Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Gandai|Tiesa|Perskaitykite|TomasWilson

Tomas_Wilson

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki kurie apsilankys šioje temoje.


 


Koks tikslas , tai kurti.. Atrodytu viskas bereikšmiškai jeigu tik ne mano mintys, ir visą kitą kas susideda iš visko ką esu girdėjęs ir kas buvo , bus.


 


Pradžia


 


Labai daug sklinda kalbų, apie mane , ir frazių tokių kaip ''Tu esi vieno žmogaus akyse aukštai'' . Tai ištikro žmonės mane glumina, aš neesu aukščiau už kitus, ištikro serveryje aš esu Niekas, taip , taip. Gali pasirodyti mano mintys sumanios ir panašiai, bet prisiminkite , jog savęs tokio nelaikau, ir net nesiruošiu, kad ir kas kada bus , ar buvo to nesakiau, to nemaniau ir taip negalvojau. Atsiprašau visų tų kuriuos buvau kažkada įžeidęs menkai, ar stipriai, visko pasitaiko. Serveryje mes siekiame praleisti gerai laiką, kai kurie siekia kažkokios veiklos galbūt truputi veiksmingesnės kaip privilegijos. Bet visados atsiminkite , privilegija nei man nei kitam neturi būti argumentas jaustis aukštesniam. Visi mes galime parodyti ką galime jeigu norime. Visi mes turime lygias jėgas į pareigas vienokias ar kitokias - Skiriasi tik pastangų kiekis ir šioks toks mąstymas. Ir prašau žmonės jūsų vieno dalyko, jeigu norite man kažką pasakyti , kad ir patarti paskvieskite į TeamSpeaką, aš jus mielai išklausysiu visais klausimais ar tam tikrais išsireiškimais. Jeigu norite aš jums galiu padėti , patarti kaip ir kokių pastangų reikia įdėti. Padėsiu jums išspausti iš savęs daugiau , negu manėte galintys. 


Nardymas - Daugelis dabar pagalvoją , jog aš esu tas kuris mėgsta nardyti, esu net išgirdęs iš žmonių kurie man realiai buvo autoritetai šiame serveryje, kuriuos , kad gal ir nedaug pažįstų, bet atrodė , kad ir tie mažučiai draugai. Atsiprašau, jūsų jei taip atrodo, aš labai gailiuosi. Jūs patys žinote koks aš galiu būti ir kaip aš galiu padaryti.


Aš kartais per daug būnu inpulsyvus, per daug spaudžiu save, ir kartais tai išsireiškia, bet tai keičiasi nei buvo seniau, aš tenoriu kažko pasiekti, ir siekti sąžiningai kaip ir kiti, atsiprašau tiek Svaikos ir kitų, kad sudariau blogesnę nuomonę apie save nei seniau.. Bet aš pasikeičiau ir tikiuosi į gerą pusę, tiesiog man reikia šanso ir stengsiuosi jums tai įrodyti. Tai nėra agitaciją , jog į mane visi atsižvelgtu kaip į asmenybę, tiesiog norėjau visiems padekoti kurie palaiko, ir kurie papeikia, ir tuo pačiu atsiprašyti. Tikiuosi mano šitas tekstas nebuvo bereikšmis ir atsirado žmonių kurie perskaitė viską ir mane suprato.


 


Pabaiga


 


Visados prisiminkite, mes esame lygus, nenoriu , jog kažkas mane keltu aukščiau už kažką ar kažką kitą. Noriu lygumo. Noriu , kad ant manęs nepyktų tie kurie galbūt kada nors buvau nuvylęs, ir stengsiuosi tai įrodyti jeigu kažkada tik turėsiu šansą tinkamoje vietoje. Šį tekstą realiai rašiau iš širdies ir išreiškiau nedidelę dalelę savo nuomonės, tad LABAI AČIŪ JUMS UŽ DĖMESĮ KURIE PERSKAITĖ.


 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Idomu skaityt tavo protingas mintis buvo tiesą pasakiai apie nardymą apie serverio žaidėjų lygybę bet manau kad dauguma vistiek to nesupras,arba nenorės suprast,ir laikysis savo nuomones.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Idomu skaityt tavo protingas mintis buvo tiesą pasakiai apie nardymą apie serverio žaidėjų lygybę bet manau kad dauguma vistiek to nesupras,arba nenorės suprast,ir laikysis savo nuomones.

Aš šitame savo Minimaliam Bloge, norėjau tiesiog atsiprašyti ir išreikšti savo nuomonę. Mes beabėjo visi turime savo nuomones ir skirtingas ir tai puiku, tiesiog nenoriu, jog žmonės į mane žiūrėtų kaip į kitokį. Nes esame visi lygus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žmonėms tu gali atrodyti kaip pavizdys, autoritetas, asmeniškai tavęs nepažystu, tačiau iš tavo rašliavos suprantu, kad serveryje esi pagarbą ir pasitikėjimą turinti asmenybė, tai yra tiesiog puiku, žmonės nori turėti pavyzdžiu iš kurių jie galėtu pasisemti vienos ar kitos idėjos, tačiau man nepatiko štai ši mintis:

"Bet visados atsiminkite , privilegija nei man nei kitam neturi būti argumentas jaustis aukštesniam"

kyla įtarimas, kad kalba pereina iš tako į pušį, tik nepilno proto asmuo galvotu kad privilegija, ar pareiga gali būti traktuojama kaip argumentas jaustis aukštesniam, tai nėra koks nors papuošalas, kurį tu dėvi eidamas į vakarėlį, tai ne koks nors abdaras kuris kainuoja daug pinigų, na bet ir tai nėra argumentai jaustis aukštesniem nei kiti, nes paprasti žmonės dažniausiai yra "kiečiausi", jie sužavi kitus savo paprastumu, na čia tik mano nuomonė, paskaityti buvo įdomu, ačiū.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žmonėms tu gali atrodyti kaip pavizdys, autoritetas, asmeniškai tavęs nepažystu, tačiau iš tavo rašliavos suprantu, kad serveryje esi pagarbą ir pasitikėjimą turinti asmenybė, tai yra tiesiog puiku, žmonės nori turėti pavyzdžiu iš kurių jie galėtu pasisemti vienos ar kitos idėjos, tačiau man nepatiko štai ši mintis:

"Bet visados atsiminkite , privilegija nei man nei kitam neturi būti argumentas jaustis aukštesniam"

kyla įtarimas, kad kalba pereina iš tako į pušį, tik nepilno proto asmuo galvotu kad privilegija, ar pareiga gali būti traktuojama kaip argumentas jaustis aukštesniam, tai nėra koks nors papuošalas, kurį tu dėvi eidamas į vakarėlį, tai ne koks nors abdaras kuris kainuoja daug pinigų, na bet ir tai nėra argumentai jaustis aukštesniem nei kiti, nes paprasti žmonės dažniausiai yra "kiečiausi", jie sužavi kitus savo paprastumu, na čia tik mano nuomonė, paskaityti buvo įdomu, ačiū.

Tu labai malonus :) Aš turėjau omeny, jog daugelis žmonių kurie gauna aukštesnias pareigas jaučiasi aukštesni, jog jie gali daugiau ne komandų prasme, o aptariant pačia asmenybę. Tarkim kaip pavizdys daugelis žmonių su aukštais postais , nebūtinai greenside jaučiasi maždaug taip - ,,Direktorius/Administratorius/Priziuretojas (Kalno viršūnė) , darbuotojas/naujokas/žaidėjas , kalno apačia'' . Tarp kalno viršaus ir apačios didelė praraja kurioje dingsta pagarba žemesnio rango darbe žaidėjui, arba žmogui kuris yra naujas žaidime. Tą norėjau pasakyti :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu labai malonus :) Aš turėjau omeny, jog daugelis žmonių kurie gauna aukštesnias pareigas jaučiasi aukštesni, jog jie gali daugiau ne komandų prasme, o aptariant pačia asmenybę. Tarkim kaip pavizdys daugelis žmonių su aukštais postais , nebūtinai greenside jaučiasi maždaug taip - ,,Direktorius/Administratorius/Priziuretojas (Kalno viršūnė) , darbuotojas/naujokas/žaidėjas , kalno apačia'' . Tarp kalno viršaus ir apačios didelė praraja kurioje dingsta pagarba žemesnio rango darbe žaidėjui, arba žmogui kuris yra naujas žaidime. Tą norėjau pasakyti :)

Taigi, pradžiai ačiū už gražius žodžius, šiame projekte aš esu paprastas darbuotojas, be jokių pareigų. Atėjau į projektą kaip visiškas naujokas, šiuo metu dirbu policijos darbe, esu 2 ar 3 rango, tiksliai nepamenu, bet prarajoje nesijaučiu, direktorius yra tikrai sukalbamas, suprantantis žmogus, stengiasi visuomet padėti ir padeda, žinoma atsiranda žmonių, kurie randa kažką blogo jame, pamato "įžeidimą" lekia iš karto peikti, kad mat yra labai pasikėlęs ir neatitinka kažkokiu tai nuostatu, tačiau kuomet pats provokuoja ir savo įrodymuose parodo savo tekstą, kokį jis rašė jam, man net juokinga pasidarė, žmogus peikia direktorių, kai pats elgiasi ne pagal etiketą, ir pati sistema neleido parašyti teksto, kurį jis parašė.Taip pat sakai, kad "valdžia" yra pasikėlusi, ir nejaučia savo elgesio pasėkmių, su tuo visiškai nesutinku, labai dažnai ateina "Valdžia" pakalbėti su mumis, pasitarti, paklausinėti, na žodžiu būna, kad padiskutuojam įvairiais klausymais, tačiau niekada nemaniau ir nemanau kad manysiu, kad šio projekto "valdžia" yra virš savo įgaliojimų ar pareigų, ne, tai nėra tiesa, mano manymu visi šio projekto žmonės yra santūrus bei suprantantis, žinoma pasitaiko įvairių, cituosiu DELFI.LT straipsnio apie pabėgelius mintį:"Grupėje žmonių visada atsiras kažkas išskirtinis, kuris padarys kažką blogo, ar keisto, dėl vienos, ar kitos priežasties, tačiau, dėl to jis nekaltina savęs, jis kaltina valdžią, kuri pagal jį yra jau sena ir nusistovėjusi, tai yra protu nesuvokiama".

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taigi, pradžiai ačiū už gražius žodžius, šiame projekte aš esu paprastas darbuotojas, be jokių pareigų. Atėjau į projektą kaip visiškas naujokas, šiuo metu dirbu policijos darbe, esu 2 ar 3 rango, tiksliai nepamenu, bet prarajoje nesijaučiu, direktorius yra tikrai sukalbamas, suprantantis žmogus, stengiasi visuomet padėti ir padeda, žinoma atsiranda žmonių, kurie randa kažką blogo jame, pamato "įžeidimą" lekia iš karto peikti, kad mat yra labai pasikėlęs ir neatitinka kažkokiu tai nuostatu, tačiau kuomet pats provokuoja ir savo įrodymuose parodo savo tekstą, kokį jis rašė jam, man net juokinga pasidarė, žmogus peikia direktorių, kai pats elgiasi ne pagal etiketą, ir pati sistema neleido parašyti teksto, kurį jis parašė.Taip pat sakai, kad "valdžia" yra pasikėlusi, ir nejaučia savo elgesio pasėkmių, su tuo visiškai nesutinku, labai dažnai ateina "Valdžia" pakalbėti su mumis, pasitarti, paklausinėti, na žodžiu būna, kad padiskutuojam įvairiais klausymais, tačiau niekada nemaniau ir nemanau kad manysiu, kad šio projekto "valdžia" yra virš savo įgaliojimų ar pareigų, ne, tai nėra tiesa, mano manymu visi šio projekto žmonės yra santūrus bei suprantantis, žinoma pasitaiko įvairių, cituosiu DELFI.LT straipsnio apie pabėgelius mintį:"Grupėje žmonių visada atsiras kažkas išskirtinis, kuris padarys kažką blogo, ar keisto, dėl vienos, ar kitos priežasties, tačiau, dėl to jis nekaltina savęs, jis kaltina valdžią, kuri pagal jį yra jau sena ir nusistovėjusi, tai yra protu nesuvokiama".

Ne RIOT tu mane neteisingai supratai . Mano tekste nebuvo tiesiai šviesiai teigiama apie Greenside valdžia, nors kitą vertus turėčiau pavizdžių kurie žmonės tikrai elgiasi nemandagai, naujokus, ar vidutiniokus laiko žemiau savęs. Šiame Bloge, turėjau mintį , jog taip nedarytų ateityje, ar dabartyje Greenside būsimi, esami valdžios atstovai. Taip tikrai dauguma Administracijos , direktorių bei pavaduotojų turinčių žmonių charakteriai tikrai puikūs, jie atviri žmonės, padedantis ir su jais galima praleisti laiką ir draugiškai bendrauti. Šis tekstas nebuvo piktybinis ar koks tiesioginis tam tikriems asmenims, viskas buvo apibendrinta ir neasmeninta. Ir tu teisingai pasakei, jog žmonės kaip aš supratau ''Niekada nepradeda taisyti savęs, o ieško kaltų aplinkui ar aukščiau'' .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ne RIOT tu mane neteisingai supratai . Mano tekste nebuvo tiesiai šviesiai teigiama apie Greenside valdžia, nors kitą vertus turėčiau pavizdžių kurie žmonės tikrai elgiasi nemandagai, naujokus, ar vidutiniokus laiko žemiau savęs. Šiame Bloge, turėjau mintį , jog taip nedarytų ateityje, ar dabartyje Greenside būsimi, esami valdžios atstovai. Taip tikrai dauguma Administracijos , direktorių bei pavaduotojų turinčių žmonių charakteriai tikrai puikūs, jie atviri žmonės, padedantis ir su jais galima praleisti laiką ir draugiškai bendrauti. Šis tekstas nebuvo piktybinis ar koks tiesioginis tam tikriems asmenims, viskas buvo apibendrinta ir neasmeninta. Ir tu teisingai pasakei, jog žmonės kaip aš supratau ''Niekada nepradeda taisyti savęs, o ieško kaltų aplinkui ar aukščiau'' .

Na TOMAI, aš tiesiog išsakiau savo, kaip šio projekto žaidėjo nuomonę apie esamą valdžia, o pasakyt galiu tau lengvai ir mano manymu aiškiai, kuom tave laiko kiti nėra taip svarbu, svarbiausia kuom tu laikai save.

 

Ačiū, už įdomią diskusijų temą, tai mano paskutinis atsakymas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na TOMAI, aš tiesiog išsakiau savo, kaip šio projekto žaidėjo nuomonę apie esamą valdžia, o pasakyt galiu tau lengvai ir mano manymu aiškiai, kuom tave laiko kiti nėra taip svarbu, svarbiausia kuom tu laikai save.

 

Ačiū, už įdomią diskusijų temą, tai mano paskutinis atsakymas.

Nėr už ką. Buvo malonu padiskutuoti su tikrai maloniu ir išprusiusiu, savo nuomonę turinčiu žaidėju ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

  • Temą rakinu todėl, kad:

    Praėjo pakankamai laiko nuo paskutinio parašyto pranešimo;

    + Mažas svetainės lankytojų susidomėjimas;

    + Nesilaikyta nustatytų skilties taisyklių;

    Internetinis dienoraštis nėra naujinamas.

 

 

  • Norint dienoraštį atnaujinti prašau susisiekti su manimi asmeninėje žinutėje.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.