Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prisistatau Edvinas_Wuhi

Edvinas_Wuhi

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų vardas - Edvinas


Kiek jums metų - 16-ka.


Jūsų nuotrauka - http://www.part.lt/img/d24d29b068af9bc4319e27b308ad04dc669.jpg


 


Laisvas plotas jūsų mintims ir ne tik... - Sveiki, taigi nutariau ir aš parašyti pirmąjį ir tikiuosi vienintelį prisistatymą savo sa-mp'o istorijoje, taip, realiai dabar jaučiuosi nepatogiai rašydamas prisistatymą, tačiau, why not? Taigi.. Draugai ir draugės, kaip matot esu vardu Edvinas, jau turiu šešiolika metelių, gimiau ir užaugau Klaipėdos rajone, Gargžduose ( bėkit googlint ),  šiek tiek apie mano būdą, esu žinoma, kaip ir visi "ale" draugiški, bendraujantys, pajuokaujantys, tačiau dažniausiai būnu rimtas, susikoncentravęs į vieną dalyką ir tai leidžia man lengviau siekti tikslų. Šiame serveryje, kaip ir pastebėjote esu visiškas naujokas, tačiau jau spėjau susipažinti su keliais žmonėmis, kurie privertė mane čia pasilikti. Laisvalaikiu sportuoju, bei žaidžiu kompiuterinius žaidimus. 


Sportas : Lankau sporto salę jau antri metai, tačiau, pirmieji metai buvo maždaug "draugas eina, reikia ir man nueit", darydavau programas, tačiau buvo labai mažas lašelis motyvacijos siekti kažkokių tai užsibrėžtų tikslų. Sportas šiomis dienomis yra mano rutina, į sporto salę einu 4 kartus per savaitę ( prasidėjo ryškinimas ) ir tikrai džiaugiuosi savo pasiektais rezultatais, kadangi pastarąjį pusmetį turėjau motyvacijos ir noro pilnas kelnes, kad ir dabar nesibaigė ir norisi pačiam judėti tolyn, kaip bus ateityje - nežinau, tačiau visuomet stengsiuos pramankštint kaulus ir pasportuot. ;3


 


Kompiuteriniai žaidimai : Užsiemu tuom, kaip ir tikriausiai daugelis geimerių, nuo vaikystės, daug šia tema neišsiplėsiu, kadangi nelabai ką pats ir pamenu :D Šiomis dienomis stengiuosi neatsilikti nuo naujienų ir negyventi akmens amžiuje, tad ieškau įvairios informacijos, dalinuosi su žmonėmis, kuriems tai įdomu ir tiesiog palaikau ryšį su bendruomene. Savo kompiuterių istorijoje, ar kaip ją galima pavadinti, tikrai nuveikiau daug įvairiausių dalykų, bandžiau scriptinti, gfx'inti, vfx'inti, programuoti, streaminti live žaidimus, turėjau youtubės kanalą su žaidimų epizodais ir žinoma žaidžiau įvairius žaidimus, dabar irgi stengiuosi išbandyti daugelį šiuolaikinių žaidimų ir pajusti malonumą įsitraukiant į jų siužetą :>


 


Malonu, kad galėjote susipažinti su manimi artimiau, tai tikiuosi, kad liksim visi draugai ir nesipyksim :> Čiao

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas pamenu iš labai senai ir iš kito projekto sekmės tau čia.

Gali būti, ačiū :>

 

Sveikas malonu suspažinti sekmes tau serverije ;)

Malonu ir man :>

 

Sveikas Edvinai, ačiū už išsamią informacija.

Nėra už ką ;>

 

Sveikas atvykęs, sėkmės gyvenime ir žaidime

Ačiū, sėkmės ir tau.

 

Sveikas,malonu su tavimi susipažinti yra labai,ir linkiu tau didelės sėkmės.

Ačiū, tikiuosi pasiseks :D

 

swx malonu susipažinti sekmes.

Ačiū, malonu ir tau.

 

Sveikas Edvinai,malonu susipažinti su tavimi :D,ateik į sale galėsim pasportuot ;D

Ainam, ryt nugara ir tricas ;3

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas ,senai kartu bežaidėm , jeigu dar atsimeni čia žaidžia ir Vitalikas_Slim .Sėkmės tau šiame projekte pasiekti aukštumų,.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas sėkmės kaško siekiant šiame serveryja

 

Sveikas, dėkui :>

Sveikas ,senai kartu bežaidėm , jeigu dar atsimeni čia žaidžia ir Vitalikas_Slim .Sėkmės tau šiame projekte pasiekti aukštumų,.

Sveikas, pamenu visus, ačiū :>

 

 

Sveikas Edvinai malonu susipažinti , sėkmės tau projektė reikes ką nors rašyk nebijok padėsiu kaip galėsiu

 

 

Ačiū, būtinai :>

Nu ką žn sveikas wuhi , malonu susipažint - žn tave iš LV [ bšk toks kentiara bet pom ] Sėkmės tau 

 

Ačiū, sėkmės ir tau, kentior. :D

 

  • Sveikas Edvinai , malonu susilžpažinti! Sėkmės tau serveryje!

 

Ačiū, sėkmės ir tau !

 

Sveikas, malonu susipažinti. Pamenu tave iš kito serverio. ;)

Galimas daiktas :> Man irgi malonu :>

 

Sveikas Edvinai šaunu kad sukūrei prisistatymą , sekmės tau serveryje .

Ačiū, sėkmės ir tau.

 

Labas, Edvinai, labai malonu. Smagu jog nueini į sporto salę :)

Man irgi malonu :>

 

Labas, Edvinai, labai malonu. Smagu jog nueini į sporto salę  :)

Man irgi malonu :>

 

Sveikas, malonu, Edvinuk.

Man irgi malonu, Lukuti :>

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas, malonu.

 

 

 

Gaunate vieną įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

 

-Edis_Kingston

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.