Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Konfidencialumas, privatumas ir pnš.

Stella_Artois

  

11 balsai

  1. 1. Ar norit kažko panašaus į šią įdėją?

    • Skamba visai įdomiai, aš už.
    • Dėja, man ši įdėją nelabai patinka.
    • Įdėja labai patiko, tačiau norėčiau dadėti kažką prie to pačio, (parašysiu komentaruose).

Rekomenduojamas pranešimas

✔ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Samas_Nevarke

✔ Koks tai pasiūlymas: Tai sieja serverio zaideju privatuma.

✔ Plačiai aprašykite savo pasiūlymą, jeigu reikia galite įterpti nuotraukų: Būtų visai šaunu, jeigu virš žaidėju nerodytu kas jie tokie t.y Vardo_Pavardės. Jeigu žaidėjui įdomu būtų jis turėtu paklausti Vardo, pavardės.. Na mintis tame, kad tik adminai galėtu matyti virš galvos žaidėju nickus. Dar galima būtų padaryti, kad ir policija atlikus tam tikra veiksma mašinoje ar parašius tam tikra komanda irgi rastu žmogu duomenų bazėje ir matytu jo nicka t.y Vardą_Pavardę. Policija galėtu sužinotį žaidėjo nicka paspaudus kokį mygtuka būdamas šalia jo. Na galima prigalvoti visko. Pagrindinė esmė tame, kad nerodytu virš galvos žaidėjo Vardas_Pavardė. 

✔ Kuom jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui: Manau paivairintu žaidima ir butu visai smagu, prisistatyti, klausti vardo ir pns.. Paivairintu ir policijos darba gal net.

papildau: jeiug įdeją būtų įgivendinta, prie to pačio galima būtų ir padaryti komanda pvž: /ai ar kažkas panašaus.. rašyti čhate anonimiškai, parašius per ta komanda nerodytu chate kas parašė, patys suprantat krč :)

PAPILDAU: Arba tiesiog labai paprastai galima būtų padaryti kokia kauke kuria galima būtų nusipirkti kokioi parduotuvėje, ją galima būtų užsidėti ant veido ir nerodytu jūsų vardo_pavardės, tai paivairintu gaujų gyvenima biški manau. Na, o žaidėjas pamates įtartina nusižengusi asmenį t.y naudojanti hackus ar t.t.t galėtu tiesiog pranešti administracijai, kad be tapatybės žaidėjas daro ta ir ta, administracija peržvelgtu kokį nors sąrašą kur matytu visus žaidėjus kurie yra užsidėja ta kauke.


Na, o jeigu tos įdėjos nepatinka niekam, manau gal tiesiog padaryti anonimine kauke kuria galima butu isigyti uz kreditus?.. Nori uzsidedi nori nusiemi kada ir kur nori. O administracijai butu lengva, tiesiog matytu kas turi ta paslauga ir viskas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu ok db taip, pamatai žaidėja čytinant ne?? Ir nežinai koks jo nick tai kaip pranešt??? :D Ai dar paklausi vardo jis sako čigonas ar dar kažkas tai nelabai būtų.... PRIEŠ PRIEŠ 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš PRIEŠ PRIEŠ PRIEŠ, tikrai manau būtu nesamonė, nes pavizdžiui ten direktorius dalintu premijas už gerą darba, ir nežinotu kam dalinti, reikėtu klausinėti, o klausinėjimas užimtu didelia laiko dali.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu ok db taip, pamatai žaidėja čytinant ne?? Ir nežinai koks jo nick tai kaip pranešt??? :D Ai dar paklausi vardo jis sako čigonas ar dar kažkas tai nelabai būtų.... PRIEŠ PRIEŠ 

 

Visapusiškai prieš, kadangi negalėtum pranešti žaidėjo, jeigu jis naudotų čytus -  tu tiesiog nematytum jo nicko.

 

Rašai adminams, kad pastebėjai kažką įtartino. Jie tuom pasirupins. Ar ne ?

 

Aš PRIEŠ PRIEŠ PRIEŠ, tikrai manau būtu nesamonė, nes pavizdžiui ten direktorius dalintu premijas už gerą darba, ir nežinotu kam dalinti, reikėtu klausinėti, o klausinėjimas užimtu didelia laiko dali.

 

O ar jūs kažkur skubate? Prigalvoti galima visko kaip direktoriams savo darbuotojus atpažinti, aš įdėja daviau kaip užuomina, o čia laisvas kelias mintim reikšti, kas gali nutikti toliau.

 

Prieš, įdėja gan įdomi, bet ne GRP projektui kurti tokius. Būtų RP serveris sutikčiau, dėja tai ne toks serveris.   :mellow:

 

Kad ir ne toks serveris, tačiau nepabandžius nesužinosi kaip viskas būtų, tiesa? Mano nuomone serveris tik išsiskirtu dar labiau savo unikalumu nuo kitų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

 
 

Rašai adminams, kad pastebėjai kažką įtartino. Jie tuom pasirupins. Ar ne ?

 

O ar jūs kažkur skubate? Prigalvoti galima visko kaip direktoriams savo darbuotojus atpažinti, aš įdėja daviau kaip užuomina, o čia laisvas kelias mintim reikšti, kas gali nutikti toliau.

 

 

 

Šita tavo žinutė kur aš pabraukiau yra pati juokingiausia ir pats nežinau, kaip įvardint, gal neapgalvota :? Supranti, kad serveryje yra daug žaidėjų jei dieną žaidžia po 150-200 žaidėjų sugaudyti be nick'o yra beveik neįmanoma.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šita tavo žinutė kur aš pabraukiau yra pati juokingiausia ir pats nežinau, kaip įvardint, gal neapgalvota :? Supranti, kad serveryje yra daug žaidėjų jei dieną žaidžia po 150-200 žaidėjų sugaudyti be nick'o yra beveik neįmanoma.

Aš matau jūs tiesiog neįsiskaitėte į mano pasiūlymą. Administracija žaidėjų nickus matytu normaliai, o gal net ir dar ryškiau ar matymo distancija padidintu, kas čia žino.  :)  Bėja paprastiem žaidėjam dėl čyterių gaudymo rupintis nereikia mano manymu, jug tam dirba administracija, kad užtikrintu mums malonų ir gera žaidimą, teisingai?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tikrai pries parodyk man bent 1srv kuriam nicku nerodo . Neidomu gi . Cia grp o ne rp serveris

Vat būtent! Kaip tu gali žinoti, kad bus neidomu jeigu tu net nežinai kaip visa tai atrodys, nes neesi pabandes, bent jau tu man leidai taip suprasti iš tavo komentaro.

Na prieš tai prieš, pakybos gyva ši įdėją kelias dienas gal sulauksim daugiau argumentu. Na jeigu įdėją nebus įgyvendinta, nieko baisaus tame irgi nematau. Kaip sakoma norit ta patį sampą drožt nuvalkiota, aš nieko prieš tai neturiu. :) NO offense.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

idėja gal ir patinka, bet ji tiesiog netinka šitokio pobūdžio serveriui, t.y. GRP. Nežinau, kiek tu laiko žaidi būtent tokio tipo serverius, bet jei esi to dalis jau kurį laiką, manau supranti ką aš turiu omeny.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš matau jūs tiesiog neįsiskaitėte į mano pasiūlymą. Administracija žaidėjų nickus matytu normaliai, o gal net ir dar ryškiau ar matymo distancija padidintu, kas čia žino.  :)  Bėja paprastiem žaidėjam dėl čyterių gaudymo rupintis nereikia mano manymu, jug tam dirba administracija, kad užtikrintu mums malonų ir gera žaidimą, teisingai?

 

 

Žmogau matosi tu nesi buves administratoriumi, arba buvai ir neatlikai savo pareigos. Administratoriai kėkvieno pažeidėjo nesugaudys, nes tai yra neįmanoma. Kodėl? Visų pirma čia yra pirktiniai administratoriai tai reiškia, kad jiems nusispjaut ant pagalbos žaidėjams (kažkur 80 proc), visų antra administratoriai nežinodami kas yra pažeidėjas turės patikrinti kėkvieną žaidėja - pradedant nuo naujokų, baigiant senbūviais (tai yra taikomas metodas daugelyje projektų kur renkami administratoriai pagal anketas). Be žaidėjų pagalbos administratoriai niekada neapseis, taigi tavo įdėja yra sunaikinta visais būdais. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žmogau matosi tu nesi buves administratoriumi, arba buvai ir neatlikai savo pareigos. Administratoriai kėkvieno pažeidėjo nesugaudys, nes tai yra neįmanoma. Kodėl? Visų pirma čia yra pirktiniai administratoriai tai reiškia, kad jiems nusispjaut ant pagalbos žaidėjams (kažkur 80 proc), visų antra administratoriai nežinodami kas yra pažeidėjas turės patikrinti kėkvieną žaidėja - pradedant nuo naujokų, baigiant senbūviais (tai yra taikomas metodas daugelyje projektų kur renkami administratoriai pagal anketas). Be žaidėjų pagalbos administratoriai niekada neapseis, taigi tavo įdėja yra sunaikinta visais būdais. 

Na čia jau tu klysti dėl to, kad nesu buves administratoriumi, nusišypsojau net kai tai perskaičiau, tačiau tu esi teisus, dėl pirktiniu adminu. Na kaip jau ir minėjau šia įdėją galima įvairiai nušlifuoti t.y leisti savo fantazijom pasireikšti, na aš papildžiau tema iš naujo dėl vieno dalykėlio, gal pasidarytu kažkiek įdomiau. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man atrodo,kad net neymanoma taip padaryti ant samp,ar aš klystu? xD

Na įmanoma ar neįmanoma ne mums spresti, kas mums belieka tai reikšti savo mintis šiose temose ir leisti administracijai daryti meno kurinį iš to, ką mes pateikiame jiems :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man tai patiko, bet gal geriau sukurti kokią komandą būnant prie žaidėjo galėtum parašyti /uvp (užrašyti varda_pavarde) [Vardas] ir kaip jį užvadintum tokį nick virš jo ir rodytų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Iš vienos pusės gerai, iš kitos negerai. Kodėl taip?

  • Policininkai negalės matyti V_P ir bus labai sunku sugauti nusikaltelį.
  • Nusikalteliams bus lengva bėgioti nuo policijos.
  • Administracijai bus labai sunku pagauti taisyklių nusižengusius asmenis.

    Mano nuomonė, visapusiškai sakau PRIEŠ

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.