Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pasiulymas PD darbui

Matt_Narkata

Rekomenduojamas pranešimas

Pasiūlymų anketa:


 


• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: M'Narkata


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Taigi kaip žinoti PD gali surakinti iš mašinos ir kai kitas mašinoje, taigi siulau padaryti taip, kad reiktu pirma išimti, tik tada eitu surakinti, nes logiškai nesąmonė, jiems ir taip lengva pagauti ir tą nesąmonė.


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Pasunkintu PD darbą, nes dabar jis per lengvas.


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): Bėgu nuo policijos, ir čiuvas iš mašinos surakino, kai ir aš buvau mašinoje. Nu totali nesąmonė.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O tu matau papratęs lengvam darbui, tu logiškai pagalvok čia nesąmonė būti tada civiliu ir pabėgti nuo jūsų.

kas sake kad pd lenvas darbas? p.s tada neimanoma butu jo pagauti :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš, na tai pradėkim nuo to, kad policijos transportas turi sultan, jo greitis 166, su tokiu greičiu reikia gaudyt žmones ? Nebejuokink, HPV1000 Net daugiau netraukia, kaip tu siūlai mums pagauti kitus su tokiu greičiu? Antra, teisėsauga tau ne žaislai, mes turim ir taip ką veikti, ne vien tik jumis linksmint, gaudyt ir poto galiausiai atsakynėti nesamoningus papeikimus, kuriuose jūs teigiate, kad esate nekalti, net juokinga pasidaro, rašot: "Kažkaip netikiu kad turi įrodymus"

Trečias dalykas, jei tu jau toks civilis, tai ir nebėk nuo teisėsaugos, o jai paklusk..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš sakau prieš. Kodėl? Todėl, kad surakinti žmogų turi išlipti iš automobilio ir tada surakinta žaidėją. Visų pirmą reikia sugauti tą nusikaltėlį, kad jam uždėti antrankius kai jis bėga yra visai sunku, nes išsoki iš automobilio jeigu nepagauni vėl bėgti reikia link automobilio vėl vytis jį. Manau jeigu reikėtu ištempti žmogų gaudant tai būtų visai sunku nemanau, kad pats to padarytum PD dirbdamas.. Siūlai tą ko pats turbūt net nepadarytum tai jeigu padarytum ir tai sustojusi žmogų kuris stovi vietoje. Čia tik mano nuomonė.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.