Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Pinjatų maratonas 2024! ×

Kodel savininkai off del pasiekimo vieno 'Nuzudyti savininką'

Turbo_Denny

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė: Turbo_Denny

Kokios pagalbos jums reikia: Man reikia pagalbos tokios:Man reikia,kad savininkai būtų prisijungę kurie leistu pasiekimą įvygdyti.

Plačiai ir aiškiai apibūdinkite savo proglemą: Atėjau i serverį ivygdžiau gal kokius 20 pasiekimus ir žiuriu yra "Nužudyti savininką" pasižiuriu nera savininko.2,3 d. laukiau dar vis nera.Man tik šis dalykas kliūna

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žmogau jei būtų lengva taip padaryti ir būtų SAVININAKAI aktyvūs ir juos visi matytų ne vien forume o ir žaidime tai nebūtų tokios misijos kaip 


- Nudžudyti SAVININKĄ 


 


- Esu čia naujokas ir aš neverkšlenu del tokio dalyko bus laikas bus pergalė kad nušoviau juos del pasiekimų dabar jei visi verktų ir nekestų šio serverio tirkai manau nieks nežaistų 


 


Pabūk ramus ir kokę dieną sekmadienį ar šeštadienį pamatysi juos nes jiems bus lasiva diena gal jie turi irgi gyvenimą ir turi darbą merginas ir visa kita 


 


 


Galvok galva o ne *cenzūra*na


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Savininkai yra aktyvūs. Kartais diena kartais naktį. Reikia nutaikyti progą. Šis pasiekimas nėra vienas iš lengviausiu. Nepasakyčiau, kad savininkai yra neaktyvus jie nedarytu atnaujinimų ar kitų patobulinimų serverio, jei nebūtų aktyvūs.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.