Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pasiūlymai serveriui.

Wayne_Hoisington

Rekomenduojamas pranešimas

Padaryti daugiau darbų.


Reporteriai - kad galėtų skelbti skelbimus ir už tai gautų pinigų.


Dyleriai - kad galėtų vežti ginklus į gaujų sandėlius.


Samdomi Žudikai - kad galėtų pagal užsakymus žudyti žmones.


 


 


 


Patiko Žalias mygtukas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

netvarkinga tema... o ir idėjos tai net nevadinamos idėjomis...jei kažkokią įdėja turi, tai aprašyk viską kas kaip turi darytis ir pnš. Viskam didelis prieš.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Padaryti daugiau darbų.

Reporteriai - kad galėtų skelbti skelbimus ir už tai gautų pinigų.

Dyleriai - kad galėtų vežti ginklus į gaujų sandėlius.

Samdomi Žudikai - kad galėtų pagal užsakymus žudyti žmones.

 

 

 

Patiko Žalias mygtukas.

 

Aš esu prieš ir dauguma gaujų narių bus prieš,nes Gaujos jos prekiauja ginklai ir narkais,o dėl reporteriu aš sutinku.

Bėja  ne Patiko Žalias mygtukas,o Patiko Mėlinas mygtukas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Reporteriai, manau nelabai reikalingas darbas tam yra padarytas pickupas norintiems pasiskelbti.

Dyleriai, tokio darbo realiame gyvenime manau nelabai yra, todėl aš prieš ji, tokius dalykus platins serverio gaujos.

Samdomi žudikai, manau taip pat nereikalingas darbas, čia kokio vieno asmens užsiemimas mano manymu, ar gaujos užsiemimas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Esu visiškai prieš šią idėją, kodėl? Jau buvo tokia, idėja komentarus pasiskaityk čia: http://greenside.lt/index.php?/topic/1276-siulau-ideti-daugiau-darbu/. Nori dylerio? Pavargsi iš ligonines išeidinėti, nes gaujoms darbo nebebus kaip tik daryti DM miesteliuose. Samdomi žudikai yra visiškai nenaudingas darbas, jis neturi prasmės, kiek manai per savaitę atsiras užsakymų 1-2? Šis darbas bus visiškai žlugęs. Reporteriai yra nenaudingi taip pat, pradžioje tuo labiau, kai niekas neturi pinigų ar kažką parduoti, o reporteriai tikrai nedarys kokių tai loterijų ar žaidimų, nes visiems bus reikalingi pinigai (apšviesiu, kai startuos serveris, bus rollback`as, tai reiškia, kad viskas iš naujo nuo nulio), todėl kokia jų prasmė?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Del dyleriu sakau uz , nes manau kad tai reikalingas darbas o del sambonu zudiku nesuinku nes vietoj ju galima isnaudot gaujas kaip samdomais zudikais o del rereporteriu taip pat pries nes geriau skelbimus skelbt skelbimu kontoroj.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Įdėjos tikrai nieko vertos, tokias įdėjas naudojo serveriai 2011 metų, pasene darbai ir nemanau kad tokiems darbams kažką naujo prigalvosi, juolabiau kad tokių darbų kaip "dyleriai" ar "samdomi žudikai" realiame gyvenime nėra, o ir šeip šių frakcijų veikla atliekta serveryje "gaujos". Todėl jei atsirastu šitie darbai nebebūtu ką veikti gaujoms, todėl aš prieš. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.