palikti, ko taip troškai seniai, bet nieko nepakeisi jei nebėra laiko žaisti, bei dingsta motyvacija todėl neapsimoką laikyti direktorius dėl dienų, todėl nusprendžiau palikti, tie 2 mėnesiai buvo kažkas naujo man serveryje supratau, kad direktorius nėra, jog jį pasėmęs sėdi sau be darbo ne taip nėra reikia daug pastangų bei kruopštaus darbo ko tikrai trūko pas mane savo kadencija nesu visiškai patenkintas buvo tų problemų klaidų, bet visiems pasitaiko kaip sakoma "Mokomės iš klaidų" mano kadencijoje turbūt pastebėjote, jog trūko profesionalumo, ko labiausiai reikia, Ties įdėjom nesu gabus kitas mano minusas kaip kiekvienam serverio žaidėjui atrodo lengva jas sugalvoti, bet kaip reikia įgyvendinti jas aprašyti jas, kad būtų suprantama, yra begalo sunku, jog sistema būtų naudojama bei darbuotojai bus patenkinti. Pereinam prie padėkų Visų pirmiausia norėčiau padėkoti šitam žmogui kuris visad man padėjo bei pasitikėjo manimi jog paskyrė į tokias rimtas pareigas @Edvis Gaming, visad išlik tokiu linksmu padedančiu žmogumi kuris yra Neutralus visose situacijose, be tavęs turbūt nebūčiau tiek ilgai išbuvęs.Norėčiau tarti dar didelį ačiū @Dovydas_Weed , Iš tavęs sulaukiau tikrai nemažai pagalbos kuri buvo naudinga ir reikalinga dar kartelį ačiū. Didelis ačiū firmos pavaduotojui @Joe Vega , tu nesėdėk niekad vietoje pasiimk tą direktorių nes turi vadovavimo gyslelę ir sugebi prižiurėti firmą geriau negu kitas žaidėjas todėl linkiu ko didžiausios sėkmės, P.s nebegerk nebevaikščiok į tuos klubus nes vėliau gali per klaidą visus išmesti iš darbo Hehe, sėkmės tau. Darbuotojų padėkos bei firmos sieloms Norėčiau padėkoti šiems asmenims: @Justas_Tiesiog, @Don Borito , @Emilisvn_Samp, @Vycka_Flex , @Nerioske_Gamer, @Minde Marshell (Minde ačiū didelis tau už visą pagalba pradžioje turbūt nebūčiau net algų neišmokėjas jei ne tavo sistemos skaičevimo dėkui dėkui dėkui) Sorry ko nepaminėjau su visais man teko linksmai praleisti laiką bei pabūti su jumis geresniais draugais Tikiuosi dar susimatysim Cya.
 9. 7 taškai
  Situacija gan įdomi ir gan neprofesionali. Direktoriaujant tikrai gan ilgą laiką, turėtų būti aiškūs tokie dalykai kaip atrankos ir jų mechanika, kas galima, o kas negalima. Senai yra nusistovėjusi bendra tvarka ties atrankomis žaidime/„TeamSpeak'e“ - norintys kandidatuoti atrankoje susirenka direktoriaus nurodytoje vietoje serveryje, taip pat susirenka visi „TeamSpeak3“ programėlėje. Atrankos vedantysis(-ieji) apklausia visus esančius „TeamSpeak'e“ ir tik tada pagal savo išsikeltus vertinimo kriterijus priima į firmą iki 10-ies žmonių, kurie pasirodė tinkamiausiai ir panašiai. Šioje situacijoje pateisinamas atvejis būtų, jei papeikimo autorius nebūtų pasirodęs „TeamSpeak'e“ arba nebūtų atvykęs į pageidaujamą vietą serveryje, kur susirinkę visi žmonės ir tokiu atveju Red'as būtų net neapklausiamas. Tačiau apie tai užsiminta nebuvo nei iš papeikimo autoriaus, nei iš peikiamojo direktoriaus. Tikiuosi, jog ateityje tokios absurdiškos situacijos nesikartos ir atrankos vyks kuo sklandžiau. Taip pat, kartas nuo karto tenka gauti smulkių nusiskundimų iš aplinkinių, kas taip pat yra netoleruojama. Kaip ir esu minėjęs asmeniškai tau, Gordon'ai, paminėsiu ir čia, jog reikia jausti saiką ties atsipalaidavimu ir pramogomis, o konkrečiau kalbant - „pramogomis“ su teisėsauga. Mano akimis matomas per didelis, kaip vadovo, atsipalaidavimas ir ribų nejautimas tam tikruose dalykuose, noras prisigalvoti papildomos veiklos, į tą veiklą įtraukiant net aplinkinius. Sprendžiu, jog šis atsipalaidavimas galimai kyla iš atsibodusios rutinos ir monotoniškos aplinkos firmoje, o gal ir dėl to, kad pareigose esi ne pirmą mėnesį. Direktorius baudžiamas 1 įspėjimu.
 10. 6 taškai
  Nedaz Nedaz

  EF'PD | Rangų sistema

  Šioje temoje kaip ir suprantate iš pavadinimo bus sutelkta rangų kėlimosi sistema. INFORMACIJA! - Norint keltis rangą, pirmiausia turite būti praėjęs stiprųjų pareigūnų parengimą. - Kaip keltis reikia, nurodyta apačioje. - SENŲ DARBUOTOJŲ (KURIE UŽSILIKĘ NUO PRAITOS DIREKTORIAUS KADENCIJOS/LAIKINOS FIRMOS) jeigu kažkieno pamiršau įdėti - praneškite. Pirmasis rangas - „JAUNESNYSIS“ - Ši rangą gauna tie, kas tik įsidarbiną į policininkų darbą. - Ši rangą turintys darbuotojai gali atiminėti teises iš žaidėjų ( tai turi daryti atsakingai ). - Ši rangą turintys darbuotojai dirbdami su darbine tr. priemone į minutę uždirba 35€ + 5€ (jei turi kontraktą). - Šis rangas turi 284 ID aprangą (nuotrauka). - Ši rangą turintys darbuotojai, gali vairuoti - „LSPD“ ir „POLICE RANGER“. Antrasis rangas - „PATRULIS“ - Ši rangą reikia jau užsitarnauti. - Ši rangą turintys darbuotojai gali atiminėti teises iš žaidėjų ( tai turi daryti atsakingai ). - Ši rangą turintys darbuotojai dirbdami su darbine tr. priemone į minutę uždirba 40€ + 5€ (jei turi kontraktą). - Šis rangas turi 282 ID aprangą (nuotrauka). - Ši rangą turintys darbuotojai, gali vairuoti - „LSPD“, „HPV1000“ ir „POLICE RANGER“ - Norint pasikelti į „PATRULIS“ rangą Jums prireiks: - Pasodinti 15 žmones. - Duoti 20 baudų. - Būti pradirbus 650 minučių. - Surinkti 7 apdovanojimus. - Sėkmingai atlikti 1 ginklų/neperšaunamų liemenų gabenimą! Šitas dalykas prie rango skaitosi, kai jo reikia, kai yra vykdoma ši sistema, kai ji nėra vykdoma ir būriai nedirba ties tuo - ji nėra reikalinga rangui. Trečiasis rangas - „VYR.KOMISARAS“ - Ši rangą reikia jau užsitarnauti. - Ši rangą turintys darbuotojai gali atiminėti teises iš žaidėjų ( tai turi daryti atsakingai ). - Ši rangą turintys darbuotojai dirbdami su darbine tr. priemone į minutę uždirba 45€ + 5€ (jei turi kontraktą). - Šis rangas turi 310 ID aprangą (nuotrauka). - Ši rangą turintys darbuotojai, gali vairuoti - „LSPD“, „HPV1000“ ir „POLICE RANGER“. - Norint pasikelti į „VYR.KOMISARAS“ rangą Jums prireiks: - Pasodinti 40 žmones. - Duoti 35 baudas. - Būti pradirbus 1500 minučių. - Surinkti 13 apdovanojimus. - Sėkmingai atlikti 1 ginklų/neperšaunamų liemenų gabenimą! Šitas dalykas prie rango skaitosi, kai jo reikia, kai yra vykdoma ši sistema, kai ji nėra vykdoma ir būriai nedirba ties tuo - ji nėra reikalinga rangui. Ketvirtasis rangas - „VID. GENEROLAS“ - Ši rangą reikia jau užsitarnauti. - Ši rangą turintys darbuotojai gali atiminėti teises iš žaidėjų ( tai turi daryti atsakingai ). - Ši rangą turintys darbuotojai dirbdami su darbine tr. priemone į minutę uždirba 50€ + 5€ (jei turi kontraktą). - Šis rangas turi 311 ID aprangą (nuotrauka) - Ši rangą turintys darbuotojai, gali vairuoti - „LSPD“, „HPV1000“, „POLICE RANGER“ ir „FBI RANCHER“. - Norint pasikelti į „VID. GENEROLAS“ rangą Jums prireiks: - Pasodinti 65 žmones. - Duoti 80 baudų. - Būti pradirbus 3000 minučių. - Surinkti 20 apdovanojimus. - Sėkmingai atlikti 1 ginklų/neperšaunamų liemenų gabenimą! Šitas dalykas prie rango skaitosi, kai jo reikia, kai yra vykdoma ši sistema, kai ji nėra vykdoma ir būriai nedirba ties tuo - ji nėra reikalinga rangui. Penktasis rangas - „VYR. GENEROLAS“ - Ši rangą turi tik direktorius ir pavaduotojas. - Ši rangą turintys darbuotojai gali atiminėti teises iš žaidėjų ( tai turi daryti atsakingai ). - Ši rangą turintys darbuotojai dirbdami su darbine tr. priemone į minutę uždirba 50€ + 5€ (jei turi kontraktą). - Šis rangas turi 283 ID aprangą (nuotrauka) - Ši rangą turintys darbuotojai, gali vairuoti - visas darbines transporto priemones! ANKETA NORINTYS PASIKELTI RANGĄ! - Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: - Į kurį rangą norite keltis?: - /bendradarbiai statistikos lentelės:
 11. 6 taškai
  „Escobar's Auto Repair“ • Stažuotė • Tema reikalinga norint darbuotojui įrodyti, kad jis vertas sekančio rango. Iš viso bus dvi užduotys, ir jeigu darbuotojas jas sėkmingai pereina jis gali pasikelti rangą. Pirmoji užduotis, laužo paiimimas iš vandens, arba sudėtingos vietos, bus suteikti du kartai ir jeigu per juos paiimate laužą, galite tęsti stažuotę, ir vykdyti antrą užduotį, kuri bus trasos pravažiavimas. Papildoma informacija • • Norint perlaikyti stažuote, jums reikės susimokėti 5'000€ į darbo fondą, ir 2'500€ stažuotojui. • Stažuotė galima laikyti ir nesurinkus visos darbo statistikos. • Bet koks bandymas papirkti stažuotoja prilygsta jos neišlaikymui. • Stažuotė į antrą rangą būtina išsilaikyti per 1 sav. nuo įsidarbinimo. Stažuotė į antrą rangą • (kur yra laužas, praneš stažuotojas per stažuote.), trasą galite rasti ČIA, ją reikės pervažiuoti per 50sek. ir būklė privalo būti 1000% Į trečia rangą • (kur yra laužas, praneš stažuotojas per stažuote.), trasą galite rasti ČIA(41sek. 1000 būkle, medeliu numušimas gale - neišlaikyta stažuotė) Ketvirto rango stažuotė • (kur yra laužas, praneš stažuotojas per stažuote.), trasą galite rasti ČIA(30 sek. 1000 būkle) Stažuotojai(esant reikalui, stažuotę gali pravesti ir firmos valdžia.) • • Jason_Slokk • Lukas_Dmkl Anketa stažuotojams(pageidaujama visados redaguoti ją, ir nekurti naujų pranešimų.) • • Jūsų V_P: • Koks darbuotojas laikė stažuotę: • Ar išlaikė(ir iš kelinto karto):
 12. 6 taškai
  UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Jackie_Sweet. • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Martin_Santos. • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Piknaudžiavimas admin komandomis, Andrius buvo iškickintas dėl to, jog jis iškickino priešingos gaujos narį kad išvengti mirties. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://streamable.com/okru9 https://streamable.com/hjfts
 13. 5 taškai
  Roki_Reider

  Roki_Reider uzblokavo Tony_Express

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Roki_Reider• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Tony_Express• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: cytinima juoda dangu atsimenu Jeff_Boyka buvo uzbanintas uz ta pati, vienoje vietoje matosi kad cia zaidi Tony_Express• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://streamable.com/3d3ku
 14. 5 taškai
  Sveikinu visus patekusius, o kitiems galiu palinkėti sėkmės kitą kart, būkite atidesni ties darbo taisyklėmis! Patekę: @Jack_Marzo @Jono_Nepazystu @Jizzy @Tony_Mersedez Cloud_Mane @Erikas_Nrg @Edvis_Malako @Astral_King @Ben_Wayne @Pablito_Duonkepys Užpildykite darbo sutartį ir susisiekite su manimi TS3 programoje, arba žaidime.
 15. 4 taškai
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Kionigseg_Kingz• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Teddy_Williams• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Serverio klaidų išnaudojimas (CBUG) • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 16. 4 taškai
  Šią atranką nesulaukiau labai daug pildančių, tai šiek tiek liūdna, bet džiugu, kad turėjau iš ko rinktis. Šioje atrankoje leidau pasireikšti naujokams, bei tiems kurie nesenai sugrįžo į projektą. Pagrindinės klaidos? Smagu, kad visi nepamiršote "paredaguoti" komentaro. Ties sąvokomis nebuvo klaidų, tik vienas ar kitas atsakymai buvo šiek tiek keistoki. Ir labai gaila, kad vienas iš pildžiusiųjų kopijuodamas anketą nesugebėjo pakeisti net nuotraukų į savas... Nenusiminkite tie kurie nepatekote, lauksiu jūsų kitose atrankose, ir sveikinu patekusiuosius. George_Kelly Johny_Reed John_Ricca Gaspa_Fierro - dar kart pasiskaityk informaciją apie rangų pasikėlimą Doke_Pain - dar kart pasiskaityk informaciją apie rangų pasikėlimą Effyxe_Star - tikiuosi, kad ir katik grįžus, bet serveryje būsi aktyvi. Beniux_Subas Visi viršuje paminėti žmones užpildykite darbo sutartį ir susisiekite su manimi žaidime, arba su @Hitautas_White
 17. 4 taškai
  Vasilije_Vasic

  F

  F
 18. 4 taškai
  Rokas

  Prizų dalybos projekto gimtadienio proga,

  iki
 19. 4 taškai
  Įdomiai čia tau su tuo ping kažkaip kuo puikiausiai bėgioji, vartoji ir dar be jokių sunkumų šaudaisi prieš kitus.Host'as čia ne prie ko, nes čia per daug tau kulkų kažkaip nekimba.
 20. 4 taškai
  Tony_Express

  Prašau atblokuoti Tony_Express

  ATSIBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tony_Express • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Roki_Reider • Už ką buvote užblokuotas ?: Čytinimą • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : UNBAN • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : https://imgur.com/gm6ezzU
 21. 4 taškai
  Sveikinu visus patekusius. Šioje atrankoje pamačiau daug iš po pertraukos sugrįžusių žaidėjų, tad siūlau jiems pažaisti serveryje ir tik tada bandyti pildyti į darbus. Patekę: @Red_Arnis @Vis_Qis @Teq_Ila @Jokubas_Blla @Domantas Sultanas @Ernestas_Miksenas @Edgarys_Montya @Jeremy_Nuevo @Jonas_Burkys @Frank_Wiliams Užpildykite darbo sutartį ir susiekite su manimi žaidime
 22. 4 taškai
  Nedaz Nedaz

  Darbuotojų bylos

  SPECIAL FORCES OF POLICE DEPARTMENT - DARBUOTOJŲ BYLOS - Nedaz_Nedaz 2019/11/17 - Egidijus_Keza 2019/07/30 - Wizard_Airidas 2019/12/29 - Lukazzs_Lukazzs 2020/01/07 - Lionel_Revazz 2020/01/13 - Kionigseg_Kingz 2020/01/18 - Zemaitis_Zmogus 2020/01/24 - Jack_Marzo 2020/01/24 - Jono_Nepazystu 2020/01/24 - Kinderis_Lietuvis 2020/01/24 - Zvonink_Man 2020/01/28 - Kolinukas_Korne 2020/01/28 PALIKUSIŲ/IŠMESTŲ DARBUOTOJŲ SĄRAŠAS
 23. 4 taškai
  Yellow Cab - Viena svarbiausių firmų serveryje. Firmos paskirtis vežioti žmones iš vietos A į vietą B. Reikalavimai norint patekti į Yellow Cab firmą: - Turėti 4,000 bendrosios patirties taškų. - Turėti mašinos teises. - Turėti galiojantį medicinos pažymėjimą. - Turėti TeamSpeak3 programą ir pageidautina mikrofoną. - Žinoti darbo taisykles ir darbo informaciją. Yellow Cab firmos taisyklės: 1. Per dieną privaloma pradirbti 60 min, per savaitę 500min. 2. Norint užsiimti saviveikla būtina būti pradirbus 130 min. Norint užsiimti saviveikla reikia persirengti į paprastus drabužius. Privaloma dirbti jei niekas neima iškvietimų. Nesvarbu ar pradirbęs 130min ar ne. 3. Įsidarbinus į firmą privaloma išdirbti darbo sutartyje nurodytą laika. Neišdirbus jo būsite įrašytas į gėdos stulpą. 4. Draudžiama naudoti žaidimą palengvinančių modifikacijų 5. Budėjime AFK būti galima iki 10 min. 6. Draudžiama buginti darbo statistiką ( pinigų gražinimas už pavežimą, draugų vėžiojimas po žemėlapį) 6.1. (AFK lentelės išjunginėjimas stovint vietoje) Išimtis jei taksistas stovi budėjime. 7. Draudžiama vežioti žmones ant mašinos stogo. 8. Draudžiama žaidėjus vežti nemokamai. 8.1. Nemokamai vežame naujokus iki 500xp ir bendradarbius. 9. Draudžiama iškrauti lagaminus sėdint mašinoje. 10. Draudžiama darbo racijoje ( /r ), keiktis, skelbti skelbimus, pyktis su bendradarbiais, "spaminti", įžeidinėti. 11. Darbo metu draudžiama dirbti AFK ofise. 12. Draudžiama būti gaujose neužpildžius gaujos sutarties. 13. Draudžiama lysti į zoną su darbine apranga. 13.1. Išimtis jei ten yra klientas, arba ten vežate klientą. Bet nuvežę iš ten pasišalinate. 14. Privaloma klausyti aukštesnio rango darbuotojų ir valdžios atstovų. 15. Pagarbiai bendrauti su klientais ir kitais serverio žaidėjais. 16. Baigus darbą privaloma sunaikinti transporto priemonę ( /sunaikinti ) 17. Su savimi galima turėti ginklus, bet juos galima naudoti tik savigynos atveju. 18. Darbo metu privaloma būti pagrindiniame TeamSpeak3 darbo kanale (nebent nėra valdžios). 19. Privaloma laikytis KET taisyklių vežant klientą. 20. Išvažiuojant iš bazės privaloma uždaryti bazės vartus. Yellow Cab firmos TeamSpeak3 taisyklės: 1. Draudžiama keiktis, įžeidinėti TeamSpeak darbo kanaluose 2. Draudžiama dalinti darbo kanalo slaptažodžius nedirbantiems firmoje. Esant reikalui prašykite move Taksistų darbo komandos: Darbo transportas: „Cabbie" Maksimalus greitis 135km/h „Taxi" Maksimalus greitis 137km/h „Sultan" Maksimalus greitis 160km/h Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadieniais nuo 09h iki 22h Šeštadienis - Sekmadieniais nuo 10h iki 21h Pasilieku teisę redaguoti temą. © Martin_Gossard
 24. 3 taškai
  Ignas_Eox

  Ignas_Eox užblokavo Luca_Major

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ignas_Eox.• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Luca_Major.• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas (aim).• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://streamable.com/sihqx
 25. 3 taškai
  Thai_Gregor

 26. 3 taškai
  NEŠVARIŲ GAUJINIŲ SĄRAŠAS Vieta, kurioje pateikiamas sąrašiukas žmonių, pasirodymą gaujų karuose baigusių po savo netinkamų poelgių. Asmuo esantis šiame sąraše negali būti gaujoje, dalyvauti gaujų operacijose, o tuo labiau užimti lyderio ar dešinės/kairės rankos pozicijos gaujose. Taip pat šioje temoje galima išvysti dar vieną sąrašą – nušalintų lyderių/pagalbinių rankų. Asmenys esantys šiame sąraše gali būti gaujose tik tuo atveju, jeigu nėra NGS sąraše. Šiems veikėjams taikomi dvigubi standartai gaunant gaujos oficialumą, o savo vardą bei pavardę iš čia jie gali ištrinti tik po įkurtos gaujos palikto gero pėdsako serveryje. [!] Asmuo, kurio apeliacija dėl amnestijos būna patenkinama yra tik išbraukiamas iš NGS sąrašo. [!] Pervedimai už amnestijas turi būti atliekami į Matthew_Bennett sąskaitą. (privaloma vaizdinė medžiaga) Nusižengimai už kuriuos patenkama į NGS sąrašą: Neleistinų programų (liaud. čytų) naudojimas – 1,500,000€. Kenkimas gaujoms, serverio/GTA klaidų išnaudojimas – 600,000€. Nepagarba gaujų prižiūrėtojui/lyderiams/pagalbiniams gaujų asmenims – 500,000€. Piktnaudžiavimas administratoriaus pareigomis (bent 6 užfiksuoti pažeidimai netinkamai naudojant administratoriaus privilegijas, į tai įeina taip pat ir getinimai, /pzu naudojimas zonos metu tam, kad sužinoti konkurentų poziciją) – 500,000€. Nekompetetingas elgesys – 500,000€. Kenkėjiškas elgesys – 500,000€. Antrą kartą atsidūrimas NGS sąraše - +500,000€ prie išsipirkimo sumos už padarytą nusižengimą. Trečią kartą atsidūrimas NGS sąraše - +1,000,000€ prie išsipirkimo sumos už padarytą nusižengimą. Papildomas Vardas_Pavardė NGS sąraše - +500,000€ prie išsipirkimo sumos už padarytą nusižengimą. Nekompetentingų lyderių/pagalbinių rankų sąrašas: 2019-06-13 Selmis_Lukas - Specialus viešosios gaujos žinutės naudojimas ne pagal paskirtį. 2019-06-30 Martin_Santos - Specialus viešosios gaujos žinutės naudojimas ne pagal paskirtį. 2019-08-26 Erne_Trancas - Nekompetentingas elgesys. 2019-08-26 Mantas_Damunskis - Nekompetetingas elgesys. 2019-09-01 Tomke_Patton - Specialus viešosios gaujos žinutės naudojimas ne pagal paskirtį. 2019-10-05 Aprillia_Goo - Nekompetentingas elgesys. 2019-10-15 Martin_Santos - Nekompetentingas elgesys. 2019-10-30 Jeffrey_Watson - Nekompetentingas elgesys. 2019-11-23 Marius_Benz - Nekompetentingas elgesys. 2020-01-19 Roki_Reider - Specialus viešosios gaujos žinutės naudojimas ne pagal paskirtį. Nepageidaujamų asmenų gaujose sąrašas: * – reiškia, kad žmogus į NGS sąrašą pateko antrąjį kartą, ** – reiškia, kad žmogus NGS sąraše atsidūrė trečiąjį kartą ir t.t. 2018-08-11 Aurimas_Galaxy - Kenkimas projektui. 2018-08-11 Eima_Ofiside - Kenkimas projektui. 2018-08-13 Pablo_Descabri - Neleistinų programų naudojimas. 2018-08-19 Edward_Mckinnon - Serverio klaidų išnaudojimas. 2018-08-21 Kvl_Karolis - Neleistinų programų naudojimas. 2018-08-21 Ink_Weed** - Neleistinų programų naudojimas. 2018-08-29 Sony_Quattro* (Gagas_Gog, James_Gog) - Neleistinų programų naudojimas. 2018-08-30 Ryan_Gandalez (Legg_Pitt) - Neleistinų programų naudojimas. 2018-08-30 Jack_Skinny - Serverio klaidų išnaudojimas. 2018-08-30 Larry_Green - Neleistinų programų naudojimas. 2018-09-03 Mazvydas_Miksenis - Neleistinų programų naudojimas. 2018-09-05 Jeremy_Malboro - Neleistinų programų naudojimas. 2018-09-09 Lee_Owen - Neleistinų programų naudojimas. 2018-09-15 Arnas_Hazer(Oly_Bet) - Didelio mąsto sandėlio vagystė. 2018-09-15 Lukas_Conrad (Jamal_Crawford, Halawe_Boketto, Austin_Oaklade, Rokiz_Willamas, Jizzy_Mendez, Dovydas_Geimeris) - Neleistinų programų naudojimas. 2018-09-15 Dovydas_Playboy- Neleistinų programų naudojimas. 2018-09-16 Armani_Ghost - Neleistinų programų naudojimas. 2018-09-24 Ewan_Russell - Serverio klaidų išnaudojimas. 2018-09-24 Tomas_Sarkius* - Serverio klaidų išnaudojimas. 2018-10-13 Misteris_Erikas* - Kenkėjiškas elgesys. 2018-10-16 San_Pan - Kenkėjiškas elgesys. 2018-10-19 Xthetajusx_Lol(King_Boom, Esu_Neds) - Neleistinų programų naudojimas, apgaudinėjimai. 2018-10-19 Jeremy_Osama - Serverio klaidų išnaudojimas. 2018-10-21 Ignas_Sniego(Rokas_Sniego, Viroslav_Undine, Jokubas_Wwe) - Neleistinų programų naudojimas. 2018-11-03 Aprillia_Goo*(Nedas_Avatar, Pro_Ltu) - Serverio klaidų išnaudojimas. 2018-11-04 Ninja_Gas - Neleistinų programų naudojimas. 2018-11-08 Jack_Connor* - Serverio klaidų išnaudojimas. 2018-11-09 Winston_Click - Neleistinų programų naudojimas. 2018-11-11 Rakk_Quzze - Neleistinų programų naudojimas. 2018-11-17 Hokage_Boketto - Neleistinų programų naudojimas. 2018-11-17 Jayden_Campbell (Lukas_Lawson, Hiruki_Fujiwara, Jey_King, Jacob_Light) - Neleistinų programų naudojimas 2018-11-18 Egidijus_Frost - Nekompetentingas elgesys, specialus lindimas į grobimus. 2018-11-21 Georgio_Armani - Nekompetentingas elgesys, nepagarba. 2018-11-25 Lukis_Kmt - Neleistinų programų naudojimas. 2018-11-30 Freez_Armani - Nekompetetingas elgesys, žaidėjo įžeidinėjimai naudojant gaujinio rangą. 2018-11-30 Jordan_Fly(Need_You) - Nekompetetingas elgesys, žaidėjo įžeidinėjimai naudojant gaujinio rangą. 2018-12-03 Domce_Frag - Nekompetentingas elgesys, didelio mąsto sandelio vagystė. 2018-12-12 Gvidas_Ekstremeg(Rosso_Vino) - Kenkėjiškas elgesys, naujokų šaudymas, būnant gaujiniu. 2018-12-20 Zaken_Dummbo - Neleistinų programų naudojimas. 2018-12-23 Las_Verrosa - Neleistinų programų naudojimas. 2018-12-24 Mikas_Neklausk - Serverio klaidų išnaudojimas. 2018-12-31 Good_Modeon - Serverio klaidų išnaudojimas. 2019-01-01 Markas_Trolled - Serverio klaidų išnaudojimas. 2019-01-04 Lukazzs_Lukazzs - Serverio klaidų išnaudojimas. 2019-01-06 Pijus_Seb - Neleistinų programų naudojimas. 2019-01-13 Adas_Kawasaki(Nadaka_Yoshinari) - Neleistinų programų naudojimas. 2019-01-13 Vilius_Brigada - Kenkėjiškas elgesys, nepagarba. 2019-01-22 Carl_Watson - Neleistinų programų naudojimas. 2019-01-29 John_Snake (Lidicky_Ball, Mad_Winky, Balck_Man, David_Wax) - Serverio klaidų išnaudojimas. 2019-02-01 Eduardo_Denaro - Piktnaudžiavimas administratoriaus komandomis. 2019-02-03 Martis_Quancy - Neleistinų programų naudojimas. 2019-02-10 Jeffrey_Watson - Serverio klaidų išnaudojimas. 2019-02-11 David_Kentas - Neleistinų programų naudojimas. 2019-02-12 Kristis_Williams - Neleistinų programų naudojimas. 2019-02-14 Matas_Neos - Neleistinų programų naudojimas. 2019-02-16 Karolis_Freedom - Serverio klaidų išnaudojimas. 2019-03-03 Korne_Best (Los_Weed) - Neleistinų programų naudojimas. 2019-03-05 Black_Edd - Serverio klaidų išnaudojimas. 2019-03-06 Yori_Molotkow - Neleistinų programų naudojimas. 2019-03-09 Oskaras_Rodriguez - Neleistinų programų naudojimas. 2019-03-10 Travel_Joker - Neleistinų programų naudojimas. 2019-03-11 Tym_Bark - Neleistinų programų naudojimas. 2019-03-11 Dead_Boy*** (Matteo_Sukami, Lance_Holoway) - Neleistinų programų naudojimas. 2019-03-18 Shoot_Out* (Gvidas_Bumeris) - Serverio klaidų išnaudojimas. 2019-03-19 Emke_Bmw - Serverio klaidų išnaudojimas. 2019-04-06 Eitvis_Bmw (John_Khalifa) - Serverio klaidų išnaudojimas. 2019-04-17 Edga_Bmw - Neleistinų programų naudojimas. 2019-04-22 Zvonink_Man - Serverio klaidų išnaudojimas. 2019-04-23 Nerioske_Gamer* - Piktnaudžiavimas administratoriaus pareigomis. 2019-04-26 Malacy_Edwa - Serverio klaidų išnaudojimas. 2019-04-28 Alex_Boshinkov - Serverio klaidų išnaudojimas. 2019-04-30 Trey_Stevens - Serverio klaidų išnaudojimas. 2019-04-30 Trevor_Verossa (Turbo_Salerka, Wtf_Vladimir) - Neleistinų programų naudojimas. 2019-05-03 Karmis_Zetrio - Neleistinų programų naudojimas. 2019-05-05 Maksas_Ameno* (Josh_Nba, Maksim_Raslabuha) - Neleistinų programų naudojimas. 2019-05-06 Martis_Santos (Edvisss_Ytas) - Serverio klaidų išnaudojimas. 2019-05-06 Nedaz_Nedaz* - Serverio klaidų išnaudojimas. 2019-05-07 Deividas_Boy - Neleistinų programų naudojimas. 2019-05-07 Carl_Fruze - Neleistinų programų naudojimas. 2019-05-15 Megstu_Kava - Neleistinų programų naudojimas. 2019-05-16 Donald_Fellon - Neleistinų programų naudojimas. 2019-05-25 Candy_Apple - Neleistinų programų naudojimas, piktnaudžiavimas administratoriaus komandomis. 2019-05-29 Tony_Spark - Nepagarba gaujų prižiūrėtojui. 2019-05-29 Bon_Chanz - Neleistinų programų naudojimas. 2019-06-01 Weed_Danger - Neleistinų programų naudojimas. 2019-06-03 The_Psycho - Neleistinų programų naudojimas. 2019-06-04 Rondo_Salvatore - Neleistinų programų naudojimas. 2019-06-18 Selmis_Lukas - Nekompetetingas elgesys. 2019-06-25 Jimmy_Sanchez - Neleistinų programų naudojimas. 2019-07-03 Gytis_Same (Marcus_Noretti) Neleistinų programų naudojimas. 2019-07-07 Pijus_Etg - Neleistinų programų naudojimas. 2019-07-09 Frank_Collins (Pofka_Salivop) - Neleistinų programų naudojimas. 2019-07-09 Jeffry_Lilwer - Serverio klaidų išnaudojimas. 2019-07-16 Hitautas_White - Neleistinų programų naudojimas. 2019-07-17 Tomas_Nike (Aprillia_Goo) - Serverio klaidų išnaudojimas. 2019-07-19 Justas_Camel - Neleistinų programų naudojimas. 2019-07-21 Jack_Free - Neleistinų programų naudojimas. 2019-07-21 Dominykas_Vaflis - Neleistinų programų naudojimas. 2019-07-21 Dom_Marley - Neleistinų programų naudojimas. 2019-07-23 Johnny_Torrio - Neleistinų programų naudojimas. 2019-07-24 Arnas_Lgp - Serverio klaidų išnaudojimas. 2019-07-25 Jack_Prain - Serverio klaidų išnaudojimas. 2019-07-29 Joey_Cortez (Luke_Grew, Tony_Mallboro, Devil_King, Royal_Casino) - Neleistinų programų naudojimas. 2019-07-30 James_Gog** - Neleistinų programų naudojimas. 2019-07-31 Arnelis_Hasur - Neleistinų programų naudojimas. 2019-08-01 Lebronas_Jamesas - Neleistinų programų naudojimas. 2019-08-01 Matteo_Floretti* - Neleistinų programų naudojimas. 2019-08-08 Teddy_Armani - Neleistinų programų naudojimas. 2019-08-09 Martin_Santos (Mafia_Toan) - Neleistinų programų naudojimas. 2019-08-13 Lucas_Crawford - Neleistinų programų naudojimas. 2019-08-16 Cesar_Salvatore - Neleistinų programų naudojimas. 2019-08-16 Deividas_Gang - Neleistinų programų naudojimas. 2019-08-17 Tony_Antonio - Serverio klaidų išnaudojimas. 2019-08-19 Anthony_Guerilla - Neleistinų programų naudojimas. 2019-08-20 Skrajojantis_Olandis - Neleistinų programų naudojimas. 2019-08-23 Jeffrey_Watson* - Neleistinų programų naudojimas. 2019-08-26 Erne_Trancas - Nekompetentingas elgesys. 2019-08-26 Mantas_Damunskis - Nekompetentingas elgesys. 2019-09-01 Roki_Reider* - Kenkėjiškas elgesys. 2019-09-08 Andrius_Quattro - Piktnaudžiavimas administratoriaus pareigomis. 2019-09-15 Manya_Surve - Neleistinų programų naudojimas. 2019-09-22 Eazy_Eaye (Deltos_Vairuotojas, Enrique_Rawson) - Neleistinų programų naudojimas. 2019-09-25 Tony_Mersedez (Astijus_Sebeika) - Neleistinų programų naudojimas. 2019-09-29 Las_Verrosa* - Serverio klaidų išnaudojimas. 2019-09-29 Eimantas_Buronas - Serverio klaidų išnaudojimas. 2019-10-02 Teddy_Williams - Neleistinų programų naudojimas. 2019-10-15 Martin_Santos* - Nekompetentingas elgesys. 2019-10-23 Street_Nmz - Serverio klaidų išnaudojimas. 2019-10-24 Slafka_Ameno - Serverio klaidų išnaudojimas. 2019-10-25 Crazy_Vanila - Neleistinų programų naudojimas. 2019-10-27 Diablo_Deamon - Neleistinų programų naudojimas. 2019-10-30 Lil_Makaras* - Neleistinų programų naudojimas. 2019-11-01 Vilius_Extra - Neleistinų programų naudojimas. 2019-11-04 Vaidas_Omega - Neleistinų programų naudojimas. 2019-11-07 Mark_Rosenberg - Neleistinų programų naudojimas. 2019-11-07 Gra_Nbk - Serverio klaidų išnaudojimas. 2019-11-11 Jeff_Boyka (Bmx_Sama, Meskis_Naminuke) - Neleistinų programų naudojimas. 2019-11-13 Snap_Chat - Serverio klaidų išnaudojimas. 2019-11-18 Florencijos_Zvejys - Neleistinų programų naudojimas. 2019-11-28 Lil_Tjay - Neleistinų programų naudojimas. 2019-12-08 Paul_Hoonigey - Neleistinų programų naudojimas. 2019-12-15 Greg_Solberg - Serverio klaidų išnaudojimas. 2019-12-16 Aprillia_Goo** - Serverio klaidų išnaudojimas. 2019-12-17 West_Garning - Neleistinų programų naudojimas. 2019-12-21 Tony_Antonio* - Neleistinų programų naudojimas. 2019-12-29 Ignas_Srs* - Neleistinų programų naudojimas. 2019-12-30 Sontex_Hujontex - Neleistinų programų naudojimas. 2019-12-31 Vasilije_Vasic**** - Neleistinų programų naudojimas. 2020-01-12 Andrius_Quattro*** - Piktnaudžiavimas administratoriaus privilegijomis. 2020-01-19 Martin_Santos** - Neleistinų programų naudojimas. 2020-01-23 Vilius_Extra* - Neleistinų programų naudojimas. 2020-01-23 Zvonink_Man* - Serverio klaidų išnaudojimas. 2020-01-26 Jonas_Burkys - Nekompetetingas elgesys. [!] Asmenys, kurie du kartus gauna užblokavimą už čytinimą baudžiami RCON užblokavimu bei vartotojo konfiskacija! Žaidėjų užblokuotų už čytinimą sąrašą galite peržiūrėti – čia.
 27. 3 taškai
  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: West'Garning.Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (pavadinimas, rida, tune dėžės privalumai, spalva, bagažinės inventorius ir t.t): Viskas aiškiai matosi nuotraukuose.Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): Kaina, kurią norėtumėte gauti už transporto priemonę: Kaina derinsim pagal žmogaus norus, prie vietos ir sutarsim:)Papildoma informacija (nebūtina): Galit susisiekt ir žaidime, jei nebūsiu AŽ, arba Poke ts.
 28. 3 taškai
  Tony_Express

  Unban Tony_Express

  ATSIBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tony_Express • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Anton_Soprano • Už ką buvote užblokuotas ?: grasinimai (freeban) • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : https://imgur.com/a/imPoFBG • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : https://imgur.com/a/imPoFBG
 29. 3 taškai
  Labas! „Mes draugiškai“ neduoda galimybės įžeidinėti. Taip draugiškai bendraut kaip jūs bendraujat galit sms žinutėmis, o ne darbo racijoje. Palyginimui paiimkime „draugiškus“ įžeidimus VIP pokalbiuose ar kurioje nors kitoje vietoje, atsaką gausi tokį pat nuo kito administratoriaus, kokį gavai nuo manęs. Užtildymo įrodymai, https://imgur.com/a/LA6dHKl
 30. 3 taškai
  UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Matthew_Bennett • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Boss_Morrelo, Jerry_Lawson • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:FPS UNLOCK • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :logai
 31. 3 taškai
  Anketa norint pasirašyti darbo sutartį • • Jūsų V_P žaidime: Jason_Slokk • Kelių dienų kontraktą imate: 7d • Įrodymai, kad pervedėte 15'000€ į mechanikų darbo fondą: https://imgur.com/a/ykd71l1• Ar susipažinote su darbo informacija, visomis taisyklėmis, ir prisižadate jų laikytis: Taip.
 32. 3 taškai
  Jackie_Sweet

  Peikiu Jackie_Sweet

  Nežinau, gali būt kad pingas tau pakyla ir tiesiog kiek šaudo kiti į tave, bei pats kiek stebėdamas, tau daug daugiau nekimba, nei įprastai. O kadangi geriausi serverio administratoriai „labai dažnai“ tave stebi dėl tokio nekibimo, turėjau pats iškickinti.
 33. 3 taškai
  Žemaitis_Žmogus

  So naujes hiebra!

  So naujes hiebra!
 34. 3 taškai
  Taip, tikrai, jei nebūtų įkeltas šventinis event’as - niekas nežaistų, įvyktų Kalėdinis stebuklas, kvailiau parašyt turbūt neįmanoma. Ne kartą ir ne du buvo aptarta ir pasakyta, kodėl nėra dažnų atnaujinimų kaip įprasta daugumai samp serverių, naivu būtų manyti, kad serverio neatnaujinant daugiau nei metus žaidėjai apie tai nediskutuos ir nereaguos neigiamai, logiška, jog bėgant laikui žaidėjų skaičius mažėja, tai normalu, juk iš sistemų pusės bendruomenė ilgą laiką nesulaukia nieko naujo, tačiau pilnai suprantu projekto administracijos strategiją (arba bent jau manau, kad suprantu), įprasti atnaujinimai, kurių sulaukia kiti projektai daromi dažnai, todėl logiška, kad ir jų apimtis nėra didelė, ko pasekoje žaidėjus tai suintriguoja labai ribotam laikotarpiui, tad manau GS pasirinktas sprendimas padaryti vieną masyvų atnaujinimą, kuris kardinaliai pakeis projektą vietoj pavienių sistemų patobulinimų ar pridėjimų, yra apgalvotas ir tinkamas, o gauti rezultatais, manau, džiugins daugumą. IT: Tenka pripažinti, kad šventinė veikla nėra tokia įdomi, kokia buvo Helovino laikotarpiu, tačiau kaip ir įprasta Greenside, viskas padaryta unikaliai, kokybiškai ir apgalvotai, nors samp’as nebėra tas dalykas, kurį mėgstu veikti laisvalaikiu, Jūs vis dar išlikote vienintelis serveris, kurio veiklą seku ir projektu domiuosi bent minimaliai, linksmų švenčių.
 35. 2 taškai
  Nedaz Nedaz

  EF'PD | Darbuotojų įrodymai

  Šią temą pildo darbuotojas kuriam yra parašytas papeikimas! INFORMACIJA IR TAISYKLĖS ATSAKANT DARBUOTOJUI Į PAPEIKIMĄ! - Įrodymai negali būti apkarpyti. - Į papeikimą privaloma atsakyti per 24 valandas. - Atsakant į papeikimą privaloma tai daryti nusikopijavus šabloną (CTRL + C) ŠABLONAS DARBUOTOJUI KURIS ATSAKO Į PAPEIKIMĄ! 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Žaidėjas kuris Jums rašo papeikimą: 3. Įrodymai: 4. Situacijos paaiškinimas:
 36. 2 taškai
  Ir kur čia cbug’as? Nebejuokauk su tokiais įrodymais
 37. 2 taškai
  „Escobar's Auto Repair“ neaktyvumas/palikimas • Temoje darbuotojai gali pasiimti neaktyvumą, jeigu negali pradirbti nustatyto dienos minimumo (60 minučių). Taip pat, galima užpildyti palikimo šabloną ir jame atsisveikinti su darbo kolektyvu, palikti atsiliepimą apie darbą, kolegas bei palinkėti jiems sėkmės. Informacija • • Neaktyvumą galima pildyti 2 kartus per savaitę, didžiausias galimas neaktyvumas - 3 dienos. Galimos išimtys kuriuos jums leistų paimti ilgesnį neaktyvumą, norint paimti ilgesnį neaktyvumą, nei yra leidžiamas, prašome susisiekti su firmos valdžia ir nurodyti priežastį, dėl kurios negalėsite pradirbti ilgiau nei 3 dienas. • Užpildžius neaktyvumą, bet toliau dirbant ir žaidžiant serveryje, jis bus anuliuojamas. • Neaktyvumo anketą galima užpildyti iki 22:30 valandos. Kadangi, tuo metu yra tikrinamas žaidėjų aktyvumas. • Norint palikti firmą, privaloma pradirbti nurodytą laiką sutartyje. Kitaip gali grėsti gėdos stulpas. Anketos šablonas neaktyvumui • • Jūsų V_P žaidime: • Kiek dienų norėsite pasiimti neaktyvumą: • Priežastis dėl kuriuos jūs imate neaktyvumą: Anketos šablonas norintiems palikti darbą • • Jūsų V_P žaidime: • Kiek dienų pradirbote „Escobar's Auto Repair“ firmoje: • Priežastis dėl kurios paliekate mūsų firmą: • Ar norite susigrąžinti darbo sutartį: Darbuotojai esantys neaktyvume •
 38. 2 taškai
  Modestas_Wolf

 39. 2 taškai
  Rokas

 40. 2 taškai
  Anketa peikiančiajam: Jūsų Vardas_Pavardė: Modestas_Wolf Peikiamojo Vardas_Pavardė: Tony_Mersedez Dėl ko peikiate šį darbuotoją: saudimą su darbo metu. Jūsų įrodymai, parodantys, kad darbuotojas nusižengė: https://streamable.com/qfk45 Direktoriaus komentaras: Darbuotojas buvo nubaustas 2 įspėjimais, už šaudymą į civilius.
 41. 2 taškai
  1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Wizard_Airidas (Lionel_Revazz) 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Daniel_Fernandez 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Flood/Spam 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/bAsBpXc 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/IZoraOO
 42. 2 taškai
  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Bob_Winters Kokie yra jūsų sudėjimas (Filmuojat , montuojat ir t.t): Galiu filmuoti aukšta kokybe, modinti samp'ą, įgarsinti, turiu basic montavimo įgudžius. Koks atlygis būtų tinkamas už jūsų suteiktą pagalbą: Priklausytų nuo prašomos pagalbos ir atlikto darbo manau.
 43. 2 taškai
  Vilius_Extra

  Tsaryovskaya Bratva

  {gfx} Rusų gauja įsikūrusi Maskvoja dar 1976 metais, ši gauja pasižymi savo žiaurumu, išradingumu, bei juodos spalvos reprezentavimu. Tuo metiniam grupuotės lyderiui Armaniui rūpėjo tik pinigai, kas Viliui labai nepatiko. Vilius pabandęs pakilti iš "teliuko" rango aukščiau ir bandydamas sukilti prieš Armanį,buvo pakištas ir sėdo ilgam. 2019 metais Vilius buvo paleistas iš kalėjmo. Jį pasitiko Martinas ir keleta kitų kiemo draugelių. Susirinkus kiemo draugijai, Vilius pasiūlė atkurti nusikalstamą grupuotę pavadinimu "Tsaryovskaya Bratva" prižadėdamas draugams jog pagrindinis gaujos tikslas bus teritorijų, bei valdžios plėtimas po visa pasaulį. Kadangi vienas visko kontroliuoti negalėjo jis pasirinko pagalbininkus Martiną ir Andriuhą. Pasirinkus pagalbininkus, jie jau laisvai galėjo imtis pareigūnų papirkinėjimu, turto prievartavimu, žmonių grobinėjimu vidurį baltos dienos, bei narkotikų ir nelegalių ginklų pardavinėjimu. Surinkta grupuotė gavosi tokia kokios Vilius visados norėjo - žiaurūs ir negailėstingi. Šiuo metu juos galite aptikti Los Santos, San Fierro, Las Venturas miestuose. Leaderiai Vilius_Extra Martin_Santos Andrius_Quattro
 44. 2 taškai
  Bob_Winters

 45. 2 taškai
  Neaktyvumo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė:James_Switch Kiek laiko būsite neaktyvus:Šiandien Priežastis kodėl būsite neaktyvus: Penktadienis
 46. 2 taškai
  Tony_Express

 47. 1 taškas
  Gucci_Pizza

  EF'PD | Papeikimai

  Gaila bet irodimu neturiu.
 48. 1 taškas
  Igor'Vernik

  -MidNight Racing Club-

  6x Drift eventas dalyviai buvo nekokie ir nebuvo rimtų kandidatų, bet vistiek reikėjo išrinkti nors vieną laimėtoją.
 49. 1 taškas
  Vardas_Pavardė : Amanda_Candy Ar turite serveryje susikūrę banko paskyra? : Turiu Ar turite serveryje bent 1,500 patirties taškų (XP)? : Turiu Kam investuosite gautus pinigus? : Paaukosiu Sultanui, kad galėtų išsipirkt iš akmeninio

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...