Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.5.] /vtvarkyti

Ponas_Mafijozas

Rekomenduojamas pranešimas

Pasiūlymų anketa:


 


• Jūsų Vardas_Pavardė žaidimePonas_Mafijozas


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymąNa, pradėsiu nuo to, jog mano idėja yra susijusi su transportu.Mano manymu visi esat susidūrę su tokiomis situacijomis kaip gaujinių apšaudymas, netyčinis atsitrenkimas kur nor ar pnš. Mieli savininkai, gal padarytumėte, jog VIP nariai galėtų tvarkyti savo mašinas su komanda "/vtvarkyti" bent jau kas 2 minutes, o ne kas 5? :D Nes labai nervuoja, kai pavyzdžiui kokie gaujiniai privažiuoja, apšaudo mašiną, ji sprogsta ir tu lieki neaišku kur be transporto ir be pagalbos...


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?Transporto priemonių savininkams būtų saugiau važinėti serverio gatvėmis.


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na nežinau manau prieš, per didelė prabanga čia būtų vipams, pagalvok apie žmones kurie išviso vipų neturi, neperka ir jie pas mechanikus sugeba susitvarkyti. Čia tik mano nuomonė ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš, gerai ir kas 5min. Nes jei bus, kas 2 minutes. Tai tas taisymas būs veltui mechanikams, jiems išvis darbo nebeliks. O čia pažiūrėjus kiekvienas turi tą VIP paslaugą nusipirkęs kaip ir administratoriaus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.