Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Edgaras_Mix užtildė Roman_Zelkov

Edgaras_Mix.

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Edgaras_Mix

2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Roman_Zelkov

3. Priežastis,kodėl žaidėjas buvo užtildytas: /padmins izeidima

4. Įrodymai , kodėl žaidėjas gavo užtildymą:

cfba5e719a763203ecd43ebc59d349ee534.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Koks tu graudus.... Nuo kada už tiesą užtildoma? Mentai beleką daro, daužos free starus deda... Net neatrašo ir nesiteikia kalbėtis... Bac 20 starų, už tai, kad jis typo stabdė, nors ekrane nei užrašo, nieko nebuvo.... eini ieškot teisybės, adminams užduodi klausimą, o čia tave užtildo, nes iš serve 60 žmonių, 30 adminų, o iš jų 15 mentų, Labai įsižeidė, matai.. Ir nekniskit proto, kad įrodymų reikia, visi žinot, ką mentai daro... Nejaučiat, tai iš šalies pažiūrėkit... Žąsinas per gražus žodis...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Koks tu graudus.... Nuo kada už tiesą užtildoma? Mentai beleką daro, daužos free starus deda... Net neatrašo ir nesiteikia kalbėtis... Bac 20 starų, už tai, kad jis typo stabdė, nors ekrane nei užrašo, nieko nebuvo.... eini ieškot teisybės, adminams užduodi klausimą, o čia tave užtildo, nes iš serve 60 žmonių, 30 adminų, o iš jų 15 mentų, Labai įsižeidė, matai.. Ir nekniskit proto, kad įrodymų reikia, visi žinot, ką mentai daro... Nejaučiat, tai iš šalies pažiūrėkit... Žąsinas per gražus žodis...

Tu supranti bent už ką mutę gavai? Už tai, kad panaudojai /padmins komandą ne pagal paskirti, tam yra GSPD papeikimų skiltis, kur gali ten vadinti ką nori ir kaip nori, todėl mes administratoriai tavo blogos nuotaikos nenorime matyti ir skaityti. Ką aš padarysiu, jog jie tau deda free star? Tam ir yra direktorius GSPD, jog išspręstu šia problemą. Todėl jiems ir aiškink ir vadink.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu supranti bent už ką mutę gavai? Už tai, kad panaudojai /padmins komandą ne pagal paskirti, tam yra GSPD papeikimų skiltis, kur gali ten vadinti ką nori ir kaip nori, todėl mes administratoriai tavo blogos nuotaikos nenorime matyti ir skaityti. Ką aš padarysiu, jog jie tau deda free star? Tam ir yra direktorius GSPD, jog išspręstu šia problemą. Todėl jiems ir aiškink ir vadink.

 

Jiems KEIKMAI ant tų papeikimų, kaip ir man ant tavo nuotaikos.... Jei adminas, tai dirbk obijektyviai... PAtys skelbiat, kyla klausymų, padėsim, išaiškinsim.. Tai aš ir aiškinuos... Uždaviau klausimą, jūs, adminai parašėt, kad klaust pas mentus arba žiūrėt forume, aš prieštai jau buvau klauses, nieks neatrašė. Tada aš parašiau jum, kad jie nieko nereguoja neatrašo. Nuotraukoj aiškiai buvo parašyta mano: Žąsinai neatrašo... Juos turėjau omenyje. Ir  tada, tu, įsikišai užmutindamas... Krc, nesvarbu, galvok kitą kart... Nuotaiką sugadino, tai užmutinsiu....

 

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

• Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką;

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.