Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pagalbos su mašinom

Jive_Cool

Rekomenduojamas pranešimas

  • Jūsų Vardas_Pavardė : Jive_Cool

  • Kokios pagalbos jums reikia : Man jau atsibodo ,kiek viena karta tas pats.Negaliu mašinos pastatit į garaža del bugo ar kas ten.Man reikia statiti kur nors mašina ir britva nes į garaža neeina,o jai nepastau mašina tai mechanikai nutempe arba kažkaip ja susprogdina  tai vandeny atsirada ,jau nemažai pinigu sumokejau gal iki 20k man labai daug pinigu kaip nepatirusiam žaidejui.Norečiau nors kažkokios konpencacijos nuo šitu bugu.Ir reikia sugalvot kur statit.Nors ir aikštelei pastatai vistiek tas pats...

Plačiai ir aiškiai apibūdinkite savo problemą : Va vienas šenden 

Dar vienas šenden bugas vel reikejo moket(Šitas nesusijas su garažu) - 

Dar senas - 

Cia dar ne visi video.Ir kiek jau kartu buvo susprogdinta,nutempta mašina..O čia tik del to kad į garaža neeina statit.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai tiesiog ne bugas, o pasiūlyčiau paprasčiausiai statyk ne kaimeliuose, ne garažuose. O tiesiog vienam iš tų : LV/LS/SF miestų. Kur nors į aikštelę, tada tikrai garantuotai mano transportas išliks sveikas, tokį kokį palikai. Čia patarimas daugiau, nes aš taip ankščiau darydavau. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai kam tada tie garažai?Ir sakai ne statit kaimeliose?Ir taip sunku iš vieno į kita miesteli važiot/eit ypač jai neturi mašinos.O sf ls palipkt?Tai kiek kartu trikis važiot ten imt car poto atgal ir t.t?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Garazai skirti masinu stumdytojam labiau, o savo masinas statyk ne eco aiksteleje, gali pasistatyt prie pizza boy, nebet kazkoks nevykelis nustums..

Tame ir beda,kad nevykelei nustumdo,ar mechanikai į KMA veža,ar dar blogiau susprogdina mašina.Poto parduot blogai.Aš jau tiek pinigu pamečiau del tokio dalyko...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.