Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[PAMOKA] TS & SKYPE

Mister_Melian

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki visi kurie skaitote mano pamoką. Šiandien sugalvojau Jums padaryti pamoką: Kaip rašyti TS programoje spaltotomis raidėmis. Dažnai tai naudojama ant kanalų aprašymų, kartais ir chat'uose. Taigi pradėkime.

Visų pirma Jūs turite susirasti kanalą arba chat'ą į kurį galėtumėte rašynėti ir niekam netrugdyti.
Susiradote, bet nežinote ką toliau rašyti? Skaitykite žemiau. Jums reikės rašyti štai tokiuos kodus:

 

 

  • — Rašysite raudonai. Parašius šitą kodą po jo padėkite tarpą ir tęskite toliau.
  •  — Rašysite mėlynai. Parašius šitą kodą po jo padėkite tarpą ir tęskite toliau.
  •  — Rašysite tamsiai mėlynai. Parašius šitą kodą po jo padėkite tarpą ir tęskite toliau.
  •  — Rašysite geltonai. Parašius šitą kodą po jo padėkite tarpą ir tęskite toliau.
  •  — Rašysite rudai. Parašius šitą kodą po jo padėkite tarpą ir tęskite toliau.


Jeigu norite, kad Jūsų tekstas būtų ne vien tik pvž; raudonas, rašykite
Jeigu norite tos spalvos, bet nežinoti kaip ji vadinasi, užeikite į forumą, paspauskite
Ant to ICON'o kur galima pasirinkti spalvas, išsirinkite ją ir jos pavadinimą parašykite
Angliškai.

Jeigu kils klausimų komentuokite čia. Jeigu norite daugiau pamokų su TS programa nepagailėkite paspausti žalio mygtuko ant šios temos, ačiū!


Sveiki visi kurie skaito mano pamoką. Taigi, praeitoje pamokoje aš Jums pasakiau kaip rašyti TS programoje spalvotai, o dabar sugalvojau padaryti pamoką, kaip skype programoje rašinėjantis naudoti: pastorinimąpasvirimąužbraukimą, kaip rašyti per vidurį. Taigi Jums reikės mokėti padaryti šiuos simbolius: *, _, ~. Susirandate kokį nors skype kontaktą ir rašote štai taip:
 

 

  • *Jūsų tekstas* — Rašysite pastorintomis raidėmis.
  • _Jūsų tekstas_ — Rašysite pasvirusiomis raidėmis.
  • ~Jūsų tekstas~ — Rašysite užbrauktomis raidėmis.
  • /me Jūsų tekstas — Rašysite per vidurį, nuotrauka ČIA.


Štai tiek. Gal jų ir yra daugiau, bet aš išvardijau pagrindinius ir kuriuos pats naudoju.
Jeigu norite daugiau tokių pamokų nepagailėkite paspausti žalio mygtuko ant šios temos, ačiū!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

PAPILDAU TS3 PAMOKĄ: Toks kodas kaip tu pateikei yra neteisingai naudojamas. Teisingas variantas: [/color*] ir po šito kodo vėl eina default spalva. Taip pat pamiršai paminėti, kad spalvų kiekis neribotas - ne tik tos, kur tu įkėlei. Galima naudoti ir kodus, pvz.: [/color*] (spalva bus raudona). Kodus galima gauti www.colorpicker.com svetainėje. Taip pat yra ne tik spalvų kodai, o ir nuotraukų: [img*]Nuotraukos nuoroda[/img*]. Begalės kitų BB kodų, kaip [b*][/b*] (pastorinimas), [center*][/center*] (centravimas). Visi kodai be * simbolio, tiesiog aš juos čia įdėjau, nes IPB automatiškai konvertuoja tas vietas mano atsakyme į tai, ką daro kodai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.