Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[Pamoka] Cleo įsirašymas ir jo naudojimas.

Ponas'Fūra

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje


Ponas_Fūra.


2. Kam skirta ši pamoka (serveriui, forumui ar TeamSpeak'ui):


Ši pamoka skirta Serveriui.


3. Informacija apie pamoką (pamokos apibūdinimas):


Taigi visi susidūrime su noru turėti Cleo modifikacija ir tai įsikelti koki tai nors modifikacija pvz: timecyc, smooth-cam, veiksmus, hp, kulkas ir t.t.


4. Vaizdinė pamoka (Video, nuotraukos ir visa kita kas gali suteikti informacijos):


1.Taip, jums visu pirma reikės susirasti iš kur atsisiųsti Cleo modifikacija:


http://www.gtaall.com/gta-san-andreas/cleo/35266-cleo-4310.html


(Patarčiau iš čia siųstis, jai neveikia bandykit savo ieškotis).


2. Parsisiunčiate, įsirašote. Ir jeigu viskas teisingai tai GTA dokumente turėtu atsirasti folderis su pavadinimu: Cleo.


3. Ir tada ieškot visokiu savo norimu modifikacijų.


 


Jeigu nors kažkiek padėjo +rep (kam negaila).


Jeigu radote klaidų, praneškite man į PM.


Pagarbiai: Ponas_Fūra aka (COMBINE).


!Užduokit klausimus jai norit galėsiu atsakyti!

Redaguota Ponas'Fūra

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pamoka ar paaiškinimas,nežinau,nėra toks suprantamas. Tokiuose dalykuose būčiau naujokas,nemanau,kad ši pamoka būtų man naudinga. Ir cleo įsirašymas su ruskių ''auto installu''. Manau būtų paprasčiau numest video pamoką,nu bet šaunu,kad nepatingėjai tokį dalyką sukurt. Nors nėra sunku,

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pamoka ar paaiškinimas,nežinau,nėra toks suprantamas. Tokiuose dalykuose būčiau naujokas,nemanau,kad ši pamoka būtų man naudinga. Ir cleo įsirašymas su ruskių ''auto installu''. Manau būtų paprasčiau numest video pamoką,nu bet šaunu,kad nepatingėjai tokį dalyką sukurt. Nors nėra sunku,

Nu pamoka/paaiškinimas. Svarbiausia kad kurie naujokai suprastu. O dėl Cleo rusų tai koks skirtumas? Japonų/Rusų/Lietuvių/Lenkų ir t.t. Nėra skirtumas nieko skaityt nereikia tik įsirašai ir naudoji. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

ar man vienam su cleo modu viskas ok bet tik crashina kai atsijungiu arba kai mirstu kaip pvz

Taip, čia manau ne tau vienam kaip miršti ten išcrashina ar pnš. Man taspats irgi tai čia priklauso nuo pačio modifikacijos arba tiesiog toksai Cleo, arba dar su 0.3.7 versiją.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taip, čia manau ne tau vienam kaip miršti ten išcrashina ar pnš. Man taspats irgi tai čia priklauso nuo pačio modifikacijos arba tiesiog toksai Cleo, arba dar su 0.3.7 versiją.

pas mane tik kad visi objektai is tolo krautusi (pvz matau san fierro tilta is labai toli) ir saules spinduliai, daugiau jokiu neturiu ir crashina nors ir istrinu juos

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

pas mane tik kad visi objektai is tolo krautusi (pvz matau san fierro tilta is labai toli) ir saules spinduliai, daugiau jokiu neturiu ir crashina nors ir istrinu juos

Pas mane taspats modas yra, tai manau čia dėlto šito būtent modifikacijos ir taip yra.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.