Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Peikiu TAXI firmos direktorių Mitchell Beckham

Eimantas Speed

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Eimantas_Speed


• Direktoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Mitchell_Beckham


• Kokiai firmai šis direktorius atstovauja ?: Taxi


• Už ką šis direktorius yra peikiamas ?: Be priežasties išmetė mane iš darbo, tuo metu dirbau vienas, ir buvo daug iškvietimų, bandžiau vienas greit pristatyti klientus į tam tikrą vietą, vos suspėjau, bet man pavyko. Tuomet veždamas klientą į reikiamą tašką, netikėtai buvau išmestas iš darbo, priežastyse parašyta, kad buginimas. O taip šis direktorius nesugebėjo man paaiškinti kaip, kur, kada aš buginau, tiesiog geriausias variantas yra ignoras. O tiesą sakant tikrai stengiausi šiame darbe.. Nežinau kodėl taip atsitiko. :)


• Kokiai taisyklei šis direktorius nusižengė ?: Viską aprašiau, dėl ko peikiamas direktorius.


• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi direktoriaus pažeidimas : Kai išmetė iš darbo, to dalyko nenufotografavau, bet turiu keletą kitų nuotraukų.


18fbcbf5e33a884e74f1e530412fe622724.png


 


7f60cf2580b19d2146a197e77b0a4d31587.png


 


e307516a6168523788735302e8a0a50a606.png


 


Atėjęs į šį serverį, maniau, kad nebus tokių nesklandumų, žaidžiu mažiau negu savaitę, ir net neįsivaizduoju kuo esu kaltinamas. :)


 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, Eimantai. Buvai nubaustas už iškvietimų buginimą tai buvo parašyta priežastyje dėl kurios buvai išmestas iš darbo įrodymai yra pateikti apačioje, nematau priežasties dėl kurios aš turėjau tave perspėti ar panašiai. Prisidirbai tai ir atsakyk.

 

Įrodymai - http://www.part.lt/perziura/822a78820bf51168472e22bd115a912d933.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dar vienas melagingas atvejis, kuomet žaidėjas pats žino, kad žaidžia nešvariai, ir kitus kaltina dėl savo klaidų tikrindami ar šie turi įrodymus. 

Tikra gėda... Kadangi temos autorius naujokas, pagailėsiu, į gėdos stulpą už melavimus DP nerašysiu, bet ateityje žinokit.

 

Papeikimas atmetamas, direktorius pateikė įrodymus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.