Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Siūlau pasiūlymą dėl DM

Nojus_Sweet

Rekomenduojamas pranešimas

Pasiūlymų anketa:


 


• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:  Nojus_Sweet


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:  as manyčiau kad reikėtu padaryti DM arenoje tokį dalyką kad prieš įeidamas į DM turėtum sumokėti kažkiek pinigu tarkim 1000 eur. ir pasibaigus DM laimėjusi komanda laimi visus tuos pinigus kiek žaidėjai sumokėjo įeidami į DM zona + serverio sistema dadėtu pvz: 2000 eur. ir tas visas pagrindinis prizas butu padalintas visai komandai atsižvelgiant į surinktu tašku kieki DM arenoje kuo daugiau surinkęs taškų tuo didesne dali gauni.


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: atsirastu daugiau norinčiu dalyvauti DM arenoje butu šioks toks azartas laimėti nes laimėjus gautum kažkoke pinigine sumą.


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): tai kaip ir viską pasakiau.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taip aš visiškai su tavim sutinku  tik ne dėl to kas daugiausia nušauna tas tiek ir gauna yra komanda ir visi po lygiai turėtu gauti, ir tada bent būtų kažkoks tolkas eiti į ta arena, ne kaip dabar  -_-

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taip aš visiškai su tavim sutinku  tik ne dėl to kas daugiausia nušauna tas tiek ir gauna yra komanda ir visi po lygiai turėtu gauti, ir tada bent būtų kažkoks tolkas eiti į ta arena, ne kaip dabar  -_-

Sv,o aš visai kitaip manau,tai gal kas pirmą vietą paims tai ir daugiau gaus? O dabar tai ta arena visteik dažniausiai būna tuščia,bet už laimėjimus centus gauni.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.