Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu GSPD drk. menian_fierro

Spalvotas_Actas

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Spalvotas_Actas


• Direktoriaus Vardas_Pavardė serveryje : menian_fierro


• Kokiai firmai šis direktorius atstovauja ?: GSPD.


• Už ką šis direktorius yra peikiamas ?: Įžeidinėja.


• Kokiai taisyklei šis direktorius nusižengė ?: Kad nerodo pagarbos serverio žaidėjams, argi toks turi būti direktorius?


• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi direktoriaus pažeidimas : http://www.part.lt/img/4bb58acfd9158e64ab34b61dee5985cd397.png


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gerai parašysiu vieną kartą ir viskas , aš aplamai nesuprantu tu dabar rašai papeikimus norint ką pasiekt? Tau jau Marius kiek kartų rašė , kiek tu gali tų papeikimų rašyt? Ką tu čia bandai įrodyti , tavo nuotraukoje netgi matosi kaip tu į įžeidinėji , jeigu reikės numesiu nuotraukas kaip man į /sms rašinėji "*Gai-dys ir pnš". Koks čia tau įžeidimas cyplius? Gal jau vyrai nebejuokaukit prašau , ašarą nusivaliau nusijuokiau ir toliau žaidžiu SA:MP. Sakau kažko reikia rašyk į asmeninę žinutę ir išsiaiškinsim , o čia vėl rašinėji papeikimus , visi direktorių papeikimai tik tavo parašyti tai biški pagalvok kad reikia žaidimo stilių keisti , nes taip rašydamas papeikimus nieko nepasieksi ir toli tikrai nenueisi. Jeigu jau labai įsižeidei išgerk valerijono gal širdies taip nebeskaudės. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sako vieną :D Agi nebesvaik daug sakiai, o dabar įgryso tikrai tavo nesąmonės ir neatmazink čia. Tu pradedi stumti aš baigiu paskui sako ne ne aš.. Nu toks graudus esi aš negaliu. Rašinėju todėl nes dap-isi rimtai su savo pakalikais. Kam įžeidimas kam ne, nemoki pagarbiai atstovauti firmai, tai kam tu čia reikalingas? Ašarą nusivale ir nusijuokė :D Toks tiesiog negaliu. Tau į asmeninę žinutę? Ne tikrai ne, priterši čia man dar su savo sierom.. Noriu rašau, nenoriu nerašau neaiškink man ką daryti ką nedaryti. Čia rašai toks jau tikras tvirtas direktorius, o žaidime sumali sumali ir fsio, negeriu valerijono. Patink valerijonas? Tai tu jo negerk pažysk. Širdie tu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsiprašau, kad komentuoju. Jai tu būtum direktorius ir tave pradėdu įžeidinėt ir stumt belekaip kaip matosi viršuj "Kieta vaidina" nežinia ko dar prišnekėjai jam. Pavadino cyplium iškart ppk ? Ir dar tu parašiai, tavo mama manau tau turėtu netik pasakyt, kad ciplius esi, bet ir *ĮŽEIDIMAS*, nes matosi esi mažo lygio stumi ant tėvu. Ir bei tave įrašė į NDS dabar bandai nuverst žmogu ? Jau siulau valint iš serverio nepageidaujamas esi. "Spalvotas Šudas"

 

Žaidėjas gauna vieną ispėjimą, už:

Bereikšmį pranešimą.

Redaguota Velnelis_Camel

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsiprašau, kad komentuoju. Jai tu būtum direktorius ir tave pradėdu įžeidinėt ir stumt belekaip kaip matosi viršuj "Kieta vaidina" nežinia ko dar prišnekėjai jam. Pavadino cyplium iškart ppk ? Ir dar tu parašiai, tavo mama manau tau turėtu netik pasakyt, kad ciplius esi, bet ir "Daunas", nes matosi esi mažo lygio stumi ant tėvu. Ir bei tave įrašė į NDS dabar bandai nuverst žmogu ? Jau siulau valint iš serverio nepageidaujamas esi. "Spalvotas Šudas"

Aš neatėjau čia siekti kokių tai direktoriu, ar pavaduotoju. Atėjau tiesiog gerai praleisti laika. Ką matei viršuje, prieštai sunervavo ir kaip tu gali nerašyti?? Esu toks žmogus kuris nepakenčia tokiu *ĮŽEIDIMAS* kaip tu Sierra jūs dabar serveryje man pagrindiniai priešai. Ką noriu ta rašau dar vienas *cenzūra**cenzūra*s aiškins man ką daryt ką nedaryt. Mažo lygio esu? hmm tu susikurės 2 acc katik prisiregistravės ir abijuose adm po 3 lvl lygtai ir per 10 dienų prapisai.. doneiteris. Dar čia man kažkoks pienburnis aiškins, mažo lygio kžn iškur tai išmokai iš kladiokų, ar interneto sakyčiau nebegaruok čia su savo nesąmonėmis. Daunas esu? Žn ką bent reiškia šis žodis? Nematės žmogaus jis sako daunas.. Nu ir kas, kad įrašė, ar tau trugdo kažkas, ar vieta netyčia užėmiau? Nepatinka nežiūrėk. Sako nepageidaujamas esu čia agi šliuha nesprendinėk ko nereikia iš ryžo atėjas ryžas, aiškina visiems ir varinėja. Jeigu *cenzūra*i spalvotai saugok rura, nuo kitų kad kraujai nesitaškytu. *ĮŽEIDIMAS*

 

Žaidėjas gauna vieną ispėjimą, už:

Įžeidinėjimus

Redaguota Velnelis_Camel

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Srr gal aš ne į temą ,o direktoriai ką nėra žmones? Negali nusikeikti?

 

Žaidėjas gauna vieną ispėjimą, už:

Bereikšmį pranešimą.

Redaguota Velnelis_Camel

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš neatėjau čia siekti kokių tai direktoriu, ar pavaduotoju. Atėjau tiesiog gerai praleisti laika. Ką matei viršuje, prieštai sunervavo ir kaip tu gali nerašyti?? Esu toks žmogus kuris nepakenčia tokiu balvonu kaip tu Sierra jūs dabar serveryje man pagrindiniai priešai. Ką noriu ta rašau dar vienas *cenzūra**cenzūra*s aiškins man ką daryt ką nedaryt. Mažo lygio esu? hmm tu susikurės 2 acc katik prisiregistravės ir abijuose adm po 3 lvl lygtai ir per 10 dienų prapisai.. doneiteris. Dar čia man kažkoks pienburnis aiškins, mažo lygio kžn iškur tai išmokai iš kladiokų, ar interneto sakyčiau nebegaruok čia su savo nesąmonėmis. Daunas esu? Žn ką bent reiškia šis žodis? Nematės žmogaus jis sako daunas.. Nu ir kas, kad įrašė, ar tau trugdo kažkas, ar vieta netyčia užėmiau? Nepatinka nežiūrėk. Sako nepageidaujamas esu čia agi šliuha nesprendinėk ko nereikia iš ryžo atėjas ryžas, aiškina visiems ir varinėja. Jeigu *cenzūra*i spalvotai saugok rura, nuo kitų kad kraujai nesitaškytu. Urodaz.

Emh pasakyk mano antra acc *ĮŽEIDIMAS*. Ir bei tam yra LV turtas ir jai moki stumt varkes tai viskas gerai bus. O tu matai esi tiesiog *ĮŽEIDIMAS*, nes nesupranti, kad ten kito acc (brolio) tai ką visi kurie Spalvoti tavo irgi acc ? Tai tiesiog nyk į šona

 

Žaidėjas gauna vieną ispėjimą, už:

Bereikšmis pranešimas

Redaguota Velnelis_Camel

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Srr gal aš ne į temą ,o direktoriai ką nėra žmones? Negali nusikeikti?

Tai jo jo žmonės, ar gi čia toks direktorius. Kai eini į GSPD ten rodo kažkur prie dureliu slenkamų pagarbiai elgtis kažkas panašaus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai jo jo žmonės, ar gi čia toks direktorius. Kai eini į GSPD ten rodo kažkur prie dureliu slenkamų pagarbiai elgtis kažkas panašaus.

o tu matei kaip tu elgiesi? Taip ir su tavimi elgesi *ĮŽEIDIMAS*

 

Žaidėjas gauna vieną ispėjimą, už:

Bereikšmį pranešimą

Redaguota Velnelis_Camel

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Emh pasakyk mano antra acc durnelį. Ir bei tam yra LV turtas ir jai moki stumt varkes tai viskas gerai bus. O tu matai esi tiesiog daunas, nes nesupranti, kad ten kito acc (brolio) tai ką visi kurie Spalvoti tavo irgi acc ? Tai tiesiog nyk į šona

 

 

 

Agi *ĮŽEIDMAS* turiu 3, bet nedoneitinų ant visų po 3 lvl adminą. Vėl su savo *KEIKSMAŽODIS*, tu net nežinai ką reiškia šis žodis ir vartoji, tai pats parodai kad tu *KEIKSMAŽODIS* ir esi. Ne mano draugų, o tu dar matosi draugų turi, jo jo nesu *KEIKSMAŽODIS* , kad pas visus 3+1=4 su mano būtų 3 adminai... Geresnio atmazo nesu girdėjas ''kad ten kito acc (brolio)'' tiesiog *ĮŽEIDIMAS* esi tu išvis nebekomentuok čia terši šita postą.

 

Žaidėjas gauna vieną ispėjimą, už:

Keiksmažodžius ir įžeidinėjimus.

Redaguota Velnelis_Camel

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Agi niūchas turiu 3, bet nedoneitinų ant visų po 3 lvl adminą. Vėl su savo ''daunas'', tu net nežinai ką reiškia šis žodis ir vartoji, tai pats parodai kad tu ''daunas'' ir esi. Ne mano draugų, o tu dar matosi draugų turi, jo jo nesu ''daunas'', kad pas visus 3+1=4 su mano būtų 3 adminai... Geresnio atmazo nesu girdėjas ''kad ten kito acc (brolio)'' tiesiog graudus esi tu išvis nebekomentuok čia terši šita postą.

*cenzūra* tu rimtai *ĮŽEIDIMAS* sakau tau dar kartą ten ne mano acc ... *ĮŽEIDIMAS* *cenzūra* *KEIKSMAŽODIS* iš servo, nes visiems *ĮŽEIDIMAS* esi jau gyliai. Ir bei koks adminas ?:DDDDDD Tau gal ss numest, kad adminų neturiu?

 

Žaidėjas gauna vieną ispėjimą už:

Įžeidinėjimjus, keiksmažodžius.

Redaguota Velnelis_Camel

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Actai tu pažiurėk į save kaip tu elgiesi, o vėliau dar bėgi verkti į forumą , kad tave kažkas ižeidė. Graudus esi

 

Žaidėjas gauna vieną ispėjima, už:

Bereikšmį pranešimą

Redaguota Velnelis_Camel

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

*cenzūra* tu rimtai atsilupes sakau tau dar kartą ten ne mano acc ... Atsilupes *cenzūra* n x iš servo, nes visiems dapises esi jau gyliai. Ir bei koks adminas ?:DDDDDD Tau gal ss numest, kad adminų neturiu?

Mink *ĮŽEIDIMAS* tu, neaiškink *ĮŽEIDIMAS* jibanas *ĮŽEIDIMAS* rimtai toks *ĮŽEIDIMAS* fsio ignorinu tave rašyk ką nori *cenzūra* *cenzūra*. Buvai adm tik 10d. Tu rimtai esi *ĮŽEIDIMAS*.

 

Žaidėjas gauna vieną ispėjimą, už:

Įžeidinėjimus

Redaguota Velnelis_Camel

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Actai tu pažiurėk į save kaip tu elgiesi, o vėliau dar bėgi verkti į forumą , kad tave kažkas ižeidė. Graudus esi

Pesna, forume verku :DDD *ĮŽEIDIMAI* tu *ĮŽEIDIMAI*. Irgi ignor mink *cenzūra*

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

tumblr_ma7tdgsMS11rc4ikio1_500.gif

Neblogai čia užjudėjot, ar ne? Dabar užjudėsiu aš: visi freeposteriai šioje temoje įrašyti į gėdos stulpą už bereikšmius komentarus, ir už kiekvieną netvarką teks išsimokėti. Ir jokių ašarų, nuo atsakomybės neatleidžia nežinojimas taisyklių mano temose.

O direktorius - nematau kur čia išvis keiksmažodis, kur čia įžeidimas. Pats keiksmažodžius rašo, kuriuos cenzūruoja serverio sistemos, o išprovokavę papeikimus rašo. Norint įspėti direktorių už įžeidinėjimus, keiksmažodžius - tokių įrodymų nepakanka. Išlipkit iš savo kiemo smėlio dėžės, pagaliau..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.