Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Danielius_Daims užblokavo Ethan_Taylor

Danielius_Daims

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Danielius_Daims


• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Ethan_Taylor


• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Serverio valiutos pirkimas.


• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : Tikslaus užbaninimo nėra. Bet žmogus norėjo apsikeisti kito serverio valiuta. Aš tai traktuojų kaip serverio valiutos pirkimas/pardavimas. Iš mano pusės buvo tik profokacija, išgauti daugiau įrodymu. Viskas priklauso nuo prižiūrėtojo kaip jis tai traktuos. Ar leidžiama apsikeisti skirtingų serverių valiutomis ar ne. Man asmeniškai tai yra traktuojamas kaip valiutos pirkimas/pardavimas. 


 



Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visu pirma mielas draugė čia tu per TeamSpeaką šauki, kad nori mainyt aš bandžiau pagauti, tavė kaip ADMINISTRATORIU kuris nusiženge taisyklems.


Aš čia nematau, kad aš tau siulau va dbr eit kažkur apsikeist ar parduot o gal aš tik meliuoju ir nieko neturiu? Aš tau nesakiau, kad aš kažka parduodu :D


Nėra žodžio mano, kad parduodu kažka.


 


Ai beja linkejimai tavo broliukui kuris irgi ieško valiutos kurios tau ir reik, kur rašei video kad nereik apgailetina tokie patis abu :D


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Visu pirma mielas draugė čia tu per TeamSpeaką šauki, kad nori mainyt aš bandžiau pagauti, tavė kaip ADMINISTRATORIU kuris nusiženge taisyklems.

Aš čia nematau, kad aš tau siulau va dbr eit kažkur apsikeist ar parduot o gal aš tik meliuoju ir nieko neturiu? Aš tau nesakiau, kad aš kažka parduodu :D

Nėra žodžio mano, kad parduodu kažka.

 

Mielas žaidėjas aš žinau, kad jūsų fantazija yra berybė. Norėčiau pasakyti, kad jus truputėlį suklydot, nes aš net galemybės neturiu kalbėti, nes dėja neturiu mikrafono. Nežinau su kuo jus ten kalbėjot, bet tikrai ne su manim. Nu o jei ir kažkokių magiškų būdu sugebėjau kažka parašyti ar pasakyti, tai norėčiau, kad pateiktumėt įrodymus, bet duokit atspėsių jus jų neturėjot. Įdomus dalykas gaunasi ane? Norėjot pagauti administratorių už pirkimą ir net nesugebėjot pasiruošti nu ten pvz bandicam isijungti ar nuotraukas daryti. Čia geras pavyzdys butu jūms: Čia tas pats, kad eiti medžioti, bet be ginklo. Ir bėja. Mielas "drauge" sugalvokit naujų atmazų, nes jūsų visus senus atmazus aš puikiai atsimenų ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ai beja linkejimai tavo broliukui kuris irgi ieško valiutos kurios tau ir reik, kur rašei video kad nereik apgailetina tokie patis abu  :D

kaip tu neturi? Tai per ka brolis snekejo? :D per piestuka? :DDDDDDDDDDDDDD apgailetina

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ai beja linkejimai tavo broliukui kuris irgi ieško valiutos kurios tau ir reik, kur rašei video kad nereik apgailetina tokie patis abu  :D

kaip tu neturi? Tai per ka brolis snekejo? :D per piestuka? :DDDDDDDDDDDDDD apgailetina

Nu jei mano brolis ieškojo tai jam ir sakyk. O dabar mano šeima ir draugus nereikia kyšti, nes reikalas yra tarp manęs ir jūsų. Nu čia tas pats, kad dabar pridėčiau jūsų tėvus ir sakyčiau, kad jūms duoda pinigų ant serverio paslaugų. Apgailėtina ar ne? Ir bėja mano brolis gyvena atskirai nuo manęs ir jus turi savo kompa aš savo. O jeigu mano broliukas ieškojo tai reikėjo pateikti administratoriam, kad jį užblokuotu. Vėlgi eiti į medžioklę, bet nepasiimti ginklo. Tuščiažodžiavimas. Nerašynėsių čia beprasmiškus pranešymus. Kada pateiksit kažkokius įrodymus tada ir pakalbėsim o dabar reikia laukti tik prižiūrėtojaus spręndimo

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu jei mano brolis ieškojo tai jam ir sakyk. O dabar mano šeima ir draugus nereikia kyšti, nes reikalas yra tarp manęs ir jūsų. Nu čia tas pats, kad dabar pridėčiau jūsų tėvus ir sakyčiau, kad jūms duoda pinigų ant serverio paslaugų. Apgailėtina ar ne? Ir bėja mano brolis gyvena atskirai nuo manęs ir jus turi savo kompa aš savo. O jeigu mano broliukas ieškojo tai reikėjo pateikti administratoriam, kad jį užblokuotu. Vėlgi eiti į medžioklę, bet nepasiimti ginklo. Tuščiažodžiavimas. Nerašynėsių čia beprasmiškus pranešymus. Kada pateiksit kažkokius įrodymus tada ir pakalbėsim o dabar reikia laukti tik prižiūrėtojaus spręndimo

 

Jo, laukiam prižiuretejo sprendimo viskas gerai:))

Ką tavo broliuks kitaip sake, kad brolis tuoj gryš :DD

O tu sakai, kad atskirai gyveni kaip tu gerai meluoji :D

Kad net ašaras per akis eina toks klounas esi:/

Nu nieko klounai irgi daug uždirba manau tau irgi pasiseks:))

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Jo, laukiam prižiuretejo sprendimo viskas gerai:))

Ką tavo broliuks kitaip sake, kad brolis tuoj gryš :DD

O tu sakai, kad atskirai gyveni kaip tu gerai meluoji :D

Kad net ašaras per akis eina toks klounas esi:/

Nu nieko klounai irgi daug uždirba manau tau irgi pasiseks:))

 

Nu visu pirma jis žino, nes mes gal bendraujam? Nežinau, gal tau brolis yra pažįstamas, bet man brolis yra brolis ir nors ir gyvenu atskyrai, aš palaikau ryšį kiekvieną diena. Nu žinau, klounas iš mūsų tik tu. Nes tuščiažodžiaut moki (atsiprašau, greit rašiau) neblogai o kada eina apie kalba apie įrodymus jau tu surandi kita tema. Tai manau tau reikėtu pagalvoti apie klouno profesija. Sekasi tau puikiai. Užskaitau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu visu pirma jis žino, nes mes gal bendraujam? Nežinau, gal tau brolis yra pažįstamas, bet man brolis yra brolis ir nors ir gyvenu atskyrai, aš palaikau ryšį kiekvieną diena. Nu žinau, klounas iš mūsų tik tu. Nes tuščiažodžiaut nemoki neblogai o kada eina apie kalba apie įrodymus jau tu surandi kita tema. Tai manau tau reikėtu pagalvoti apie klouno profesija. Sekasi tau puikiai. Užskaitau.

 

Tesiog neturiu žodžiu ! :DDDDDDDDDDD

Laukiam prižiuretojo sprendimo :))

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.