Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Extreme ,,Kur pradėjau, kur tesiu"

Extreme_Kortos

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki man 14metų ir mano slapyvaris (Extreme_Kortos).

Taigi trumpai apie mano SA-MP istorija.

Žaidžiu SA-MP 2metus kai tik pradėjau žaisti reikėjo ieškoti serverio kur galėčiau išmokti pagrindinių dalykų.

Pirmas serveris nebuvo populiarus (Pavadinimo neminėsiu) tas serveris gyvuoja jau 2metai. Tenai išmokau kaip dirbti ir kurti anketas ir t.t.

Pradirbes visus to serverio darbus norėjau kažko daugiau. Taigi tapau taksi,Pd ir mediku direktoriais, aišku viskas ėjo laikui bėgant. Po to panorau pruijungti prie serverio komandos, taigi tapau reklamuotoju. Po to manim savininkas pradėjo pasitikėti taigi tapau to Serverio prižiūrėtoju. Po to palikau tą serverį, ir keliavau ieškoti sunkesnių įšukių.

Taigi priėjau GreenSide.lt. Čia žaidžiu 2mėnesius, čia mano pagr tikslas pradirbti visus serverio darbus. Kadangi darbo dar neturėjau tai ieškau. Kadangi man patinka motociklai tokie kaip NRG-500 ir Sanchez ir taip pat man patinka stuntai o pinigų Nrg neturiu taigi stuntinu su sanchez.

Serverio valdžia man patinka susitvarko su savo darbais.

Šiom raidėm ir baigsiu:)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

What da fu** kas čia per nesamonė ,  net neverta pavadinti blogu jau geriau paskaityk rimtus blogus, kaip   Mister_Crime ar dar kažko

Dabar susimasčiau gal man bloga daryt :)

Nu krč sėkmės tau , bent kažkiek daugiau parašyk, nes čia dabar juokas paimė, tik..  :huh: 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Galėjai plačiau papasakoti apie savo samp kariera nes ten beveik nieko nesupratau bet vistiek sekmės tau čia gal ir čia pasieksi kažko aukštesnio nei paprastas žaidėjas. Ir šiaip per trumpas kaip blogas galėjei pasistengt labiau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.