Anketos šablonas:
Jūsų Vardas_Pavardė serveryje? : Zemas_Daznis
Kam bus naudojamas kanalas?: Kanalas bus naudojamas šiem dalykam: Norisi pakalbėti su draugais žinant jog niekas nesiklauso pokalbių, bei AFK ir t.t
Mokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą) : http://imgur.com/a/rBZYq
Tvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis : Taip, susipažinau su taisyklėmis.
► Anketos šablonas:
Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Zemas_Daznis
Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2016-12-21
Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Apytiksliai 1metus.
Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Rekomendavo draugas.
Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Atsibodo ta pati rutina, norėjau išbandyti kažką naujo.
Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Įvykdžiau visas apmokymų misijas, nebuvo sunku, viską suprasti ir įvykdyti pavyko.
Kokius darbus jau teko
Anketos šablonas:
Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mazas_Daznis
Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2016-12-21
Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Apytiksliai 1 metus
Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Šį serverį man rekomendavo draugas.
Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Tas pats per tą patį atsibodo, todėl nusprendžiau apsilankyti čia, ir iš kart "užsikabliavau".
Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip įvykdžiau visas apmokymų misijas, nebuvo sunku bu