Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pagalbos dėl ENB.

Teddy_Wudson

Rekomenduojamas pranešimas

  • Jūsų Vardas_Pavardė : Teddy_Wudson.

  • Kokios pagalbos jums reikia : Sutvarkyti ENB veikimą.

Plačiai ir aiškiai apibūdinkite savo problemą : Pradėkime nuo to, kad ant seno kompiuterio naudodavau ENB, viskas būdavo tvarkoje. Tada kažkas pasidarė, ir kai įsikeli d3d9.dll failiuką, vos įjungus SA-MP gauni crash. Na gerai, nenaudojau, bet dabar ant kito kompiuterio vėl ta pati problema, o čia jau norisi su ENB žaisti, tai gal kas žino kaip sutvarkyti? Įrašyt moku, ne pirmą kart tai darau, ir bandžiau įvairius ENB, tačiau visvien tas pats. Ir ištrynus d3d9.dll failą nebecrashina, o be jo ENB neveikia.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tiesiog gal tavo vaizdo plokštė neprijema, net nežinau ką pasakyti nes neesu susidūręs su šia problema. Mėgink kitą enb, arba gerą anticrash.

ENB išbandžiau ne vieną, kurie seniau veikdavo. Kad vaizdo plokštė nepriima - galbūt, bet ant seno kompiuterio iš pradžių veikdavo, o po to ne. Kaip čia suprast?

 

 

Sveikas pabandyk šitaip nueik į Mano kompiuteris > Documents > Ir ištrink GTA San Andreas User Files folderį.

 

Jei padėjau užmesk R3p limitą dėkui.

 

Toje direktorijoje pagrindiniai failai yra nuotraukos ir gta_sa.set failiukas. Nuotraukų ištrynimas nepadės - vienintelis galbūt padėsiantis dalykas yra gta_sa.set ištrynimas. O tai aš jau esu padaręs ir jokio poveikio.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Sveikas pabandyk šitaip nueik į Mano kompiuteris > Documents > Ir ištrink GTA San Andreas User Files folderį.

 

Jei padėjau užmesk R3p limitą dėkui.

 

 

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD gerai kad nepasiūlei windows folderio ištrint

 

Simai nesivargink su tais enb,man buvo tas pats. Naują kompą gavau,op op bandau visokius enb ir t.t įsimeti kelis modus,cm ir vsk ok

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD gerai kad nepasiūlei windows folderio ištrint

 

Simai nesivargink su tais enb,man buvo tas pats. Naują kompą gavau,op op bandau visokius enb ir t.t įsimeti kelis modus,cm ir vsk ok

Bėda tame, kad čia ir yra naujas kompas, kuris yra pakankamai galingas prisimodinti, tačiau negaliu įsirašyt ENB. Žodžiu, truputį pasidomėjęs kaip ir išsiaiškinau kame bėda, kažkas su directx, tai manau dėl windows10 neveikia, tačiau kaip sutvarkyti vis dar nežinau. Gal kas turi minčių?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.