Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pasiūlymas dėl nuosavų mašinų [0.1.5.7]

Aron_Brook

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Aron_Brook


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Mano pasiūlymas būtų padaryti šiokį tokį mokestį už nuosavos mašinos išlaikymą, ta prasme į tai įeitų ir mašinos rida ir t.t. Tarkim, mašinos pradinė vertė pardavimo aikštelėje siekia vos 10'000 tūkst, žmogus ją nusipirkęs ir pasiekęs tarkim 1000 ridą, už ją turėtų mokėti serveriui automatiškai į minute kur kas mažiau negu tas kuris turi mašina už 100'000 ar daugiau. Pinigai būtų automatiškai paimami iš žaidėjų kišenės, banko vartotojo ar pnš. 


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Manau tai pagyvintų žaidimą.


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): Papildymas būtų toks, kad ši idėja yra kitame serveryje jau padaryta, ir manau ji yra gan gera. Turi stengtis išlaikyti ir automobilį. Kuo didesnė rida tuo brangesnis išlaikymas. Manau kad taip atsiras daugiau žmonių dirbančių serveryje, ir gaunančių pinigus už kurios galės išsilaikyti. Geriau kad mašinas už kurias reikėtų mokėti mokesčius būtų /transportas. Tos kurios yra garaže, už tas nereikėtų mokėti.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš. Nesamonė visišką tai kam tą mašiną turėt. O kai kiti išvis turi ten po 10 jau ir dar daugiau. garaže. Gal geriau būtų padaryt kelių mokestį. Ten savaitei, mėnėsiui ir pan.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš. Nesamonė visišką tai kam tą mašiną turėt. O kai kiti išvis turi ten po 10 jau ir dar daugiau. garaže. Gal geriau būtų padaryt kelių mokestį. Ten savaitei, mėnėsiui ir pan.

Aš nesakau kad mokėti už garaže mašinas, aš sakau su tom kuriom važinėji ir yra jos /transportas. Aišku tau nepatiks, jeigu turi kokia geresne mašian su didele rida ir žinai kad neišsilaikysi jos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nee,manau,kad visai čia nereikalinga,nes serve ir taip padidėjo mašinų kainos,tuo labiau,kad net turginės neįperku. Nekalbam apie mane,bet dabar ir taip sunku :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.