Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Lietuviško hip hopo avatarai

Danillo_Karpiz

Rekomenduojamas pranešimas

Yo,

taigi šiandien neturėdamas ką veikti pagaminau avatarų biški. Avatarų tematiką yra Lietuviško hip hopo atlikėjai, jų dydis galbūt kiek ir nestandartinis, bet galbūt patiks jums tas dydis.

 

http://imgur.com/a/WaqEq

 

Taipogi galite pakomentuoti temoje, kokios tematikos avatarų norėtumėte. Taip pat jeigu negailite paspauskite PATINKA mygtuką.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dydis tikrai labai keistas, galėjai daryti kiek didesnius, na bet nieko.. Čia atlikėjai, galėjai pervadinti kiek kitaip. Ir kiek matau didžiausioji dalis fotkių yra iš nesenai vykusių hip hop apdovanojimų.. :D MALACY, jei leis rep paspausti - paspausiu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šiaip čia atlikėjai, o avatarai ne kokie, kažkokie per maži (ne dydyje esmė, pats paveikslėlis ne kažką)

Temos pranešimą visą perskaityk:)

 

Dydis tikrai labai keistas, galėjai daryti kiek didesnius, na bet nieko.. Čia atlikėjai, galėjai pervadinti kiek kitaip. Ir kiek matau didžiausioji dalis fotkių yra iš nesenai vykusių hip hop apdovanojimų.. :D MALACY, jei leis rep paspausti - paspausiu.

Aha. :D

 

VISIEMS dėl dydžio, man darant didesnius avatarus nesigauna, kad jie užimtu ~50kb, vis būna daugiau... :/ Būtų galima drąsiai daryti didesnio dydžio (pvz: 150x250), jei būtų galima dėtis didesnio dydžio avatarus nei 50kb. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Vien dydis levas, mano nuomone man visiškiai nepatiko žiurėk daugiau pamoku ir manau geresniu padarysi o dabar Like tikrai gaila už toki darba

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.