Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.5.7] Pasiūlymas dėl gamyklos vartų

Rage Assassin

Rekomenduojamas pranešimas

Pasiūlymų anketa:

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Rage_Assassin

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Padaryti vartelius atidaromus ne privažiavus/priėjus prie jų, o atidaromus kaip bazės, klavišo paspaudimu bei galimus užfiksuoti ir laikyti atvirus.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Tiesiog manau tai padėtų DPD Kurjerių firmai, nes dabar labai dažnai galima rasti tiesiog pastatyą AFK žmogų prie vartų, o to būtų galima išvengti įvygdžius šį pasiūlymą.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Paliekat antra vartotoją per sandbox programą ir viskas,visiems prieš tai netrugdė,kažką sugalvodavo. p.s 2 Vartotoja galima palikti viršuje prie vartų,tada jo net nesimato ir tikrai netrukdo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Paliekat antra vartotoją per sandbox programą ir viskas,visiems prieš tai netrugdė,kažką sugalvodavo. p.s 2 Vartotoja galima palikti viršuje prie vartų,tada jo net nesimato ir tikrai netrukdo.

Aš apie tai ir kalbu. To daryt nereikėtų jeigu atsirastų šis pasiūlymas, o be to, nesu tikras ar Sandbox programa yra leidžiama...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš manau išvis reiktų juos išimti , jie nereikalingi , juos gali atidaryti bet kas , tau manau , kad jų nereikia. Bet jei ką aš už.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.