Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Pablo_Esco istorija trumpai. (01-10)

Pablo Esco

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki visi! Taigi aš esu Gedas, man yra 19metų. Samp žaidžiu nuo 12,gal 13metų amžiaus (Su pertraukomis) per visa šį ilgą laika, teko patirti daug...

 

Pirmasis serveris -


Pirmasis serveris buvo vienas iš daugelio tuometu nepopuliarų, bei mažai žinomų serverių Lietuvoje. Tame serveryje žaisdavo vos 10-15 žmonių,tačiau išmokti samp pradmenys tokiame serveryje buvo pats tas. Ten pražaidžiau galbūt plius minus savaitę laiko, išmokęs dauguma samp pradmenų , užsimaniau ieškoti kažko naujo, kažko gyvesnio ,bei įdomesnio ir radau...

 

Kelias link pagrindinio administratoriaus viename iš pirmūjų Lietuvoje sukurtų samp serverių (vL**) -

 

Tai buvo mano pirmasis rimtas serveris kuriame pradėjau ir likau žaisti. Šis serveris mane buvo labai įtraukęs ir jame žaidžiau ganėtinai ilgą laiką. Šiame serveryje žaidžiau nuo pat jo gyvavimo pradžios iki pat jo žlugimo... Einant laikui gavau pirmąjį pavaduotoją, toliau sekė direktoriaus postas. Pirmasis mano direktoriaus postas mano samp eroje buvo taksi. Toliau po biški kylome į viršų... Prižiūrėtojai,Moderatoriai...Kol galų gale įgavęs savininko pasitikėjima tapau Pagr.Administratoriumi... Sekėsi viskas puikiai...Tik kad serverio savininkas po pusės metų uždarė serverį ir tiesiog nutraukiau savo žaidimą. Bet didelis ačiū jam, ir visiems serverio žaidėjams ,už puikiai praleistą laiką, bei įgautą didelę patirtį įvairiose pareigose.

 

Pirmosios sampo dienos lietuvoje -

 

Dabar , žaidimas yra žiauriai nuvalkiotas ir visiems nėra taip įdomu žaisti. Seniau būdavo vos keli serveriai Lietuvoje , žmonės dirbdavo žaidime mėnėsius ,kad galėtų nusipirkti toki automobilį kaip Infernus, pusmečius ,kad galėtų nusipirkti namus, ir valandų valandas laukdavo eilėse tarkim kad ir į PD darbo atranka , kai ją darydavo žaidime... Seniau žaisti visiems būdavo įdomu , tikrai labai įdomu. Dabar viskas jau nuvalkiota... Bet mano manymų vienas unikalesnių, bei įdomesnių samp serverių Lietuvoje šiuo metu yra būtent Greenside serveris,dėl ko ir aš esu čia.

 

Tolimesni planai ,ir siekiai šiame serveryje -

 

Dabar žaidžiu...Tiesiog žaidžiu,dirbu, užsidirbu, iš dalies bandau prisiminti senus laikus,kaip būdavo smagu žaisti. Komanda - puiki. Serverio žaidėjai - Puikus. Labai maloniai daugelis sutaria ir bendrauja. Smagu ,būtent dėl to ir aš esu čia. Ir stengsiuosi siekti aukštumų čia, būtent čia... :)

 

 

Dėkui ,kas sugaišo , savo kelias svarbias gyvenimo minutes skaitydamas ;)

 

Pamatyti ir susipažinti su manimi galite čia : http://greenside.lt/index.php?/topic/14220-prisistatau-pablo-esco-0106/page-3#entry123804

Redaguota Pablo_Esco

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.