Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.5] ADMIN ir VIP galiojimo laikas.

KKirigaya

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kazuto_Kirigaya


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą


Siūlau padaryti serveryje kitokį ADMIN bei VIP galiojimą, paiškinimas:


Dabar kaip nusiperkį ADMIN/VIP, tau laikas eina nors ir būni atsijūngęs, skaitykim atsitinka tokia situacija:


Dingsta elektra arba sugesta kompiuteris, visą savaitę ar gal ilgiau negali žaisti kompiuteriu, tai skaitykim, kad prarandi visą savaitę ADMIN/VIP laiko, ir tai mano manymu atrodo visiškai nesąžininga.


Siūlau padaryti, kad tas laikas eitų tik tada kaip žaidi serveryje, o neskaičuotų laiko pagal dienų praėjimą.


(Idėja buvo pasiūlyta).


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Na nežinau, mano manymu tai skamba sąžiningiau, kiti gali būti prieš šią įdėją, ir aš tai visiškai suprantu.


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš. Kam to reikia? tai yra išvis nelogiška, eitų laikas kai būni online, tai tu su tuo pačiu adminu nežinia kiek laiko sėdėtum, gal administracija ir nenori pasipelnyti iš serverio, bet atsiminkit, kad jo išlaikymas irgi kainuoja.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kaip ir minėjau, yra žmonių kurie su šia įdėja eina prieš, vien dėl to, kad serverį irgi reikia kažkaip išlaikyti arba žino, kad daug žmonių turės administratorių gan ilgą laiką, bet visvien manau galėtų nors kažkaip pamažinti laiko ėjimą būnant atsijūngus ar kažkas panašaus :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 Dabar viskas gerai kaip ir yra, tikrai nesąmonė kaip būtum prisijungęs tik laikas eitu, tai čia taip ir 1 metus išbūtum su tuo pačiu administratoriaus statusu, kuris tik galioja 1 mėn. PRIEŠ

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Net neverta diskutuoti sia tema NES serveriui kirs per pelna, sistema debiliska bus ir kaio minejo cia virsuje pakomentaves zaidejas, jog visus metus gales sedet su vipu adminu, jei zaidejas neaktyvus

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš prieš , nes tai ya tokia nesąmonė , čia jau jūsų bėdos , kad negalite prie Pc sedėti . visur taip yra ir nemanau , kad čia kažkas pasikeis .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.