Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Blogas.//Tiger_Smart.

Darius_Morrelo

Rekomenduojamas pranešimas

                                                                                         2df2d77682f64c2a29c7c603b0f3598544.jpg


                                                                                               Pirmosios samp'o dienos.

Taigi,buvo eilinė vasarą kaimę.Man tuomet buvo 8-eri metai berods.Kai seneliai išvažiuodavo į darbą aš nieko nedelses sėsdavau prie GTA.Kai grįždavo seneliai dažniaus kartu grįšta ir mano dėdė.Dėdė dar tada buvo jaunas 16-15 metų.Ir jis mane nuvarydavo nuo kompo,nes pats norėdavo.Jis tada įsijunkdavo samp'ą,ir pradėdavo žaisti.Aš iš pat pradžių nesupratau kaip čia gali žaisti kiti žaidėjai,bet poto panaršiau intike ir išsiaiškinau.Dažniausiai kai mano dėdė žaisdavo samp'ą aš sedėvau netoli jo ir varvindavau seilę.Dažniausiai žiūrėdavau chat'ą kai jis keikesi ir viską pasakydavau močiutei.Poto su jo vartotojiu prisėdau prie samp'o su visais susikoliojau ir įšėjau.Tuomet grįžes namo paprašiau draugo,kad atsiūstu man samp'ą.Viską įsirašės pradėjau lošti drift serveryje fla*i*.lt . Nu pagalvojau visai toks neblogas viską.Tada netyčia užsukau į l*m.lt ir pastebėjau,kad mašinos neina pasiimti.Ir atsijungiau nes galvojau *cenzūra* neina mašinų pasiimti.Kitą dieną nuėjau į mokyklą,ir girdžiu klasiokai šnekasi blem tas l*m.lt tok afigienas.Sakau - ai aš ten buvau šudas su bugais.Poto sako tau ten ne drift serveris,sakau tai wtf.
Tuomet grįžes namo jam paskambinau per skype ir jis man pradėjo prasižaisti tam serveryje.Viską pramokau,viskas žašibys.

                                                                                           Kaip atradau GreenSide.

Bežaisdamas l*m.lt išgirdau apie greenside.lt ir sužinojas,kad ten savininkas Rokas,nedelsent pradėjau žaisti čia.
Vieną vakarą sėdžių l*m.lt teamspeake ir kažkie 5 čiūvai atėjo ir pradėjo belekaip greenside.lt reklamuoti.
Aš juos papaukinau sakau kiek žmonių ten,sako virš 100 dabar.Sakau kas savininkas?Parašė Mafijos_Tėvas.
O va tada aš pradėjau myžčioti.Aš galvojiu negali būti.Mafijos_Tėvas...Taprasme jum gal atrodo juokinga bet kai aš buvau toks "afigienas" žaidėjas ant l*m.lt tai man čia buvo žiauriai gera naujieną.O dar fainiau buvo,kai Rokas man atrašė į skype.Tai tada net ss padariau.Atėjas į serverį pamačiau,kad čia žašibys sistema viskas nerealiai.Ir apsistojau čia...


                                                                             
                                                                                                 Pirmosios akimirkos GreenSide servyje.

Pirmą kartą atėjau į šį serverį.Užsiregistravau viskas normaliai.Ir į mane adminas pradėjo šaudyti,tada staigiai pradėjau rašyti adminams kad šaudo adminas nors naujokas,bet ėsmė tame kad kai aš rašiau pagalbos jis į mane nei kart nepataikė.Taprame aš belekaip pradėjau žvengti ir dar kai jis šaudė į mane dar spėjau pap*zdavoti jį.Poto jis gavo įsp už tai jam berods jį parašė Aurimas_Next jai neklystų.Dėkui jam.Poto pildžiau anketas į keletą darbų bet nei į vieną nepavyko patekti.Nes vos tik užsimindavau,kad naujokas sakydavo - nereikalingas.  <_<
 Kolkas dar nei draugų nei pinigų neturiu.


                                        BLOGAS BUS PRATESIAMAS ATSIRADUS NAUJIEMS NUOTYKIAMS.

 
 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.