Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau Mantas_Jameson

Mantas_Jameson

Rekomenduojamas pranešimas

*Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Mantas_Jameson. Tokį vardą pasirinkau, nes kažkoks banglas nučiaudijo Eko_Mantaz vardą. 

*Jūsų Vardas realybėje : Mantas.

*Jūsų amžius :  Šiuo metu 20 metų.

*Miestas iš kurio esate : Mažeikiuose gyvenau visą gyvenimą, bet dabar prasidėjus studijoms bent jau tris metelius teks pagyventi Vilniuje. O toliau jau bus matyt kaip kas.

*Jūsų kontaktiniai duomenys : Labai abejoju ar kam reikia jų, o jei tokių atsiras - paprašys.

*Jūsų charakterio bruožai : Draugiškas, mandagus, komunikabilus, ambicingas, suprantantis, užsispyręs, siekiantis savo užsibrėžtų tikslų, pochuistiškas. And so on..

*Jūsų pomėgiai : Daug jų yra, bet pagrindinį pomėgį įvardinčiau fooooootbolą, nes jis man labiausiai patinka. Nuo mažų dienų futbolas patinka, o pirmą kartą gyvenime žodį futbolas išgirdau svečiuodamasis Anglijoje, kai dar buvau mažas kriupis. Tą dieną pirmą ir paskutinį kartą lankiausi EPL rungtynėse, garsiajame Old Trafforde. Dar buvau mažas, todėl dar visiškai nieko neraukiau apie tai, bet man patiko stebėti ir iki šių dienų atsimenu šį nutikimą savo gyvenime. Kaip Lietuvis taip pat prilaikau ir krepšinio daržą, bet tai yra tiesiog laisvalaikio hobis, kartais su draugais nueiti į aikštelę ir pamėtyti į krepšinį. Yra dar ne vienas tas hobis, patinka ir plaukioti, ir su dviračiais važinėtis, ir piešti patinka, prie kompiuterio atsisėst ir ką nors nuveikt, kad ir tą patį žaidimą sužaist. Daug ką mėgstu, kas į galvą šauna. 

*Sporto šaka kuri jums labiausiai patinka : Futbolas.

*Ar turite merginą/vaikiną? : Merginą.

*Ar turite brolių arba seserų?  : Neturiu.

*Ar turite augintinių? [Jei taip pristatykite juos] http://www.part.lt/perziura/ce0600bd2c320bf1eaefb07bce69bab1947.jpg

*Iš kur sužinojote apie GreenSide serverį? : Apie šį serverį sužinojau 2 ar 3 dienos prieš jo startavimą iš samp draugo Arnoldas_Beh. Tada nugirdau kaip kalbėjo apie kažkokį serverį bei minėjo, kad tai yra Mafijos_Tevas projektas, todėl sumąsčiau užsukti ir pažiūrėti. Patiko visos sistemos, mapp darbai, šaunus bei darbštus kolektyvas. Bet pagrindinis faktorius dėl ko pasilikau, tai dėl gautų forumo moderatoriaus pareigų. 

*Ko siekiate realiame pasaulyje? : Gerai pabaigti studijas, o toliau dar nemąsčiau. 

*Ko siekiate mūsų serveryje? : Pakol kas tik praleisti laiką, bet kas gi žino ką gyvenimas yra mums paruošęs..

*Įdomiausias įvykis nutykęs mūsų serveryje : Pirmieji atrankos į forumo mod. rezultaų paskelbimai. 

*Ir galiausiai jūsų nuotrauka [Privaloma] http://www.part.lt/perziura/134dccc97034bf64a71a022bab9bd4b4519.jpg




 

Malonu susipažinti :))

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas,malonu susipažinti,sėkmės žaidime.Kiek matau ateina vis rimtesni,po 19 metų :D

Sveikas, man taip pat :)

 

Sveikas, pagaliau ne pienius :D sekmes srv ir kitur

Sveikas, ačiū, tau irgi sėkmės! :)

 

Oba, sveikas. Šitas mldc yra. Pažystu iš kito serverio, manau ir mane pameni. B) B)

Opa sveikas, aišku, kad prisimenu. Visus pamenu, kurie normalūs yra :)

 

Sveikas, malonu susipažinti, jaigu taves namaišau tai pas ryža serve swatais dirbdavom :D

Sveikas, malonu. Pas ryžą daug ten visko turėjau, tad nepamenu apie kokį SWAT laikotarpį kalbi, nes jaučiu N kartų pro kiekvieną darbą prasinešęs buvau. :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, malonu susipažinti sėkmės tau šiame serveryje.

 

 

Žaidėjas gauna žodinį įspėjimą už

• Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas;

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Mantai , šaunu kad prisistatei - sėkmės - jei reikės pagalbos rašyk.

labas

 

oo , šitas kažkur matytas priviet.

privet privet, turbūt iš kitų kaimelių ;)

 

 

Sveikas, malonu susipažinti sėkmės tau šiame serveryje.

 

 

Žaidėjas gauna žodinį įspėjimą už

• Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas;

 

nefreepostink 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, malonu susipažinti. Sekmės tiek realeme gyvenime, tiek GS serveryje.

P.S Labai garžus šuo :D

labas labas, dėkui. :D

 

 

Labas malonu ir man susipažinti linkiu tau laimės gyvenime.

 

labas, savąją laimę jau radau :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    s3myr 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.