Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Knygų rekomendacijos.

Baruchas

Rekomenduojamas pranešimas

Įdomu, kiek iš jūsų skaitote knygas? Ir kiek iš jūsų skaitote ar bent esat girdėję apie epub formato knygas?

 

Aš pats paskutinius metus knygas skaičiau tik epub formato, per samsung planšetę. Mano mėgstamiausias laikas skaityti yra prieš miegą, lovoj, todėl skaitymas planšetėj man patrauklus variantas.

 

Pats siunčiuosi knygas iš linkomanijos, paskutinės mano skaitytos knygos iš ten yra:

 

Tuaregas pasakojimas apie dykumų žmogų 8/10

 

Krikštatėvis visiems gerai žinomas pavadinimas, tik įdomu, kiek iš jūsų skaitėt knygą ar bent žiūrėjot filmą. 10/10

 

Kvailiai miršta, dar viena Mario Puzo knyga apie lošėjus, Las Vegasą. 9/10

 

Ir vis dėlto turbūt mėgstamiausia knyga, kurios dar iki galo neužbaigiau yra  "Spinozos problema". Knyga, dėl kurios sukūriau šią temą ir noriu visiems ją rekomenduoti. Tai pasakojimas grįstas istorija, apie realias asmenybes - Baruchą Spinozą, filosofą, kuris padėjo pamatus švietimo amžiui, vienas pirmųjų kuris visiškai atsisakė religijos ir apie Alfredą Rozenbergą, pagrindinį nacių ideologą, labai stipriai prisidėjusį prie Hitlerio iškilimo ir holokausto.

 

Nors ši knyga apie filosofiją, psichologiją, ji parašyta labai paprastai ir skaitosi maloniai bei lengvai, o jos turinys tikrai labai turtingas.

 

Parsisiųsti ją galit čia https://www.linkomanija.net/details?288313.vairios_knygos_lietuvikai_LT_EPUB_pack

 

O kokios jūsų mėgstamiausios knygos?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.