Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pagalba dėl kreditų ir verslo.

Danielius_Daims

Rekomenduojamas pranešimas

Anketa (privaloma) :


  • Jūsų Vardas_Pavardė : Danielius_Daims
  • Kokios pagalbos jums reikia : Norėčiau susigražinti kreditus, bei nuimti verslo boostą.
  • Plačiai ir aiškiai apibūdinkite savo problemą : Aš nesenai nusipirkau verslą [vakar] ir jį iškarto paboostinau. Tai buvo apie 17-19h. Paskui link vakaro apie 20:00 kažkas pasakė, kad jeigu dar kartą paboostintį versla tai pelnas dar 100proc. padidėja. Maniau kodėl gi nepabandtyi, gal ir tiesa sako, nes jokios informacijos nebuvo, ten pratęstimas. Tiesiog parašyta pelno padidinimas 25-100proc ir tiek. Butu pratęsimas tai nepirkčiau. Aišku suma labai didelė, galima sakyti į orą išleidau 2000kreditų kuriu norėčiau susigražįnti. Esmė: Prašau serverio valdžios nuimti man 30d. boosta (Nes dabar ten 59d.) ir gražinti man 2000 kreditų. Žinau, kad žiopla klaida, bet esmė tame, kad nėra parašyta pratęsimas tiesiog parašyta padidinimas. Labai prašau serverio valdžios man padėti. Pagarbiai Danielius_Daims. Norėčiau, kad tema atsakytu administracija kurį galėtu padėti.

​Video medžiaga: 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas,

 

dėl tokių tavo pačio neapdairumo padarinių nėra niekas kitas kaltas. Gali bandyti kreiptis į Administraciją, bet vargu ar iš to bus naudos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.