Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.5.7] Pasiulymas del masinu

Mahrez'K

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mahrez_Kalashov

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siulyciau tokiu pasiulyma, jog kaip nusiperki betkokia masina, per tam tikra komanda arba per kaskur kitur, butu galima paziureti kokie buvo masinos savininkai pries tave, rodytu kada ja nusipirko ir t.t

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Manau tikrai yra idomu paziureti, kas tavo masina vairavo pries tave.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš esu prieš šią įdėją, nes tai būtų tik vienkartinė komandą vienam asmeniui (naudotų šią komandą tik vieną kartą vienai mašinai), o jeigu tas transportas būtų pirktas pačio žaidėjo, ši komanda būtų išvis nenaudinga.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš esu prieš šią įdėją, nes tai būtų tik vienkartinė komandą vienam asmeniui (naudotų šią komandą tik vieną kartą)

Nene, tai galetu daryti kiekvienas isigytas masinos savininkas iskyrus pirmaji kuris perka masina is salono.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nene, tai galetu daryti kiekvienas isigytas masinos savininkas iskyrus pirmaji kuris perka masina is salono.

Aš turiu omenyje, kad šią komandą vienas savininkas naudotų tik vieną kartą, kitas savininkas ir vėl tik kartą ir t.t. Ši komanda būtų beveik nenaudojama, todėl aš ir esu prieš. O ir šiaip praktikoje nelabai naudinga manau. Juk nuo buvusio savininko nepriklauso transporto kaina :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.