Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Modifikacijų Ieškojimo Ritmas | MIR

Aomine_Daiki

Rekomenduojamas pranešimas

Transporto modifiakcija - 5 Reputacijos taškai.


Enb modifiakcija - 7 Reptuacijos taškai.


C-hud modifiakcija - 3 Reputacijos taškai.


Hud modifiakcija - 3 Reputacijos taškai.


 


 


 


Visi kas buvote užsisakę prekes ir visa kita šendien bus išsiūstos premijos ir atsiprašome jog mes jus nuvylėme priežastis pailsėjimas nuo tos pačios rutinos.


 


Asmenys kuriems buvo šendien išsiūsta premija (1'000 Eurų) Už uždelstą bei neatsiūstą modifiakcijos laiką


 


1. James_Stephan - 1'000 Eurų - Pamiršau padaryti nuotrauką atisprašau.


2. Eko_Mad - 1'000 Eurų - http://www.part.lt/perziura/94b43183cbd98909a732f5e19dbf0421150.png


3. Spalvotas_Cinamonas - 1'000 Eurų - http://www.part.lt/perziura/5afa9f08ccc72d22adde8031f66351f5128.png


4. Matt_Outside Spalvotas_Cinamonas - 1'000 Eurų - http://www.part.lt/perziura/d55314170643414e3278208351557a79373.png


 


Parduotuvė saskaitas išvedė MIR


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taigi Modifkacijų Ieškojimo Ritmas surado sau maloniai nustebinusį darbuotoją jis yra Ignas_Magic (Ignas) taigi visi pasveikinkime jį jog atėjo y mūsų parduotuvėlę pasitikite jį su gražia šypsena laikui einant paskelpsime laiką nuo kada dirbs jis ir nepamirškite jei užsisakote prekę būtina paspausti ant mūsų puslapio PATINKA MYGTUKĄ.


 


Taigi Ignai sėkėms tau darbuose linki Modifikacijų Ieškojimo Ritmas / MIR.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Slapyvardis (Vardas_Pavardė) : sChapman


Jūsų norima MODIFIKACIJA (Mūsų kainoraštį pavadnimas) : Font


Ar atsiskaitėte už savo MODFIKACIJA : beabėjo


Prašome pateikti Video:Nuotrauką (Būtina) :


nOnr273.png


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visų atsiprašau jog Modifikacijų Ieškojimo Ritmas / MIR parduotuvė buvo neaktyvi kaškur apie 2 - 3 Dienas noriu pasakyti jog turėjau daug reikalų o mano darbuotojas kai psakė ir mane sugundė nepadarė to ką sakė todėl jis gauna 1 įspėjimą iš esnačių 2 pradėsiu darbus kas buvo neaptarnauti bus aptarnauti jei rasiu modifiakcijas ir bus įteikema 1'000 Eurų piniginė premija už suteiktus nuostolius t.y neatliktą savo darbą. Taiig ko neaptarnavo mūsų darbuotojas ar aš labai atsiprašau viso kolektyvo vardu ir pradėsime nuo šendien manau aktyvią bei darbščią veiklą.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Jūsų Slapyvardis (Vardas_Pavardė) : sChapman

Jūsų norima MODIFIKACIJA (Mūsų kainoraštį pavadnimas) : Font

Ar atsiskaitėte už savo MODFIKACIJA : beabėjo

Prašome pateikti Video:Nuotrauką (Būtina) :

nOnr273.png

 

MODIFIKACIJOS kurių prašėte buvo išsiūstos y asmeninę žinutę gero jums naudojimo post_online.pngSteven_Chapman

P.S - Atsiprašom už laukimą šį vakara bus pervesta y jūsų banko saskaitą 1'000 Eurų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Jūsų Slapyvardis (Vardas_Pavardė) : Paulius Sweet 

Jūsų norima MODIFIKACIJA (Mūsų kainoraštį pavadnimas) : LSPD BMW M5 e39

Ar atsiskaitėte už savo MODFIKACIJA : bus modas bus iratsiskaitymas.

Prašome pateikti Video:Nuotrauką (Būtina) : https://embed.gyazo.com/349e3dd1616c78a3433db733edc64ee5.jpg

 

Apgailestaujame jūsų prašoma modifikacija nebuvo surasta ir Modifiakcijų Ieškojimo Ritmo vardu atsiprašome modifiacija turi tik jos kūrimo autorius išieškojome visas modifiakcijų portalus labai atsiprašome dar sykį post_online.pngPaulius_Sweet

P.S - Atsiprašom už laukimą šį vakara bus pervesta y jūsų banko saskaitą 1'000 Eurų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

MODIFIKACIJOS kurių prašėte buvo išsiūstos y asmeninę žinutę gero jums naudojimo post_online.pngSteven_Chapman

P.S - Atsiprašom už laukimą šį vakara bus pervesta y jūsų banko saskaitą 1'000 Eurų.

 

Modofikacija net netokia, geriau uždaryk modifikacijų parduotuvę, nes nesugebi rasti tokios kokios man reikia.

 

peace.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Modofikacija net netokia, geriau uždaryk modifikacijų parduotuvę, nes nesugebi rasti tokios kokios man reikia.

 

peace.

Taigi sveikinu tu esi patenkatis y b-lista tu būsi neaptarnaujimas dar sykį pakomentuosi taip kaip dabar paprašysiu jog uždėtų tau įspėjimus už bereikšmį prenšimą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Modofikacija net netokia, geriau uždaryk modifikacijų parduotuvę, nes nesugebi rasti tokios kokios man reikia.

 

peace.

 

 

 

Taigi sveikinu tu esi patenkatis y b-lista tu būsi neaptarnaujimas dar sykį pakomentuosi taip kaip dabar paprašysiu jog uždėtų tau įspėjimus už bereikšmį prenšimą.

 

 

Esmė kad žmogus sako tiesą, o tu b-listais mėtaisi ir dar grasini forumo įspėjimais... :D juokas ima iš tokių krautuvėlių :DD

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Suprask tai kad mes stengemės ne kaip kitos parduotuvėlės o kaip mes norim taip ir darom mes išskirtiniai jei būtų visi lygūs čia būtų kaškoke nesamonė prašau daugiau nekomentuok.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taigi, sveiki, visi su jumis sveikinuosi aš, Kasparas Noriu jums pridurti, jog mano įmonė sukurta jau beveik kaip 3 mėnesiai ir noriu jums padėkoti, jog jūs užsisakote ir mus gerbiate. Aišku kai kurie asmenys negerbia mūsų įmonės, bet tai ne problema. Laikui einant, paskelbsiu atranką į darbuotojus. Į įmonę priimsiu 3 žmones, kaip sakoma 3 mėnesiai ir 3 žmonės, taigi galiu pridurti, jog aš labai didžiuojuosi jumis, bet laikui einant, jūs neužsisakote mūsų paslaugų ir labai nuliūdom. Todėl prašau jūsų užsisakyti mūsų paslaugas. Ir mes bandysime jus nustebinti nuo šios dienos, t.y. penktadienio, todėl sekite mus.


 


Atranka į darbuotojus bus paskelbta 2015/11/13   21:00 Valandą visiems bus šansai.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Trumpi įmonės INFOMRACIJA - 2015/11/13


 


Modifikacijų Ieškojimo Ritmas / MIR - Paskelbėme atranka y mūsų kelktyvą.


Modifikacijų Ieškojimo Ritmas / MIR - Mes parašėme viską ką galėjome viskas pakartota bus apačioje.


Modifikacijų Ieškojimo Ritmas / MIR - Mes pradedame naują karirą ir pradedame ieškoti tikrai prašomų paslaugų.


Modifikacijų Ieškojimo Ritmas / MIR - Atnaujintas mūsų dizainas.


Modifikacijų Ieškojimo Ritmas / MIR - Sukurta nauja reklama.


 


Prašymas y darbuotojus


 


Jūsų Vardas_Pavardė bei tikras Vardas :


Jūsų metų kiekis (Nekreipiama dėmesio y tai) :


Kodėl renkatės šę įmonę :


Ir pateiktie kels idėjas kurias galima įgyvendinti šiai įmoneiai.


 


Aprašas


 


Taigi, sveiki, visi su jumis sveikinuosi aš, Kasparas Noriu jums pridurti, jog mano įmonė sukurta jau beveik kaip 3 mėnesiai ir noriu jums padėkoti, jog jūs užsisakote ir mus gerbiate. Aišku kai kurie asmenys negerbia mūsų įmonės, bet tai ne problema. Laikui einant, paskelbsiu atranką į darbuotojus. Į įmonę priimsiu 3 žmones, kaip sakoma 3 mėnesiai ir 3 žmonės, taigi galiu pridurti, jog aš labai didžiuojuosi jumis, bet laikui einant, jūs neužsisakote mūsų paslaugų ir labai nuliūdom. Todėl prašau jūsų užsisakyti mūsų paslaugas. Ir mes bandysime jus nustebinti nuo šios dienos, t.y. penktadienio, todėl sekite mus.


 


Sėkėms visiems pildant bei informaicjos bus kslebiamos kiekvieną dieną.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

1. Jūsų vardas_pavardė žaidime: Rycle_Reeves


2.Kokios modifikacijos pageidaujate?: Kuri ant mašinų ar sienų matytųsi skylės, nuo šaudymo. Toliau, GTA 4 bėgimo stilių.


3.Ar tiks jei modifikacijos nuorodą įkelsime po citatos?: Taip.


4.Ar pasižadate atsiskaityti už modifikaciją?: Žinoma.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

1. Jūsų vardas_pavardė žaidime: Rycle_Reeves

2.Kokios modifikacijos pageidaujate?: Kuri ant mašinų ar sienų matytųsi skylės, nuo šaudymo. Toliau, GTA 4 bėgimo stilių.

3.Ar tiks jei modifikacijos nuorodą įkelsime po citatos?: Taip.

4.Ar pasižadate atsiskaityti už modifikaciją?: Žinoma.

 

Modifikacija buvo nerasta nes buvo techningių priežaščių jums išsiūsta 1'000 Eurų bus vakare geros jums dienos. P.S - Mes neiškome Kur ant matinų matytūsi skylės nes tokias modifiakcijas reike manau kurt kad būtų kai pšaudo ir skylės o bėgimo skinas buvo rastas tik dabar yra testuojamas ar nėra buginančių sistemų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Anketos Šablonas:


 


1. Jūsų vardas_pavardė žaidime: Jimmy_Cold


2.Kokios modifikacijos pageidaujate?: ENB LABAI GRAŽAUS, DĖL PC SETTINGS NEŽIŪRĖK PAS MANE ŽVĖRIS.


3.Ar tiks jei modifikacijos nuorodą įkelsime po citatos?: Beabėjo.


4.Ar pasižadate atsiskaityti už modifikaciją?: Taip.


 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

1. Jūsų vardas_pavardė žaidime: Major_Hitler


2.Kokios modifikacijos pageidaujate?: /vginklai Hello Kitty Pink Su auto install prašyčiau :)


3.Ar tiks jei modifikacijos nuorodą įkelsime po citatos?: Ne, į AŽ


4.Ar pasižadate atsiskaityti už modifikaciją?: Žinoma.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

1. Jūsų vardas_pavardė žaidime: Major_Hitler

2.Kokios modifikacijos pageidaujate?: /vginklai Hello Kitty Pink Su auto install prašyčiau :)

3.Ar tiks jei modifikacijos nuorodą įkelsime po citatos?: Ne, į AŽ

4.Ar pasižadate atsiskaityti už modifikaciją?: Žinoma.

 

Sveikas tavo norimų ginklai nebuo rasti bet buvo rasti trigubai manau gersni bei gražesni gero tau naudojimo : http://www.gtaall.com/gta-4/weapons/5935-mega-gun-pack-chrom.htmlpost_online.pngMajor_Hitler

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    5 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.