Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[Medkirčiams]

Cornego`Roller

Rekomenduojamas pranešimas

Na mano idėja būtų tikrai untikali. Taigi mano idėja būtū tokia, kad kas kažkiek valandų, o gal minučių, kur yra medžiai netoli nuo kelio kas kažkiek laiko jie nuvirstu ir taip užkirstų kelią važiuoti tolyn. Apie šį insidentą būtų pranešama medkirčiams į raciją, t.y kurioje vietoje ir kas reikalinga, t.y pjuklas kirvis ir t.t... Veiksmas vyktų taip, 12:00H Netoli kelio esantis medis staiga nuvirsta ir taip užbokuoja kelią, medkirčiai gauna pranešimą į raciją skubiai pasiema pjūklą ar dar kažką ir važiuoja į tą vietą, su komandą /salinti arba pjauti čia ne mano reikalas, pašalina kliūtį (ne iškart t.y per kažkiek laiko) ir gauna kažkiek pinigų. Na ir šitas  apie mano sugalvotą sistemą. Medžiai galėtų virsti tik kai serveryje būtų nors 2 aktyvus medkirčiai. jie gulėtų ant kelio dangos užstodami eismą ir taip trugdydami pravažiuoti, medžiai negalėtų nuvirsti keli vienu metu ar po labai mažaus laiko. Kas iš to? serveryje dar labiau pasimatytu realus gyvenimas, pagyvėtų medkirčių darbas, žaidėjai galėtų labiau vertinti medkirčių darbą.

Laukiu nuomonių!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.