Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Parašas v2

Vasia_Mafia

Rekomenduojamas pranešimas

Taigi, kaip žadėjau sukūriau parašą kažkuriam iš jūsų, šis parašas yra mažesnis ir ne toks kietas kaip maniškis, bet prajuokinti turėtų sugebėti ne vieną. Taigi kaip ir kiekvienas noriu kažkiek iš to pasipelnyti, nes tai užima daug laiko ir kruopštumo, Minimali kaina 5K serverio valiutos, pastatęs daugiau Turi galimybę jį gauti, jaigu už jį nepastato dar daugiau. Laukiu pora valandų. Jai jums patinka tai ką aš darau >PATINKA<

 

Štai parduodamas parašas.48658374c9e298e9db9edc81a4c9d159638.png

Perspėjimas, tai tik parodomoji, versija, ji bus pinai ir gražiai sutvarkyta prieš jums nusiperkant. Šį parašą gaus tik vienas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Apkarpyta ir padirbta nematau noro juoktis nes nėra nieko juokingo paprastas apkarpytas darbas daugiau nieko nematau TRUE FAKE.

Tubulėju, dėkui už pastabas. Ne visų humoro jausmas vienodas, bėja kaip tau mano parašas kuom geresnis/blogesnis už šį?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tubulėju, dėkui už pastabas. Ne visų humoro jausmas vienodas, bėja kaip tau mano parašas kuom geresnis/blogesnis už šį?

Suprantu šaunu jog stengiesi. Pradžioje nereikėjo labai jau taip priartinti reikėjo kokį truputi tarpą palikti ar kažką panašaus už kart matosi, kad FAKE yra. Nemanau, kad reikėtu naudoti necenzūrinius žodžius ir keiksmažodžius jie man bent jau daugiau humoro nesukelia. Reikėtu kažko juokingesnio Kaip :

Mafijos_Tėvas siūlo jums RCON baną serveryje nori sutikti spausk N ir taip čia nėra juokinga bet kažkas naujesnio.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.