Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

D'Sturridge | Idėjos "POLICIJOS DEPARTAMENTUI"

Daniel_Sturridge

Rekomenduojamas pranešimas

✔ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Daniel_Sturridge

✔ Koks tai pasiūlymas: Parašysiu apačioje

✔ Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:  Parašysiu apačioje

✔ Kuom jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui: Parašysiu apačioje

✔ Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

 

1| Pakeisti ginklų gavimo skaičių nuo ~200 M4 kulkų, 50SG į ~500 M4 kulkų ir 50SG, nes tarkim ginklus pasiimti gali kas 5minutes, o tie ginklai kai pasiemi ir tarkim turėjai 1000 M4 tai tau nusistato į 500, taspats ir su SG, siūlau padaryti jog ne nusistatytų, o pridėtų ir nuimti tą 5min limitą, arbą jį sumažinti iki 2min [MAX]

 

2| /tazeris koks tolkas tada jeigu jį pasiimti gali tik kas 5minutes ir 1 kulką? Tai netyčia iššausi ir sėdi be tazerio 5minutes, o per jas pamiršti jog tau to reikėjo.

3| Įdėti į darbą bent 3 skinus, nes dabar tas ūsuotis, tai bent jau man jis nelabai patinka, tačiau čia jau nežinau, nėra taip labai svarbu kaip pirmosios idėjos

4| Padaryti kažką tokio, kad paspaudus + arba H raidę žaidėjui išmeta užrašą "POLICIJA, PRAŠOME SUSTOTI" ir jeigu per 10sec. nesustoja jį automatiškai sustabdo, arba praneša tarkim per raciją jog "Žaidėjas V_P nesustojo prašant sustoti, padėkite pagauti", būtų tiesiog geriau Policijai dirbti.

 

5| Komandinis darbas dabar yra beprasmiškas, nes sėdint G nekyla ALGA/XP tad siūlau padaryti jog eitu, nes dabar teisėsaugai neįmanoma dirbti komandiškai, visi nori algos, patirties, o ją pasikelti galima tik sėdint mašinoje už vairo.

 

6| Nubėgus toliau nuo BLOKADOS ji dingsta, tad siūlau padaryti, kad ji išviso nedingtų, nebent parašai /blokada vėl

 

7| Sukurti komanda kuria būtų galima žaidėją ištraukti iš mašinos

8| Padaryti taip, jog surakintą eitų nušauti, nes kai atrakini jis dažnai pabėga

 

BUS PILDOMA
 

UŽ/PRIEŠ kodėl? :)
 

Redaguota Daniel_Sturridge

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taigi skaitei kad daro viska panašiau i rp, ne spurgiaus ir ne ryžo servas cia pagal mane nereik kopijuot ta ka turi jie, tuo šitas serveris bus geresnis uz kitus visus.. Sutikčiau su 3 idėja ir is dalies su 1, reiketu padaryti kad tazerio cd butų 1-3 min

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taigi skaitei kad daro viska panašiau i rp, ne spurgiaus ir ryžo servas cia pagal mane nereik kopijuot ta ka turi jie, tuo šitas serveris bus geresnis uz kitus visus

 

Niekur to nemačiau, jeigu taip yra tada mano klaida.

O kopijavimo niekur nematau, mano nuomone čia labai svarbios idėjos, todėl nes toks dalykas kaip ginklų kulkų skaičius yra būtinas, nuolat pasiimtinėti, gi realybėje žmogau ateini pasiemi ginklą ir kiek reik šovinių, o čia ateini pasiemi kiek tau duoda ir nebegali daugiau imti.

Dėl skinų gal ir nelabai, tačiau nu kaip norite.

Aprašyk tiksliau kur tau čia kopijuota paaiškinsiu kodėl tai būtina padaryti

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visos idejos yra BŪTINAI reikalingos šiam darbui. Tazeris tik 1 kulką ir kas 5min ? WTF. Skin vienas ir jis atsibosta... Tikrai. Dar norėčiua pridėti viena pasiūlymą: Padaryti kai pakeli rangą tai ir skin pasikeistų. UŽ visas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.