Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

eAdidas | Regitra |

Dennis_Rodman

Rekomenduojamas pranešimas

Gražus, tik tas vairavimas aikštelėje galėjai pakeisti į kokius mažus kalniukus taigi yra tų objektų, ir plius pridėti raudonu tu bortelių. Žinau kaip atrodo, tik nemoku paaiškint ;D Na o taip, darbas toks paprastutis. :) Sėkmės tobulėjant ir toliau daryti sekančius architektų darbus savo, manau tai gal jei parodysi ką naujo. Gal tuo metu ir susidomės vyriausioji administracija tavo darbais ir norės jų. ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nei tobulas, nei tragiškas, bet visvien man iš esmės patiko. Tobulėk, stenkis, nenustok.

 

 

Viskas gerai yra pačiame mapp darbe, bet ten tos kelio sienelės ar kaip pavadinti ne patiko galėjai pridėti kokių nors dar, labai paprastas bet gražus ;)

 

 

Gražus, tik tas vairavimas aikštelėje galėjai pakeisti į kokius mažus kalniukus taigi yra tų objektų, ir plius pridėti raudonu tu bortelių. Žinau kaip atrodo, tik nemoku paaiškint ;D Na o taip, darbas toks paprastutis. :) Sėkmės tobulėjant ir toliau daryti sekančius architektų darbus savo, manau tai gal jei parodysi ką naujo. Gal tuo metu ir susidomės vyriausioji administracija tavo darbais ir norės jų. ;)

 

 

Visai gražiai,bet yra tikrai kur tobulėti. Good luck ;)

 

 

Atrodo neblogai, tačiau yra kur tobulėti. Jei vertinčiau, tai duočiau 7/10

 

 

Dėkui visiems, atsižvelgsiu į komentarus ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man visai patiko, toks paprastas, kuklus. Paspausiu patinka :)

Ačiū ;)

 

Šaunuolis , visai gražu , toliau mappink ir bus dar gražiau.

Ačiū ;)

 

Aišku yra dar kur tobulėt,sekmės tau. 8/10

Ačiū ;)

 

Mapp darbelis asmeniškai man tikrai patiko, tobulėk. Kas žino gal po 1 ar 2 būsi PROFESIONALUS mapp darbelių kūrėjas.

Dėkui, malonu girdėti :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.