Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pirmi avatarai

Edvinas_Din

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki, taigi kol serveris neveikia pradėjau biški mokintis dirbti su ps. Bė pamokų sukūriau pora avatarų ir man įdomi jūsų nuomonė apie avatarus kad galėčiau tobulėti toliau.

 

1. 3dfb761fa6b503c54cacc2f874b37bfa305.jpg

 

2. 4a37c290e640162eb482f5b1b28111dd40.jpg

 

3. 926241f3a8ca1e3860406bf0b1bdb0c715.jpg

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Svarbiausia, kad nuotrauka būtų geros kokybės, nes čia paprasti avatarai ir tiek. Gali su opacity kartais pažaisti, tuos blur'us uždėt ir t.t.  :)  Man, kaip tie avatarai su tom mergom nepatinka, tai ką žinau ant vieno avataro per stori rėmeliai, ir šiaip visur jie per stori, ten kur yra tie permatomi, nereikia tokių storų. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ną tie juodi rėmeliai kažkiek per stori. Sėkmės tobulėjant tau! Niekada nevėlu tobulėti! @@@

 

Svarbiausia, kad nuotrauka būtų geros kokybės, nes čia paprasti avatarai ir tiek. Gali su opacity kartais pažaisti, tuos blur'us uždėt ir t.t.  :)  Man, kaip tie avatarai su tom mergom nepatinka, tai ką žinau ant vieno avataro per stori rėmeliai, ir šiaip visur jie per stori, ten kur yra tie permatomi, nereikia tokių storų. 

 Dekuj už nuomones, stengsiuosi tokiu rėmelių nedėt ir šiaip tobulėt. Užmečiau jums po "Patinka"

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.