Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.6] Kelios idėjos/klaidos serveriui

Savas_Mode

Rekomenduojamas pranešimas

Pasiūlymų anketa:

 

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Savas_Mode

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Išimti azoto suboksidą (NITRO), nes kaip gal dauguma žino elektrinėse mašinose nėra "NITRO".

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Žaidimas eitų ta linkme jog sistemos/darbai ir viskas kitas eitų tikroviškumo link.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): -
 

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Savas_Mode

• Apibūdinkite aiškiai ir plačiai kokia tai klaida ?: Kartais, kai atsakai į iškvietimą ir nuvažiuoji į iškvietimo vietą pažymėtą "checkpoint" žaidėjo nėra jis būna visai kitoje vietoje (Žaidėjas buvo ne pastate, o prie mašinų salono).

• Vaizdinė medžiaga kuri patvirtintu klaidą :http://www.part.lt/perziura/15cbf5b4b1d8b501964e13a159f89597195.png

 

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Savas_Mode

• Apibūdinkite aiškiai ir plačiai kokia tai klaida ?: Medis pakilęs aukščiau žemės lygio. Gal klaida ir labai maža, bet visgi klaida.Gal rasit pagal žemėlapį tą vietą :D turi būti kažkur netoli angelpine.

• Vaizdinė medžiaga kuri patvirtintu klaidą : http://www.part.lt/perziura/30fe93697fcc7eab91fc1a1b87cd93be559.png
 

Pasiūlymų anketa:

 

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Savas_Mode

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Įdėti "Nortenos" gaujai Sanchez.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:  Lygybė tarp gaujų, daugiau transporto. :D

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): - 

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Savas_Mode

• Apibūdinkite aiškiai ir plačiai kokia tai klaida ?: Nežinau kodėl čia taip yra, bet va nematoma mašina, kai išvažiuoji iš garažo medikų, mašiną nukelią atgal į garažą ir , kai nueini į garažą, mašina būna nematoma.

• Vaizdinė medžiaga kuri patvirtintu klaidą :http://www.part.lt/perziura/d8875880d0a2466f4bf6f4cd4c9a3d4c100.png

Klaidas ir pasiūlymus rašiau vienoje temoje, kad sutaupyčiau laiko ir kad dvejos temos neužgožtų svarbių temų ar komentarų. Gal kai kas ir nemaišo ar netinka serveriui, bet išsakau tik savo nuomonę.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kad nitro išimti esu visiškai prieš,nes tikrai atsiras tu tavo elektrinių mašinų su nitro.

Kartais, kai atsakai į iškvietimą ir nuvažiuoji į iškvietimo vietą pažymėtą "checkpoint" žaidėjo nėra jis būna visai kitoje vietoje (Žaidėjas buvo ne pastate, o prie mašinų salono).Nesupratau kokia čia problema?Tūrbut kas 20 iškvietimas pastate sėdi.Ir dar tu tik parašei problemą,o ne kaip tai sutvarkyti.

Medis pakilęs aukščiau žemės lygio. Gal klaida ir labai maža, bet visgi klaida.Gal rasit pagal žemėlapį tą vietą :D turi būti kažkur netoli angelpine.   Tik laiko gaišymas,

Įdėti "Nortenos" gaujai Sanchez. Už.

Nežinau kodėl čia taip yra, bet va nematoma mašina, kai išvažiuoji iš garažo medikų, mašiną nukelią atgal į garažą ir , kai nueini į garažą, mašina būna nematoma. Man atrodo,kad tik tau vienam šita problemą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kad nitro išimti esu visiškai prieš,nes tikrai atsiras tu tavo elektrinių mašinų su nitro.

Kartais, kai atsakai į iškvietimą ir nuvažiuoji į iškvietimo vietą pažymėtą "checkpoint" žaidėjo nėra jis būna visai kitoje vietoje (Žaidėjas buvo ne pastate, o prie mašinų salono).Nesupratau kokia čia problema?Tūrbut kas 20 iškvietimas pastate sėdi.Ir dar tu tik parašei problemą,o ne kaip tai sutvarkyti.

Medis pakilęs aukščiau žemės lygio. Gal klaida ir labai maža, bet visgi klaida.Gal rasit pagal žemėlapį tą vietą :D turi būti kažkur netoli angelpine.   Tik laiko gaišymas,

Įdėti "Nortenos" gaujai Sanchez. Už.

Nežinau kodėl čia taip yra, bet va nematoma mašina, kai išvažiuoji iš garažo medikų, mašiną nukelią atgal į garažą ir , kai nueini į garažą, mašina būna nematoma. Man atrodo,kad tik tau vienam šita problemą.

Kiekvieno sava nuomonė.

Aš nežinau kaip klaidą sutvarkyt, tiesiog aprašiau kokia klaida yra.

Žinau, tiesiog taip įdėjau.

:) 

Ne man vienam.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.