Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.5] įdėja

Tom_Kruz

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jhony_Navara


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Mano pasiūlymas būtų toksai jog kiekvienas serverio žaidėjas galėtų kurti savo gaują, bet ja reiktų padaryti oficialia t.y. forume prie skilties "GAUJOS" būtų tema oficialios gaujos, ten būtų surašytos visos serverio gaujos. Kiekvienas žaidėjas norintis įkurti gaują privalėtų sukurti savo gaujos pristatymą t.y. logotipą gaujos, gaujos aprangą, gaujos transportą, HUD nuotrauką, parašyti gaujos istorija (kaip jinai kūrėsi ir.t..). Oficialias gaujas būtų galima kurti tik pvz nuo 20000xp, ir reiktų gaujų prižiurėtojui sumokėti tarkim 60000euru. Po to gauja taptu kaip ir darbas, turėtų savo ts ir kitus darbo su pakvietimu... Na žinoma gali būti kad tarkim žaidėjas skurs gaują už poros  dienų nerinks gaujos kolektyvo ir t.t... jei tarkim per savaite po gaujos oficialumo patvirtinimo žmogus nenusiūs prižiurėtojui įrodymų kad daro grobimus, DM - gauja bus uždaryta. 


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Na manau paįvairintų žaidimą, būtų daugiau nei 2 gaujos serveryje. Ir taip žmonės galėtų kažko pasiekti serveryje skurdami gerą gaują kuri bus aktyvi.


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šitą įdėją įgyvendinti reikėtų ištrinti dabartinės gaujas, kodėl? 

Vien dėl to, kad bus daugiau gaujų nei dvi, bei jų sistemos būtų skirtingos, į Nortenas ir Sūrenas niekas manau nebeeitų, dėl to, kad atsirado "naujesnė gaujų sistema", arba tiesiog tam neužtektų žmonių, ir gaujose turėtų dirbti maždaug pusė serverio, arba kiekvienoje po 4 žmonės (jeigu galvoji apie daugiau gaujų).

Šią įdėją maniau siūlyti, bet nemanau ar šitame projekte tai paeis, aš pasiūliau klubų įdėją, ir manau tai gali pakeisti tavo "sukurk savo gaują" pasiūlymą, arba "paįvairins" tavo žaidimą, kaip tu ir norėtum, pasiskaityk, štai linkas į mano:

http://greenside.lt/index.php?/topic/14112-015-klubo-sistema/#entry102590

Aš ant tavo įdėjos neinu nei , nei PRIEŠ.

Tiesiog manau, kad šią įdėją būtų sunku įgyvendinti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šitą įdėją įgyvendinti reikėtų ištrinti dabartinės gaujas, kodėl? 

Vien dėl to, kad bus daugiau gaujų nei dvi, bei jų sistemos būtų skirtingos, į Nortenas ir Sūrenas niekas manau nebeeitų, dėl to, kad atsirado "naujesnė gaujų sistema", arba tiesiog tam neužtektų žmonių, ir gaujose turėtų dirbti maždaug pusė serverio, arba kiekvienoje po 4 žmonės (jeigu galvoji apie daugiau gaujų).

Šią įdėją maniau siūlyti, bet nemanau ar šitame projekte tai paeis, aš pasiūliau klubų įdėją, ir manau tai gali pakeisti tavo "sukurk savo gaują" pasiūlymą, arba "paįvairins" tavo žaidimą, kaip tu ir norėtum, pasiskaityk, štai linkas į mano:

http://greenside.lt/index.php?/topic/14112-015-klubo-sistema/#entry102590

Aš ant tavo įdėjos neinu nei , nei PRIEŠ.

Tiesiog manau, kad šią įdėją būtų sunku įgyvendinti.

as nesakau kad Nortenas ir surius reiktu pasalinti, tiesiog jos butu kaip galingiausios gaujos, o kitos paprastos

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

as nesakau kad Nortenas ir surius reiktu pasalinti, tiesiog jos butu kaip galingiausios gaujos, o kitos paprastos

Visvien abėjoju ar tai atsitiks, bus per daug gaujų ir kituose darbuose nieko neliks, žodžiu, žiūrėsim.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.