Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.5] įdėja dėl naujo darbo

Rain_Gillera

Rekomenduojamas pranešimas

Pasiūlymų anketa:


 


• Jūsų Vardas_Pavardė žaidimeJhony_Navara


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymąMano pasiūlymas būtų, kad serveryje atsirastų nauja profesija t.y. tuneriu darbas. Kas per tuneriu darbas ir ką jie veiktų?- jie galėtų tuninguoti mašinas t.y. dėti joms nitro, paintjobaus, ratus ir kitus dalykus. Žinoma galvojate jog to visiškai nereikia kadangi yra TUNE DĖŽĖS jos irgi galėtų būti tik su jomis jei atsirastu ši profesija turiu dvi įdėjas. 1 būtų kad su jomis būtų galima tuninguoti tik NRG-500 kadangi tuneriai negalėtų jų dažyti ir t.t... 2 įdėja būtų TUNE DĖŽĖS darytų labai retą ir gerą tune, kokio tuneriai negalėtų padaryti. 


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?Manau daugiau serverio žaidėjų galėtų pasidaryti tune. Nes manau jog ne visi yra tokie "turtingi" jog galėtų jas įpirkti tiek kreditais, tiek serverio valiuta.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sakyčiau už, bet kam tada tune dėžės bus bevertės, reikėtu išimti tune dėžes ir tada įdėti tunerių darbą.

 

Manau už bet jį reiktu daryti su direktoriaus pakvietimu o šiaip už

Darbas būtų su direktoriaus pakvietimu, todėl manau būtų geriau jog serveryje būtų daugiau darbų na ir žinoma įdomiau, Fernando_Black tune dėžės nebūtų bevertės, kaip ir minėjau jos galėtų daryti retą ir gražų tune. Nemanau jog jas reiktu išimti. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

prieš, užtenka ir tune dėžių :)

Kiekvienas turi savo nuomonę, bet tune dėžės tikrai yra yperkamos ne visiems, nemanau jog visi žmonės noriu leisti kreditus ant tos tune dežės ir dar plius norint pirkti tune dėžę už serverio valiutą buvo ne vienas atvejis kai žmonės tiesiog apgavo :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Užtenka tų dėžių,nes jeigu tune darbas atsiras tai ta tune dežė bus retai perkama ir neverta.Dėl naujo darbo gerai būtų,bet ne tune.

Na gi sakau jog tune dežė būtų daug vertingesnė ir kaip serveryje yra tokie tipo "solidūs kentai" ar šeip trutingi žmonės tai tikrai pirktų. Kadangi tune dėžėse būtų vertingas bei retas tune. Ir manau mašinos ant kurių būtų panaudota tune dežė būtų žymiai vertingesnės :)Bent jau man tai su tuneriu darbu būtų geriau. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš esu už. Žaidžiau dar senai serveryje kur lošė panašiai kaip čia žmonės.. Ir tas Tune darbas buvo geras. Buvo ir pinigų, ir darbo ir dar ''MAŠINA TA kur turi Aurimas :D '' Užmiršau pavadinima, nu ta tokia kur galas kaip bagazine atvira, o priekis toks kietas ;DD 

 

Tiems kurie sako, kad nebus ką veikt direktoriui ir nebus veiklos.. Tai pirmiausia reikėtų jums sutikt toki direktoriu, kuris stengiasi, o čia daug tokių.. Todėl viskas iškart kitaip.

 

Aš UŽ.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš esu už. Žaidžiau dar senai serveryje kur lošė panašiai kaip čia žmonės.. Ir tas Tune darbas buvo geras. Buvo ir pinigų, ir darbo ir dar ''MAŠINA TA kur turi Aurimas :D '' Užmiršau pavadinima, nu ta tokia kur galas kaip bagazine atvira, o priekis toks kietas ;DD 

 

Tiems kurie sako, kad nebus ką veikt direktoriui ir nebus veiklos.. Tai pirmiausia reikėtų jums sutikt toki direktoriu, kuris stengiasi, o čia daug tokių.. Todėl viskas iškart kitaip.

 

Aš UŽ.

Bet vistiek atsiranda žmonių kurie nieko nesupranta :D ir sako prieš

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dabar įsivaizduok. Įdeda tą tavo "tunerių" darbą, jie gali modifikuoti automobilius. Ir jie gali juos modifikuoti pagal tai kaip žmonės užsiprašo, t.y., buferiai, ratlankiai, duslintuvai ir visi kiti "pribumbasai" yra uždedami pagal automobilio savininko užgaidas. Ir tada kaip ir daugelis sako, nebelieka jokio tolko palikti tas tune dėžes. Koks tavo manymu būtų tas išskirtinis tuningas iš tų dėžių ? Nes tame darbe kaip suprantu jie galėtų visiškai pagal savininko užgaidas modifikuoti automobilį, ar aš esu kvailas ir kažko nesupratau čia tavo tam pasiūlyme ?

 

Šiuo metu esu PRIEŠ, nereikia čia dar kažkokių tobulinimų jeigu jau yra įdėta sistema kuri išskiria serverį iš kitų, padaro jį kažkuo unikalesniu.

 

O dėl tavo pasisakymų, kad brangios tos dėžės ar kažkas panašaus, nepirk.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dabar įsivaizduok. Įdeda tą tavo "tunerių" darbą, jie gali modifikuoti automobilius. Ir jie gali juos modifikuoti pagal tai kaip žmonės užsiprašo, t.y., buferiai, ratlankiai, duslintuvai ir visi kiti "pribumbasai" yra uždedami pagal automobilio savininko užgaidas. Ir tada kaip ir daugelis sako, nebelieka jokio tolko palikti tas tune dėžes. Koks tavo manymu būtų tas išskirtinis tuningas iš tų dėžių ? Nes tame darbe kaip suprantu jie galėtų visiškai pagal savininko užgaidas modifikuoti automobilį, ar aš esu kvailas ir kažko nesupratau čia tavo tam pasiūlyme ?

 

Šiuo metu esu PRIEŠ, nereikia čia dar kažkokių tobulinimų jeigu jau yra įdėta sistema kuri išskiria serverį iš kitų, padaro jį kažkuo unikalesniu.

 

O dėl tavo pasisakymų, kad brangios tos dėžės ar kažkas panašaus, nepirk.

Tuneriai manau nebūtų visagaliai, tarkim ratus ne visus dėti galėtų ten tarkim kokių 3 rušių negalėtų dėti tas pats is su buferiais ir t.t...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taigi šiuo metu aš esu prieš kodėl ? Priežastis paprasta buvo padarytas tune dėžių atnaujinimas įdėjus tokį darbą jos būtų bevertės plius padaryti kaip tu sakai paprasta tune tai dabar manai jie vargtų kurtų darbą kažkokį kur gali uždėti spalva ir paintjobą :D nemanau. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.