Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[Idėja serveriui] Darbinės mašinos

Jack_Shadow

Rekomenduojamas pranešimas

✔ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jack_Shadow


✔ Koks tai pasiūlymas: Dėl darbinių mašinų.


✔ Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Serverio darbuose, dažnai būna problemų su darbinėmis mašinomis, kai jų nėra bazėse ir reikia laukti kol kažkas atsijunkt, ir kartais tiesiog atsijungi nes tyngi laukt. Tad mano manymu būtų galima padaryti pickupa kur galėtum atsiteleportuoti darbinę transporto priemonę pas save ir tada nereiktų laukti. Galima padaryti ir limitą kad eitų pasiimti tik kas 30 minučių ar kas kiek, kad neitų ta prasme jų ten prifloodint. Tai mano manymu labai padėtų serveriui nes dabar labai nervina laukti darbinių mašinų.


✔ Kuom jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui: Laiko sutaupymas darbuotojams, bei didesnės galimybės dirbti :)


✔ Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): -


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš, čia šiaip direktorių prižiūrėtojas turėtų imtis veiksmų, kadangi galėtų būti darbuotojų limitai darbuose, pvz: kiek yra tarnybinio transporto ir plius dar penki koki darbuotojai.. Ir tada tos problemos tikrai nebūtų ir visi būtų patenkinti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Arba galima padaryti kaip aš rašiau, tada jokių limitų nereiktų. O kartais neužtenka nė kai Direktorius restartuoja, nes pavyzdžiui mechanikų bazėje yra 18 mašinų, o mechanikų šiandien buvo 25 on kažkur ir ką daryt?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.