Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.6.1] dėl darbo statulų

Mantas_Jameson

Rekomenduojamas pranešimas

 


• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mantas_Jameson


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Reikia pakeisti, kad ŠIUO METU tam tikrame darbe dirbančio bei daugiausiai darbo patirties turinčio žaidėjo vardas atsidurtų ant statulos. Dabar geriausias darbuotojas, kad ir paimkim medikus, yra Edgaras_Mix, nors jis ten net nedirba.


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Nieko naudingo čia nebus, tiesiog bus logiškiau. 


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): -


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš, kadangi galbūt jeigu tas žmogus yra ant statulos, tuomet jis nusipelnė ten būti, gal būt žmogus atidavė visą save kad patektų ant statulos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš, kadangi galbūt jeigu tas žmogus yra ant statulos, tuomet jis nusipelnė ten būti, gal būt žmogus atidavė visą save kad patektų ant statulos.

Nu jum geriau žinot :D

 

Nesamoningas pasiūlymas, viskas čia gerai . Kas daugiausiai patyres tam darbe to ir nusipelno. Jei pavydi kelk darbinei rida ir tu turėsi  :D

Nieko aš nepavydžiu, man čia konkrečiai nusispjaut, tiesiog sakau kaip yra mano akimis, na, bet jeigu jums gerai tai tebūnie. Ir nežadu kelt tų darbinių, aš čia serve praleidžiu tiek laiko, kiek tu per dieną pas močiutę kartų nueini.

 

Pamirštam :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.