Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.5.7] Didele ideja su DPD!

Mad'Rmx

Rekomenduojamas pranešimas

Pasiūlymų anketa:

 

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mad_Rmx

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: siulau padaryti kad  DPD  veziotu amunicija i ginklu shopa butu panasiai kaip el.shope,bei rubus i skin shopa. bei kaip dabar vezioja medikamentus medikai ju negaletu isvezioti i namus kol ju neatveza DPD,bei negaletu zmones prasivaryti tehnikines ar uzregistruoti masinos regitroje kol DPD  neatveza popieriu negali praeiti siu dalyku.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:  payvairintu DPD gyvenima nebutu taip nuobodu DPD darbas butu idomesnis , padaugetu iskvietimu nes per ne lyg nepelningas   DPD darbas  ir nuobodus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ka tu spangsti *cenzūra**c, jeigu norit kad jusu žaidimas butu idomesnis. Prašykit serverio administaricjos kad jie padarytu atranka i "Serverio Verslai/Darbai" Projekta, atrinktu žaidejus kurie pasiulys geras idejas. Ir tegul daro nauja verslu bei darbu sistema kuri bus labiau panašesne i realybe nei dabartine. Ir tada aš jum garantuoju kad žaidimas bus daug idomesnis nei dabar, aš netgi pats pradesiu žaist.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ka tu spangsti *cenzūra**c, jeigu norit kad jusu žaidimas butu idomesnis. Prašykit serverio administaricjos kad jie padarytu atranka i "Serverio Verslai/Darbai" Projekta, atrinktu žaidejus kurie pasiulys geras idejas. Ir tegul daro nauja verslu bei darbu sistema kuri bus labiau panašesne i realybe nei dabartine. Ir tada aš jum garantuoju kad žaidimas bus daug idomesnis nei dabar, aš netgi pats pradesiu žaist.

 naujas verslu sistemas????? ka cia spangsti  vyruti jo tobulos ir naujos ..manai reikia nauju darbu sistemu??? jos taipogi labai geros tad nesnekek pievu..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.