Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Danielius_Daims užblokavo And_Miami

Danielius_Daims

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Danielius_Daims


• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : And_Miami


• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Serverio valiutos pardavinėjimas


• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :


Jeigu prižiūrėtojui neužteks nuotrauku kaip įrodumų PM pateiksiu vaizdo medžiaga. Vaizdo medžiaga[Nematoma, kad jis parašo pirmas, bet matoma kaip jis pradeda pokalbi apie pinigus. Iš mano pusės buvo tik provokacija, gauti daugiau įrodymu.]:



9fd6cb1189ec8068c6fa0b8284112f29221.png40faba9696d6bdc8c15a206580f6bec0433.png


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

E krc ko neparodei viso chat? pats pasisiulei pirkti paskui banini :DDD

Sakau turiu video medžiaga. Taip rašiau, kad išgauti įrodymus. Jei prižiūrėtojas parašys numesiu ir paaiškinsiu jam viska. Ir aš jų nepirkau. tu pats parašiai ir pats pasiūliai. Pats pasiūliai kainas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pats pirmas parasei pasisiulei pirkti paskui paziurejau tavo info pamaciau kad basas nu galvojau dzin padesiu zmogui tai va ka gauni kai nori padet zmogui,man tai dzin tas banas yra zmoniu prasius ta unban bet tu tai db saugokis serve tik paslysi pats sedesi bane vyruti :) sekmes,GG

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pats pirmas parasei pasisiulei pirkti paskui paziurejau tavo info pamaciau kad basas nu galvojau dzin padesiu zmogui tai va ka gauni kai nori padet zmogui,man tai dzin tas banas yra zmoniu prasius ta unban bet tu tai db saugokis serve tik paslysi pats sedesi bane vyruti :) sekmes,GG

Aha. tuščiažodžiavimas ir tiek. Dabar bandai parodyti koks tu verchas serve? Apgailėtina. Jeigu tikies mane stebėti 24/7 tai siūlyčiau maisto pasiimti daugiau, nes nieko nesurasi. Aš pateikiau įrodymus, kad pats pirmas pasiūlei apie pinigus. Gali ieškoti, kas tau prasius ant unban. Žiūrėk pats dabar, kad ne praslistum, nes žinau tavo bėda ir tiek.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jei jau toks teisinguolis esi tai reikejo foto padaryt kai man pirmas parašei,nes po pirmo musu susirasinejimo praejo kokios 10min jei nedaugiau kai nusprendžiau tau padėti.as bučiau pats padaręs nuotrauka kai man parašai bet negalvojau kad toks gyvulys esi ir baninsi,o po rr dingsta visas susirasinejimas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jei jau toks teisinguolis esi tai reikejo foto padaryt kai man pirmas parašei,nes po pirmo musu susirasinejimo praejo kokios 10min jei nedaugiau kai nusprendžiau tau padėti.as bučiau pats padaręs nuotrauka kai man parašai bet negalvojau kad toks gyvulys esi ir baninsi,o po rr dingsta visas susirasinejimas.

Nu tarkim dabar tu sakai, kad aš pasisveikinau. Aš su visais serverio per sms sveikinuos. Įrodymus pateik. Turėjai laiko padaryti. Su pageUP ir darai nuotraukas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.