Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau White_Right

White_Right

Rekomenduojamas pranešimas

0.1 Informacija apie mane
1. Mano tikrasis vardas bei amžius: Man yra 15 metų, esu Artūras. :)
2. Miestas, kuriame gyvenu: Jonava.
3. Mano kontaktinė informacija (nebūtinai): Kam reikės susisiekite asmenine žinute.

4. Mano pomėgiai, hobiai: Sportas, filmai, narkotik<-(tik be pavydo scenų), krepšinis, futbolas. :) 
5. Mano broliai, seserys: Brolį turiu, ir dvi seses :)

6. Mano ateities planai: Tai ką baigti mokyklą, kaip ir visu svajone, o paskui kažką planoti stoti kažkur, tikrai dar neapsisprendžiau, nes kiekvienais metais keičiasi noras, kartais pasirodo ten norisi, o ateina geresnis pasiulymas, tai tikrai dar nežinau, bet aisiu į programavima, nes apie šį dalyką išmanau labai daug, vienų žodžiu gyvenimas parodys ;)

0.2 Informacija apie serverio gyvenimą

1.1 Mano užsiregistravimo į serverį data: 2016.03.25

1.2 Mano Vardas_Pavardė serveryje: White_Right
1.3 Mano serverio suradimo istorija (Kur, kaip suradote): Senas projektas kuris startavo, ir jame aš buvau bet ne žaidžiau nes SA:MP'as nebuvo toks įdomus dalykas, ir tais laikais sistemos nuvalkiotos buvo, o dabar atėjas į serverį neturėdamas ką veikti pagalvojau pažiūrėti kas gero sename gerame GS projekte, tad atėjau ir mano reakcija :o  tikrai nesitikėjau, kad taip stengiamasi dėl projekto, ir ką nusprendžiau pradėti žaisti SA:MP, o žinoma kaip sistemos geros, tai ir įdomiau žaisti, aišku dabar tik su € problemos, bet bandysiu prasimuši :)
1.4 Mano pasiekti pasiekimai: Nėra. Būs būs ;)
1.5 Mano ateities tikslai serveryje: Mano svajone padėti serveriui kažkuom, tapti komandos nariu, arba forumo moderatoriumi ;) Viskas parodys laikas.

0.3 AŠ

1.1.1 Mano nuotrauka: https://www.facebook.com/ArturasJankevic
1.1.2 Mano nuotraukos komentaras: VAIKAS :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.