Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Peikiu Erikas_Sweet

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Rajone_Tusas


• VIP nario Vardas_Pavardė serveryje :Erikas_Sweet


• Už ką yra peikiamas šis VIP narys ?:Už tai kad nužudė prie hp, iš niekur nieko pradėjo šaudyt


• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :


2596fd46ef41eaf240d0728c24d01aea812.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsiprašau prižiūrėtojų, kad čia aš rašau šioje temoje, bet kiekvienas žmogus, manau turi teisė išsakyti nuomonė, jeigu narmalus yra postas.

 

Papeikimo šablono nuomone:

 

Rajone_Tusas - Papeikimą parašėj tikrai bereikšmi, nes tikrai trūksta įrodymų, kaip sakant šį nuotrauka nieko nepasako, įrodyk, kad jis be priežasties nušove tave. Jūk visko būna, kad ir netyčia, kad tiesiog nenorėdamas gali nušauti, nebent pats išprovokavai, jis nei gaujos narys manau, nei koks kitos nusikaltelių veiklos dalyvis. Todėl aš garantuoju, kad tu pats gal išprovokavai jį, ir jis pradėjo imtis tokius veiksmus. Tai kad manau čia tikrai trūksta įrodymų, ir kad čia freepostinimus keli, kad čia jam vip nuims ar dar, tikrai to ne bus manau. Ir kita kartą suprask pats, kad be įrodymų niekas esi, turėk rimtus įrodymus nuo a-z tada gali rašyti papeikimą.

 

 

Administracija ir prižiūrėtojai - Atsiprašau dar kartą pagarbiai, kad čia parašiau papeikimo atsakyma savo nuomonė, bet aš manau kiekvienas žmogus turi teisė, parašyti savo nuomone, tik narmaliai atsakius.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.