Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Padekit su GTA! Atsiliginsiu.

Arnis_Selfie

Rekomenduojamas pranešimas

•••


 


 


• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Arnis_Selfie


• Kokios pagalbos jums reikia ?:Na labai prastai rodo man GTA vaizda nežinau kodėl tai gal kapdėsit man. Atsilingisniu rep limitu. Pats žmogeliukas ne kaip atrodo man gal kokia programa reikia įsirašyt. ???


• Plačiai ir aiškiai apibūdinkite savo problemą, jeigu reikia galima pasitelkti ir vaizdinę medžiagą :8de27e4c8004d94363651cfd9e3d6e89976.png


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gal turit kokį skin moda fūristo ar kokio kito žmogaus kur galiu užsimodinti gal manau geriau bus?

Nebus geriau, daryk kaip sakiau. Tau ne tik tas žmogeliukas, o visas gta tais plėmais nes prie rezoliucijos nustatyta x16...

 

Tavo atveju 1280x720x16 pakeisk į 1280x720x32 ir problem solved. O jei dar nori, kad būtų ir šviesiau „Brightness“ padidink.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nebus geriau, daryk kaip sakiau. Tau ne tik tas žmogeliukas, o visas gta tais plėmais nes prie rezoliucijos nustatyta x16...

 

Tavo atveju 1280x720x16 pakeisk į 1280x720x32 ir problem solved. O jei nori, kad būtų šviesiau „Brightness“ padidink.

Ačiūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūū padejai mldc labai deku deku tikrai like sumesiu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.