Visa veikla

This stream auto-updates     

 1. Paskutinę valandą
 2. Minde'Marshell

  „CLC“ darbo sutartis.

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Minde_Marshell2. Jūsų pasirinktas sutarties laikotarpis (1-7d.): 7 Dienos.3. Ar esate susipažinęs su darbo informacija?: Tikrai taip.4. Ar pažadate laikytis visų taisyklių?: Tikrai taip.5. Įrodymai, kad į fondą paaukojote 10 tūkstančių:
 3. @P'K varom paozint kazka

  1. Rodyti senesnius komentarus  1 daugiau
  2. Calvin_Starks

   Calvin_Starks

   siulau koki is komandos pvz edvi, nes visokiu vidosu turiu tai galim pasalint

  3. Calvin_Starks

   Calvin_Starks

    

   karocia proni pazek XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  4. P'K

   P'K

   Teisingumas bus!

 4. Bunta'Fujiwara

  Prisistatau Jeff_Boyka

  Sveikas Manfredai, retas vardas Malonu
 5. Domantas Sultanas

  Prisistatau Laura_Obolis

  Labas vakaras gražuole, gal norite išgerti kavos šį nuotabū vakarą?
 6. Edvis Gaming

  Minde_Marshell užtildė Dave_Jefferson

  Užtildymo apeliacija tvarkinga • Tema rakinama.
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Minde_Marshell 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Dave_Jefferson 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Įžeidinėjimai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 8. Gangster_Jostkiy

  Qinqqi gauja

  Qinqqi gauja su aprilia ir jo korishais naujas video like subscribe WARNING! paziurejus vidijo -iq bun
 9. Today
 10. Labas vakaras, noriu padėkoti visiems kurie sudalyvavo atrankoje. Labai džiaugiuosi matydamas tokį didelį kiekį anketų. Nors anketa buvo ir paprasta nemažas kiekis anketų buvo atmestos dėl elementarių pažeidimų tokių, kaip: neredagavimas, blogas redagavimas ar įkeltos blogos nuotraukos. Tačiau sulaukiau nemažo kiekio ir gerų, bei konkurencingų anketų, kurios turi ir didelį aktyvumą. Tikiuosi šie asmenys turės ir daug motyvacijos dirbti. Tad netempdamas gumos skelbiu sąrašą asmenų kurie pateko į antrą etapą, o tie kurie nepateko nenusiminkit ir pamėginkite sekantį kartą. Iš viso pildė: 34 Pateko:12 Nepateko: 10 Atmestos dėl taisyklių pažeidimo: 12 Patekusiųjų į antrą etapą sąrašas: Pro_Nitro Minde_Marshell Xavier_Martinez Arianas_Grandis Laura_Obolis Greg_Solberg Mase_King Ferico_Tornado Algis_Greenside Mat_Rix Eazy_Eaye Zigmas_Lietuva Visi patekusieji privalo su manimi susiekti per 24h. Persiskaitykite visas temas ypač darbo informaciją ir lauksiu jūsų apklausoje per „TeamSpeak 3“ programą.
 11. Matas_Taxi

  NP'RC | Medaliai

  - Anketa medaliams: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Matas_Taxi a.k.a M_T Kokį medalį turite gauti? Aktyvumo. Įrodymai: Aktyvumo medalis. Ar buvo sunku? Niet.
 12. Mafijos Senelis

  Emigruoju Tonis_Get

 13. Tonis_Get

  Emigruoju Tonis_Get

  Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tonis_Get Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo 2018/03/12 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : gal kokie 5 metai. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : iš draugo. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : nes ten turėjau viską ir praradau pasakė apie šita supratau kur šuo pakastas ir atejau čia i tikra RolePlay servą. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Įvygdžiau. Nebuvo sunku supratau viska ir manau buvo labai apmokoma. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Valytoju, medkirčiu, picerininku, fermeriu, gaisrininku. Manau buvo idomiauses ir pelningiauses tai fermeriū nes ten buvo smagu dirbti su kombainu ir vesti duona, o nepatiko tai valytoju. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Retai kada, bet naudoju. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Nebuvau. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Pakanka, ne nesunku. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip, taip padėjo. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip, ir gan greitai visi reguoja. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Tikrai, kad pakankamai tos informacijos. Man neteko susidurti su jokiu neaiškumu. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Nemanau čia yra taip jau gerai naujokam nieko nereike keisti.
 14. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Laurynas_Leigon• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje:Jimmy_Sanchez• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:Neleistinų modifikacijų naudojimas (AIM, antidrunk).• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms:
 15. Jeff_Boyka

  „ExpressTaksi“ diplomai

  01. Jūsų Vardas_Pavardė: Jeff_Boyka 02. Už kokią statistiką norite gauti diplomą?: 15 iškvietimu. 03. Kokį diplomą turėtumėte gauti?: Vidurini. 04. Jūsų /bendradarbiai lentelė(dienos pradžios ir pabaigos): https://imgur.com/a/0LrL0YW
 16. Egidijus_Keza

  Jeff_Boyka užtildė Kasparas_Zefyras

  Užtildymo apeliacija patvirtinta.
 17. Egidijus_Keza

  Jeff_Boyka užtildė Tony_Winter

  Užtildymo apeliacija patvirtinta.
 18. foreveri prisijunk į samp bšk

   

   

  1. Forever_Young

   Forever_Young

   atostogauju, būsiu penktadieni. 

  2. Rokas_Can

   Rokas_Can

   gaila norėjau nds nusipirktii

 19. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Jeff_Boyka 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Kasparas_Zefyras 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/HPTUVFf 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/qFJzBFy
 20. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Jeff_Boyka 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Tony_Winter 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Blogas "/padmins" Naudojimas. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/dWzXu4O 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/dWzXu4O
 21. Edvis Gaming

  Nerioske_Gamer laikinai užblokavo Martynas_Boxx

  Užblokavimo apeliacija tvarkinga • Tema rakinama.
 22. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Nerioske_Gamer • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Martynas_Boxx • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Relog. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://www.youtube.com/watch?v=U0lg0KFwhhM
 23. Amanda_Candy

  Sunrise Auto Repair | Atlyginimai

  Ši tema skirta darbuotojams norintiems gauti atlyginimą už savo darbą. Darbuotojams atlyginimai išmokami už pradirbtas minutes, pravažiuotą ridą su darbiniu transportu, remontus, parduotus įrankius, priimtų iškvietimų bei atitemptų automobilių į KMA kiekio. Reikalavimai norint gauti savaitinę algą: Surinkti 20 dažų flakonėlių (tema kuriama) Užpildyti algą sekmadienį iki 00:00 Savaitinio atlyginimo šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Jūsų statistikos lentelė savaitės pradžioje: Jūsų statistikos lentelė savaitės pabaigoje:
 24. Roki_Reider

  NP'RC | Neaktyvumas ir palikimas

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Roki_ReiderKiek laiko išdirbote? 23dienasKokia palikimo priežastis? Savo atidirbau, ir kazkaip pasiilgau gauju veiksmoJūsų statistikos lentelė: https://imgur.com/a/6zoTQ6rJūsų komentaras: Dq uz gera kolektyva ir sori expresai jei tikejais daugiau is manes.
 25. Ši tema skirta norint sužinoti visą su rangais susijusią informaciją bei reikalavimus norint rangą pasikelti. Rangai bei jų informacija: 1 rangas – Pradedantysis mechanikas Šiame range yra darbuotojai, neseniai įsidarbinę į firmą. Alga gaunama į minutę 30€. 2 rangas – Pažengęs mechanikas Šiame range yra darbuotojai, kurie yra kiek labiau patyrę. Alga gaunama į minutę 35€. Norint pasikelti į šį rangą reikia turėti 60 veržliarakčių. 3 rangas – Specialistas Šiame range esantys darbuotojai firmoje dirba netrumpą laiką, susipažinę su visomis firmos taisyklėmis bei galit apmokyti naujokus. Alga gaunama į minutę 40€. Norint pasikelti į šį rangą reikia turėti 180 veržliarakčių. 4 rangas – Meistras Šiame range esančius darbtuojus galima vadinti firmos senbūviais. Tai yra paskutinė pakopa norint pasikelti aukšiausią rangą. Alga gaunama į minutę 45€. Norint pasikelti į šį rangą reikia turėti 350 veržliarakčių. 5 rangas – Valdžia Šiame range yra direktorius, pavaduotojas bei firmos senbūviai. Alga gaunama į minutę 50€. Šį rangą darbuotojai gali pasikelti būdami 4 rango bei išbuvę firmoje ilgą laiką ir yra įgavę valdžios pasitikėjimą. Informacija dėl rango kėlimosi: 1 priimtas iškvietimas – 0,1 veržliarakčio 1 atliktas remontas – 0,2 veržliaraktis 5 atvežti automobiliai į KMA – 0,5 veržliarakčio 5 pristatyti laužai – 0,5 veržliarakčio 5 parduotų įrankių – 0,5 veržliarakčio 100 pradirbtų minučių – 1 veržliaraktis 100 kilometrų pravažiuotų su darbiniu transportu – 1 veržliaraktis Taip pat papildomus veržliarakčius bus galima gauti veiklų metu bei už aktyvumą. Anketos šablonas norint pasikelti rangą: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Į kurį rangą norite pasikelti?: Jūsų statistikos lentelė:
 1. Įkelti daugiau veiklos