Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.5.7] Pasiūlymas serveriui: Policininkų tikrinimas

Eris_Balex

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Eris_Balex


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau padaryti laiko tarpą nuo vieno patikrinimo pareigūno iki kito patikrinimo pareigūno. Ta prasme, jeigu Tave patikrino 15:10 laiku, tai vėl tikrinti Tave galėtų tik 15:15 už 5 minučių. Nesvarbu ar tikrintų tas pats policininkas ar kitas. 


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Naudingas tuo, kad mažiau bereikalingo laiko trukdymo žaidėjų, daugiau pasitenkinimo GSPD darbuotojais, nes šiuo metu pasitaiko tokių atvejų, kad patikrina vienas policininkas žaidėją, netrunka praeiti nei minutė išlenda kitas pareigūnas, sustabdo ir tikrina, po poros minučių ir trečias tikrina, tai iš tikrųjų mažiau bereikalingai stabdytų.


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nesutinku su tavo pasiulimu. Tuoj paaiskinsiu kodel nes daznai mano praktikoje buna kad reikia patikrinti ne viena karta pvz su transporto draudimu ir pns buna kad uzmirsti ir laukti 5 min vien del isitikinimo arba eiti ss tikrinti yra nepraktiska ir nepatogu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nesutinku su tavo pasiulimu. Tuoj paaiskinsiu kodel nes daznai mano praktikoje buna kad reikia patikrinti ne viena karta pvz su transporto draudimu ir pns buna kad uzmirsti ir laukti 5 min vien del isitikinimo arba eiti ss tikrinti yra nepraktiska ir nepatogu

Nepraktiška ir nepatogu yra kai dabartinis GSPD direktorius priėma buož*cenzūra*ų, kurie vienas po kito tikrina minutės ar pora minučių intervale tą patį žmogų ir be reikalingo gadinamas yra malonumas žaisti. Arba kaip man netgi buvo, vienas sustabdo, patikrina, ir kitas šalia stovi, laukia, pradėjau judėti su mašina ir sustabdė ir tikrina mane, nors pats šalia buvo ir matė viską ir ištisai šios nesąmonės vyksta. 

Toliau, rašai, jog užmiršti patikrinti kažką, ar ne? Tai prastai dirbat vadinasi. Čia ne civilio bėdos, kad prastai GSPD atlieka savo darbą. Pamiršai, tai pats kaltas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Balex--Tai tau geriau kad zmogus nuneina afk ir paziuri ss o paskui kad verkti visi prades. Kad zmones afk iseina be priezasties

Dieve, tu pats suvoki, ką tu čia nusišneki ? Kai tikrina policininkas žaidėją išmeta lentelę, pasižiūri į ją ir nusprendi ar bausti ar ne, ir už ką,jeigu bausti. Pagal Tave atrodo tą lentelę išmeta 1 sekundei ir ji dingta ir reikia greitai nufotografuoti ją, nes kitaip nebūsi jos matęs. Nusišneki. Kai būni surakinęs žmogų, kur skubėti tikrinant jį? Niekur. Patikrinai, perskaitei ką parašė ir nusprendei kaip elgtis. Ir , kad ir išeitų afk policininkas, tai gali būti žmogiškas ir pranešti, jog palauk, tuoj aš, bet kaip ir minėjau, kai išmeta lentelę, nereikia skubėti ją išjungti neperskaičius, gosh.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.