Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

GreenSide.lt - VFX Introduction

Jack Montecarlo

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki. Taigi montavau jau befilmuodamas video ir pagalvojau, kad žiūrovam gali nepatikt tai įpūsėjus surenderinau ir užbaigiau, jei jums patiks toks stilius ir pnš, galėsiu kurti toliau ir su kitokiais stiliais, o dabar prašom tai ką turiu parodyti dabar.


 


 


 



 


 


 


 


 


 


 


Ačiū EisvetArt už logotipą.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

AŠ KADRĘĘĘ . Šiaip video patiko, žinau tave iš kito serverio, prašiau skype nedaviai, išvadinai keliais žodžiais :DD Tai gal dabar duosi ? skypą ?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

AŠ KADRĘĘĘ . Šiaip video patiko, žinau tave iš kito serverio, prašiau skype nedaviai, išvadinai keliais žodžiais :DD Tai gal dabar duosi ? skypą ?

Tu mane kažkaip vadinai ? Sorry chatas buvo išjungtas. ;D Armanix379

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taip lyg ir prasidėjo viskas, lauki kažko daugiau, bet ... nieko taip ir neįvyksta, tiesiog paprasta pabaiga. Labai trūksta kažko. Tačiau pats montažas gražus, šaunuolis!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tikrai labai gražus filmukas, tik norėjosi šiek tiek tvarkos žvelgiant į žaidėjus, kadangi dabartiniai žaidėjų planai tokie neplanuoti, pvz.: policininkas ant dviračio, picų išvežiotojai žvejyboje, gaisrinės vairuotojo žaidimas su vandens žarna. manau supranti apie ką aš kalbu :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tikrai labai gražus filmukas, tik norėjosi šiek tiek tvarkos žvelgiant į žaidėjus, kadangi dabartiniai žaidėjų planai tokie neplanuoti, pvz.: policininkas ant dviračio, picų išvežiotojai žvejyboje, gaisrinės vairuotojo žaidimas su vandens žarna. manau supranti apie ką aš kalbu :)

Kai filmavau buvo pirmos dienos po starto tai drystu teigti jog zaidejai begiojo viska isbandyti :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.