Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[PASIŪLYMAS]Teleportavimaisi

Sid_Jayme

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : S'Jayme


• Kokia jūsų idėja ?: Padaryti jog VIP paslaugą turintys žaidėjai galėtų teleportuotis iš nesvarbu kurios vietos ir teleportuotų su mašina


• Išsamiai papasakokite apie idėją ?: Dariai stoteles vien dėl teisėsaugininkų, bet būtų galima padaryti jog po teleportavimo būtų rodoma: Vardas_Pavardė teleportavosi į [...] miestelį. Ir teleportuotis būtų galima tik 1 kartą kas kokias 5 minutes.


• Kuo tai būtų naudinga serveriui ?: Na manau daugiau kas pirktų VIP paslaugą, nes dabar su tomis stotelėmis nelabai sąmonė asmeniškai man


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš visiškai sutinku su tavo pasiulymų,gerai būtų jog padarytu kas 5 min,bet kaip tu sakiai kas 5 min ir būtų rodoma.tikrai gerai įdėja,verttu susimąstyti.O administratoriai galėtu prie visu darbų,pvz rašydami /dtp -Darbų Teleportas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Idėja yra tikrai gera, tik galėtu padaryti daugiau tu stotelių ta prasme būtu VIP stotelės ir ADMIN stotelės. Ir pvz VIP'ai galėtu nukeliauti į kaikurias vietas ar miestelius o ADMINAI galėtu nukeliauti prie visu darbu, event vietų, ir t.t.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano manymų tos stoteles yra gerai padarytos nes negali begti ir greitai išsiteleportuoti ir taip nebūti pagautam teisesaugos o stoteleje dar reikią palaukti 30 s. Tai esu prieš :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.